battlefield 3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  battlefield 3

soyk demiş ki:
arkadaşlar back to karkand expansion pack'ini alan var mı? alınmaya değer mi?

deger conquestini sevmiyorum ama rush super oluyorr Cool  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

15 Mar 2012 19:39

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:
öff update ten sonra herşeyi tekrardan indir diyor utanmadan.. zaten oyun kitlenmeye başladı..

ayrıca herkes server açınca boku çıktı.. keyiflerine göre atıyolar.

update cook kötü oldu yaramadi bir şarjorle adam öldüremez hale geldi Kahkaha Kahkaha

serverlardada kanka pek klan serverlarina girmemeni tavsiye ederim..  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

10 Nis 2012 19:20

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:

ya silahlar bir teper olmuş.. usas ın saçma sapan gücünü azaltmışlar.. takım taklavata ayar çekmişler..
ama bağlantı iiyi olmayınca yapacak hiçbirşey yok..

yani bi yandan iyi oldu bi yandan kötü oldu..
neden iyi oldu? bissürü server oldu çok seçenek oldu.

kötü oldu çünkü çoğu server sırf puan amacıyla 1500 ticket yapmışlar.. bir oyun bir buçuk saat sürer mi arkadaş.? ea in buna el atması gerek çünkü insan sağlığına muhteşem zararlı..

bir de şu abuk subuk atmalar oluyor..

dun beni atti adamin teki 955 metreden headshot yapinca 3 defa Kahkaha Kahkaha banladı kank..
bende açtimm aga server ama 300 ticket 1500 cidden cook yaa ugraşilmiyor bir kere oynadimm bitmedi yahu Cool usasin seriliğini almişlar frag gucunu düşürdüler okadar değişiklik yook..ama hile cogaldi kanka server sahibi isen öldüremezler bile seni ayari var canını yukseltiyorsun mermi gucunu falan düşürüyorsun..yada bazi ezikler var yenilince karşi takimi banliyor bokunu cikardilar oyunun Evil or Very Mad Evil or Very Mad ama solede var rapor et seni atani kapatiyolar serveri direk Wink  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

12 Nis 2012 18:46

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:

conquest te butun bayraklar bizimdi.. bi anda butun takim oldu butun bayraklar onlara gecti
Smile)
dusun artik
adini msg atsana server in favorilere ekliyim..

turks server diye kanka zaten oyunda davet atarim sana

bu emir kayip yaa 955 mt headshot yaptim dedim adam kaçti kayboldu Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

12 Nis 2012 19:34

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:
http://tinyurl.com/876pqkw

bu epeydir var kanka ama m98b ustune sniper tufeği tanimam 3500 metre etkili menzil var Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

13 Nis 2012 18:36

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:
http://tinyurl.com/876pqkw

valla bu nedir abi ayıp denen bişey var  

Afro Samurai

19 Nis 2012 11:43

Mesaj Gönder

para para dedinde cem kanka düşük rutbelilerin para verip butun silahlari açtirmasi değişik bir acizlikmidir enayilikmidir nedir anlamiş değilim yada kurnazlik mi Smile  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

27 Nis 2012 18:03

Mesaj Gönder

co-op sorunlu zaten bulaşmadin iyi olmus düşüp duruyorsunn baglanti zayiliği var Smile
kanka:d silahlardan memnuniyetin yoksa aparatlari söleyebilirim:)) cozdum cogunu  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

27 Nis 2012 18:51

Mesaj Gönder

olabilir kanka benimde cok iyi oynadim 4 silah var aek 971 m416 p90 bide m98b baska yoook Smile  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

28 Nis 2012 01:47

Mesaj Gönder

bencede diablo geldimi ben birakirimm demimde haftada bir gun bir kaç saat oynarim heralde daha Smile  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

10 May 2012 22:05

Mesaj Gönder

cod 4 yada mw3 de k/d 6/1 gibi oynarken bf3 de durum tam tersi oluyor. silahtanmıdır yoksa tezcanlıyım koşturuyorum ondanmıdır bilemedim.  

EfeS

11 May 2012 15:09

Mesaj Gönder

ps3 kendime attack chopper buddy arıyorum beraber kullanmayı öğrenirim kardeş kardeş.
isteyen olursa id: emir4214  

Canavisativa

14 May 2012 14:00

Mesaj Gönder

Smile)))))))) xp 2 haftasiyla 3 rutbe atladim yahuu emir kayiplarda chopperci arior etrafta haahha benim var kanka sana pastlim istiosan ingiliz cook iyi helide bakk fena otesi  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

14 May 2012 14:24

Mesaj Gönder

bende buldum bi pilot alman.zannedersin şhumaher köprülerin altından falan geçiyoz. dün eleman beni mvp yaptı valla 3 kere combat efficiency 2 kere nemesis.oğlan çılgın ama headset yok herifte. bence biz senle chopper kassak iyi olurdu artık bende köprü altlarından falan geçmelere başladım uyandırayım  

Canavisativa

15 May 2012 10:13

Mesaj Gönder

haci harika surerimm alttan super ucuyorum ama arada bir direğe tabelaya agaca giriyorumm headseekerdan kaçarken ahahahah  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

15 May 2012 18:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki