rift

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  rift

rift oynayan warmı warsa server vs nedir aldım bende girdiim server çok boş gibi solo pek zevk alamıorm healer based karakterle ama oynadıımve gördüüm kadarıyla oyun baya kapsamlı we güzel olmuşşşş Shocked  

iluvbeinaked

23 Haz 2011 14:37

Mesaj Gönder

ben beta testlerine katılmıştım hiç fen bi oyun değildi .. ama wow a değişilecek bi oyun değil ..  

Cirkin Adam

23 Haz 2011 15:01

Mesaj Gönder

web üzerinden mi oynanıyor bu
paralı mı yine wow gibi her ay
bu arada wow sylvanas tayım beklerim Smile  

spacetime

23 Haz 2011 15:08

Mesaj Gönder

yok browser üzerindeğil wow un kopyası diyebiliriz aslında benzer yönleri var çok.. aynı wow gibi paralı parasız olan oyunlar bir işe yaramıyor zaten ve seviye mümkün mertebe aşırı düşük oluyor..

dunemaul dayım yıllardır..  

Cirkin Adam

23 Haz 2011 15:33

Mesaj Gönder

su an 1 milyonun ustunde uyesi var wow a alternatif olarak oynanabilicek bi oyun 5 sene wow oynayan biri olarak class coklugu grafıklerın gelısmesi
wow a tercih edilebilir zaten wow da lore unda ıcıne ettiler, denemekte fayfa var  

guybrush threepwood

23 Haz 2011 15:36

Mesaj Gönder

6 ay oynarsın en kötü ama fazlası olmaz.. wowun başlı başına hikayesi yetiyor.. sıkıldık gerçi her wow ouncusu bir wow 2 bekliyoruz.. ama suan böyle bir durum gözükmüyor.. guild wars2 yi bekliyorum ben şahsen ..  

Cirkin Adam

23 Haz 2011 15:40

Mesaj Gönder

lotro gayet oturmuş bir oyun,ben ona takılıyorum 5 senedir, level 50 ye kadar ücretsiz,official siteden download edilebilir, hobbit cüce elf olmak istiyorsanız orta dünyada birebir, diablo 3 çıksada bıraksak herşeyi ...  

zeke

23 Haz 2011 19:28

Mesaj Gönder

youtube'da bir videoda alttaki yorumda şöyle yazıyordu

1- wow'dan sıkılırsın
2- rift alırsın
3- 10 dakika oynarsın
4- wow'un farklı arayüz ve eklentilerle modifiye edilmiş bir taklidi olduğunu anlarsın.
5- uninstall edersin
6- wow'a geri dönersin.
7- sw:tor beklemeye başlarsın. (ben bu maddeyi diablo 3 olarak değiştiriyorum Hick )  
fotoğrafı yok

Askorbikus

23 Haz 2011 21:25

Mesaj Gönder

jass demiş ki:
bugun oynamayacağım da
girince haber veririm

ben cinderon serverında defiants larla başladım yenibaşlıcaksan orda başlarmsn?  

iluvbeinaked

24 Haz 2011 09:24

Mesaj Gönder

oynadıım oyunlar için kısa bi değerlendirme olursa
dungeons&dragons online solo hiçbişey yapılamadıından her oyuncuunun önemi çok büük grupta.instancelara gir çık öldür budur Very Happy
age of conan : bazı özellikleri ve çıktıı anki grafikleriflnçok iidi dier onlneioyunlarda olmayan büssürü yeniklik wardı ne bilim guidlların kendi şehirlerini inşaa edip savaşması vs gibi ama tutmadı yasık oldu
warhammer:bence pvp de en sağlam hani lord of rings filmiindeki sahnelerdeki savaşlarabenzer kale kuşatması olan oyundu ama rift bundan herşeyiin almış capture the flag yada zones gibi mini oyunlarına kadar
aion:uçmak war başka bişeyde yoktu ya çok karmakarışık pek extrası olmayan bi youn gibi geldi
final fantasy onlnie :ya her karakter olamasa bide bnm ekran kartı max kaldırabilse bide questlar biras daa yapılabilir halde olsa fena olmas gibi
ya daa oynayıpta aklıma glemeyenleri saygıyla anıorm çok silik oyunlardınız  

iluvbeinaked

24 Haz 2011 09:31

Mesaj Gönder

rift ise
dungeons dragons dan dungeonları
warhammer dan baya içeriini
ki warhammerdan wow bazlı bi oyun
hikaye ve pvpler olarakta aion tıptaıp aynısı olmuş
ama hepsi bi arada oluncada başka bikeyifli olmuş  

iluvbeinaked

24 Haz 2011 09:33

Mesaj Gönder

hiçbirisi wow'la kapışamaz.  
fotoğrafı yok

Askorbikus

24 Haz 2011 10:29

Mesaj Gönder

pvp rank 5 rogue um vardı ama kale alma sehir kusatma gibi olgulardan eksik bi oyun eglencesi az sadece warfront larda premade kurup adam olduruosunki bu da cok kolay oluyor.. isteyene acc verebilirim ..  

fuch

22 Ağu 2011 02:03

Mesaj Gönder

yine kurdum oynuyorum, dayanamadım Kahkaha
bakalım ne zaman bayarım  

Joje

10 Eyl 2014 15:32

Mesaj Gönder