assasin's creed 3( brotherhood)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  assasin's creed 3( brotherhood)

yalnız 3 değil bu oyun... başlıkta yanlışlık var...  

Mistwalker

03 Şub 2011 01:28

Mesaj Gönder

kılıcı direkt önden adamın böğrüne saplayabilmek güzel olmuş
müzikleri 1-2 ye göre daha başarılı buldum
her haliyle efsanedir benim için  

Southpaw

04 Nis 2011 11:31

Mesaj Gönder

southpaw demiş ki:
kılıcı direkt önden adamın böğrüne saplayabilmek güzel olmuş
müzikleri 1-2 ye göre daha başarılı buldum
her haliyle efsanedir benim için
ben çekice bayılıyorum ya Kahkaha adamın kafasına koydummu güzel oluyor Kahkaha  

Pencu Se

04 Nis 2011 21:36

Mesaj Gönder

birşey eklenmemiş diyenler sanırım oyunu oynamamışlar... ilk oyun ve ikinci oyun arasında dağlar, üçüncü oyun arasında galaksiler kadar fark var... işkembeden sallamayalım....  

Mistwalker

30 Nis 2011 21:21

Mesaj Gönder

http://youtu.be/20qbe43tyvm  

Mistwalker

30 Nis 2011 21:22

Mesaj Gönder

mistwalker demiş ki:
birşey eklenmemiş diyenler sanırım oyunu oynamamışlar... ilk oyun ve ikinci oyun arasında dağlar, üçüncü oyun arasında galaksiler kadar fark var... işkembeden sallamayalım....
Kahkaha fark olmaz mı yav , brotherhood taki harita feci Kahkaha git git bitmio Kahkaha  

Pencu Se

01 May 2011 13:28

Mesaj Gönder

tarzında tek muhteşem oyun. grafik leri aynı görüp fark yok dememek lazım. her detay farklıydı neredeyse. combat action lar bile değişikti. süreklilik vardı.

güzel yani.  

cenedra

02 May 2011 23:01

Mesaj Gönder

mistwalker demiş ki:

valla çatır çatır oynadım. bir kere altair varken ezio karakter olarak çok zayıf kalmış bana göre... oyundaki değişiklik ne? altair'i allayıp pullayıp ismini değiştirdiler, kendine has gizli silahını ikiye çıkardılar. (vay anasını ne büyük değişklik Shocked ) aynı anda iki adam birden öldürünce şok oldum vizyonum genişledi.

ezio'nun tek başına iş yapmayacağını düşünmüş olacak ki ubisoft yanına leonardo'yu vermişler. o da şu çok bilinen malum kanatlı aracı yapmış, 2 ateşle yelledin mi havalanıyor. (oyuna getirdiği bu yenilikle ubisoft'a hayran kaldığım nokta burasıdır)

ha bir de silahtı zırhtı satın alıp upgrade yap... aaa unutmuşum aynı upgrade olayı gayrimenkul için de geçerliydi. oyunda gerçekten çığır açtı...

demiyorum ki kötü oyun. kendi türünde en iyisi olabilir. ama bir oyunun kendi türünde düzgün bir rakibi yoksa, devam oyunlarında, ilk oyun üzerinden geçinmeyi çok seviyorlar. ilk oyunu oynadığımda hayran kaldım. ama devam oyunu yukarıda saydığım yenilikler dışında düzgün birşey katmadı ve dolayısıyla heyecanlandırmadı. ha biraz mimari, biraz da ilk oyunda olmayan yüzme aktivitesini katarsak yenilikler tamamlanmış olur.

dolayısıyla brotherhood'u hiç merak etmedim.

bu yukarıdakileri de işkembeden salladım, dikkate almazsın. ha bir de nedir, birşeyi herkes sevmek zorunda değildir. Smile  
fotoğrafı yok

Askorbikus

03 May 2011 02:23

Mesaj Gönder

yeni oyun ile ilgili bilgi yayınlandı. assasin's creed revelations yeni oyunumuz.

istanbul , girit adası ( masyaf kalesi ) buralarda geçicek.

altair ve yaşlı ezio yada yeni karakter ile oynucaz.

detaylı bilgi;

http://www.trgamer.com/haber/ve-assassins-creed-revelations-ortaya-cikti/1/18825.trg  

cenedra

06 May 2011 00:32

Mesaj Gönder

cenedra demiş ki:
yeni oyun ile ilgili bilgi yayınlandı. assasin's creed revelations yeni oyunumuz.

istanbul , girit adası ( masyaf kalesi ) buralarda geçicek.

altair ve yaşlı ezio yada yeni karakter ile oynucaz.

detaylı bilgi;

http://www.trgamer.com/haber/ve-assassins-creed-revelations-ortaya-cikti/1/18825.trg
süper haber Surprised  

Pencu Se

07 May 2011 13:44

Mesaj Gönder

çok basit hemen kaparsın, counter olayını çözersen zaten sonra çok rahat edersin konsol da oynuyorsan r1 + üçgenle counter yapıyorsun, en rahat silah hidden blade.
call assasins olayı da assasinlerini yardıma çağırıyorsun işte, bazı missonlarda full sync yapmak için çok faydalı çünkü assasinler öldürdüğü zaman sen öldürmüş sayılmıyorsun, detect de olmuyorsun.

oyunun tek falsosu combatı olmuş, aşırı derece de kolay ve tek düze, ona da biraz özenseler süper olurmuş.  

Griz

09 May 2011 03:59

Mesaj Gönder

3ü yeni bitirdim taze Confused  

hugo stiglitz

11 Tem 2013 22:14

Mesaj Gönder

kiddow demiş ki:
assassins creed revelatiıons da istanbuldan devam ediyour
prince suleiman Surprised

oyun 2011 de yayınlanmasına rağmen daha bugün sipariş verdim
oyun hepsiburada da 25 tl şu an Smile