battlefield 3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  battlefield 3

3m1r demiş ki:
onu da atıyorumda gene yanlız başıma hacı. az şöle takım clan olaylarına falan girmem lazım

tmm gel bizim klana ozaman Smile ama kulaklik sart hacii ama ben seni yonlendiririm yine farketmess yani  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

28 Şub 2012 15:39

Mesaj Gönder

ya dün ne sıçtım yaa..abi bu eagle eye bf3 ile tam istenen performansta çaluşmıyo forumlarda hep böle yazıyo.mw3 ile çok canavar çalışıyo mesela..sermayeyi kediyemi yükledik olm nedir Smile  

Canavisativa

29 Şub 2012 09:39

Mesaj Gönder

dunn cook öldünn cookk Smile ben konusurken geliyor mu sesim kanka Smile isyan küfürlerini falan duyuyon mu hahah  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

29 Şub 2012 11:58

Mesaj Gönder

duydum duydum. eagle eye da vehicle kontrolüne alışık olmadıım için bi ara sürücü koltuğundan indim sen atladın sonra başladın sürmeye arkandan çok baardım duuur die ama sen bastın gittin Very Happy headset şart haha  

Canavisativa

29 Şub 2012 14:26

Mesaj Gönder

ouz bu iş beni sıkmaya başladı hacı.mousun sensitivity si bu oyunda ayarlanmıyo.oyunla ilgili bi sıkıntı,elemanlar vuruyo 30-40 biz vuruyoz 8-10.o kadarda para yatırdık valla canım sıkılmaya başladı hacı  

Canavisativa

01 Mar 2012 11:28

Mesaj Gönder

dur bakim haci bi bulum sensitivy ayari olmadan olmazz cook oluyorsun haci osmanli akincisi gibi onde gidiyorsun ondan bence Smile))  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

01 Mar 2012 14:22

Mesaj Gönder

ya ben napim kankaa he spawn olmakdan yenilip duruyorum hepp 50 yenilgim gibi fark war arada cildiriorum dunn az daha gidiyordu joystik:d  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

01 Mar 2012 14:23

Mesaj Gönder

ayarlarımı yaptım sanki bu sefer baya iyi oldu gibi.az daha alışayım ondan sonra "i am back!"  

Canavisativa

06 Mar 2012 14:55

Mesaj Gönder

haci gel artık yaaa Smile walla olmuor sensizz su deathmatch nasil dayaniyorsun sasiyorum yaa orasida var Smile  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

06 Mar 2012 17:54

Mesaj Gönder

kank yeni patch geliyor buyuk ihtimal ay sonu olucak epey sey düzeltiyor araç silah tepmeleri falan filan yani:) 1 gb assagi olmaz yahu  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

07 Mar 2012 00:54

Mesaj Gönder

o problem deilde şu aiming olayını birazcık düzeltseler omuz üstünde baş bırakmayacamda  

Canavisativa

07 Mar 2012 15:14

Mesaj Gönder

dice tarafından geliştirilip, ea games tarafından dağıtımı üstlenilen fps oyunu battlefield 3 için üç yeni indirilebilir içeriğin geleceği doğrulandı! bunlardan ilki olan battlefield 3: close quarters, önümüzdeki 10 haziran'da indirilebilir olacak. paketin içinde 10 tane yeni silah ve dört tane de çoklu oyuncu haritası bulunacak. araç kullanımının olmayacağı bu haritalarda, yakın savaşa odaklanılacak ve sıcak çatışmaların ardı arkası kesilmeyecek.

iki numaralı dlc paketinin ismi ise, armored kill. bu paket ile oyuna yeni büyük haritalar eklenecek, silahlar ve araç kullanımına odaklanılacak. üç numaralı paket olması beklenen end game hakkında ise, henüz bir bilgi yok.

görünüşe göre ea ve dice, battlefield 3'ün ömrünü uzatıp, heyecanını yüksek seviyelerde tutmak için var güçleriyle çalışıyor.

al işte aga bunlar yazinda cikarmicak bizi cosstu geliyor dice Smile))  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

07 Mar 2012 16:25

Mesaj Gönder

killspray demiş ki:
son patch de one shot one kill e geri dönebiliriz sniperlara gün doğdu ama her tüfeği kapsamayabilir bakıcaz görücez

sv98 headshot direk öldürüyor zaten l 96 da ole  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

08 Mar 2012 20:21

Mesaj Gönder

killspray demiş ki:

headshot her tüfekte öldürüyor sorun bad company deki gibi bel üstü tüm vuruşlarda düşmanı indirmen aslına bakarsan benim için en mantıklısı bu sonuçta sniper tek atışta indiren olmalı, bakalım görücez bu arada close quarters baya cod gibi olmuş claymore lara gün doğdu şahsen serinin tabiatına aykırı buluyorum ve desteklemiyorum neticede bf büyük haritalar oyunudur maalesef serinin başındaki isimlerden küçük harita bilgileri gelmişti maalesef doğrulandı genelde bununla ilgili rahatsızlık var camiada ben silah ve diğer ekipman yamasıyla daha ilgiliyim bakalım görücez bu arada sanırım bad company 3 yapımı başladı ve hızla devam ediyor bari bu sefer adam gibi 2. dünya savaşı olsun şu an uçanların yerinde lanchester mustang,messerschmitt ların olduğunu düşünsenize

ziba tower haritasi evet tam cod tarzi olmus ama gelcek olan ikinci paketteki haritalarda epey bir buyuk olcaği yeni silahlarda aciklandi usas gibi bir bela shot gun daha va r Kahkaha

ya bende istiyorum 2.ci dunya savaşi geniş kapsamli bir orduda olursa ingiliz amerikan nazi japon falan cook iyi olur sirf luger le adam öldürmek istiyorum Cool  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

13 Mar 2012 19:49

Mesaj Gönder

arkadaşlar back to karkand expansion pack'ini alan var mı? alınmaya değer mi?  

Soyk

15 Mar 2012 19:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki