james bond: blood stone

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  james bond: blood stone

filmlerdeki orjinal karakterleriyle james bond ba┼čka bir oyunla kar┼č─▒m─▒zda. oyuncu kadrosunda daniel craig, joss stone ve tabi ki judi dench var. hele joss stone, hastas─▒y─▒m o kad─▒n─▒n. aston martin ├Ân├╝ndeki foto─čraf─▒ ├Âl├╝d├╝rd├╝ bitirdi beni...
bond, yine d├╝nyan─▒n ba┼č─▒na bela olan su├žlularla m├╝cadele i├žin yola ├ž─▒k─▒yor. atina'dan tutun da istanbul, monako, sibirya ve bangkok'a her yeri geziyor. atl─▒yor z─▒pl─▒yor, ├Âld├╝r├╝yor, patlamalardan ├ž─▒k─▒yor. ├╝zerinde ne bir kan, tak─▒m elbisede ne bir k─▒r─▒┼č─▒kl─▒k.. karizmas─▒n─▒ bozmadan yoluna devam ediyor.

oyunun en ilgin├ž yan─▒ il b├Âl├╝m├╝n├╝n istanbul'da ge├žiyor olmas─▒. catacombs olarak bahsediliyor ama bana sorarsan─▒z bildi─činiz marmaray kaz─▒s─▒. istanbul bence ba┼čar─▒s─▒z yap─▒lm─▒┼č. ├╝zerinde pek ara┼čt─▒rma yap─▒lmadan 2 cami, eski arabalar (taksiler murat 124 tipinde mesela). kaz─▒ alan─▒na girerken istanbul'da kap─▒da sizi ingilizce konu┼čan bir i┼č├ži kar┼č─▒l─▒yor. t├╝rk├žeye uyarlanan tek ┼čey konteyn─▒rlardaki "kasks─▒z ├žal─▒┼čma" uyar─▒ levhalar─▒yd─▒. gerisi t─▒rt.

gelelim oynan─▒┼ča. oynan─▒┼č olarak sam fisher abimizin son oyunu conviction'a ├žok benziyor. yak─▒n d├Âv├╝┼čte etkisiz hale getirdi─činiz silent killerde size kombo puanlar─▒ veriyor. maksimum 3'e ├ž─▒kard─▒─č─▒n─▒z bu puanlarla %100 isabet kaydedip tek vurusta d├╝┼čmanlar─▒ indirebiliyorsunuz. oyunda yer yer araba kullan─▒yoruz ki. olduk├ža h─▒zl─▒ sahneler. saklan ve vur esas─▒na g├Âre yolumuza devam ediyoruz. yer yer ┼čifre k─▒rmalar, cep telefonumuzla bilgi toplamalar, g├╝venlik cihazlar─▒n─▒ etkisiz hale getirmeler vs. vs.

oyun ba┼čar─▒l─▒ yar─▒┼č oyunlar─▒ ile tan─▒d─▒─č─▒m─▒z bizarre creations taraf─▒ndan geli┼čtirilmi┼č.grafik a├ž─▒s─▒ndan ├žok tatmin edici gelmedi a├ž─▒k├žas─▒. aksiyon dozaj─▒ zaman zaman ├žok y├╝kseliyor, ├Âzellikle ollaylar kar─▒┼č─▒nca her yerde patlamalar, s├╝rekli ├╝zerinize gelen g├Âz├╝n├╝ kan b├╝r├╝m├╝┼č salaklar. salaklar diyorum ├ž├╝nk├╝ yapay zeka biraz k─▒t.

james bond'un kaz─▒k gibi karizmas─▒ yerine sam fisher abimizi y├╝z kere tercih ederim ama oynanmayacak oyun de─čil sonu├ž itibar─▒ ile.

game spot puan─▒ : 7

merlinin kazan─▒: 68
grafik: 60
ses: 75
oynan─▒┼č: 70
┼čahsi fikrim. 6.5

ekran g├Âr├╝nt├╝leri

can─▒m benim, ┼ču g├╝zelli─če bak

bu da oyundaki hali

En son Askorbikus taraf─▒ndan 08 Kas 2010 02:55 tarihinde de─či┼čtirildi, toplamda 7 kere de─či┼čtirildi
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 02:35

Mesaj G├Ânder

screenshotlar 8x aa l─▒ pc grafikleri muhtemelen Smile
oyunu pazar g├╝n├╝ bitirdim. bit outur┼čta bitirilebilecek t├╝rden e─členceli fazla kast─▒rmayan bi oyun olmu┼č ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒nda 90-100 tl verilmez ancak ucuzlay─▒nca al─▒n─▒p e─člencelik oynanabilir. arabal─▒ taki b├Âlmleri (├Âzellikle 3. resimdeki) ├žok g├╝zel.  

WHooPS

08 Kas 2010 05:00

Mesaj G├Ânder

mrkedi demi┼č ki:
yaramaz

oyuna m─▒ dedin... ha yoksa joss stone i├žin dediysen bunu kavga ├ž─▒kar, arbede ├ž─▒kar.

ayr─▒ca oyun yaramaz denecek kategoride de─čil. hard diskinle geldi─činde istersin ama babay─▒ al─▒rs─▒n. dikkatli konu┼č bak Very Happy  
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 11:16

Mesaj G├Ânder

├žok g├╝zel bi oyun die duydum son 5 part─▒ kald─▒ oynamama az kald─▒  

CIRAK

08 Kas 2010 11:25

Mesaj G├Ânder

mafia 2 oyunundan sonra bu oyun iyi gider  

CIRAK

08 Kas 2010 11:28

Mesaj G├Ânder

mrkedi demi┼č ki:
o de─čil de nfs nezman ├ž─▒k─▒yodu hat─▒rl─▒yomusun yav

resmi a├ž─▒klama bu ay─▒n 9'u. baz─▒ yerlerde 1 hafta gecikece─či s├Âyleniyor. pc i├žin e┼č zamanl─▒ ├ž─▒kar m─▒oras─▒n─▒ bilmiyorum...  
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 11:31

Mesaj G├Ânder

call of duty black ops 12 snde mi c─▒k─▒cak.bilgisi olan var m─▒.
bende ak┼čam bond a ba┼čl─▒yacam.bakal─▒m nas─▒l  

kaptan orta kapI

08 Kas 2010 12:43

Mesaj G├Ânder

kaptan orta kapi demi┼č ki:
call of duty black ops 12 snde mi c─▒k─▒cak.bilgisi olan var m─▒.

├ž─▒kt─▒ diye biliyorum...
http://forum.80630.com/f6/t282441_p15.html  
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 12:55

Mesaj G├Ânder

maraz tribu demi┼č ki:
kaz─▒k kadar adamlar oyun oynuyorsunuz Neutral

k├╝├ž├╝kken , gen├žken.. bu laf─▒ duyacak m─▒y─▒m diye merak ederdim. duymaya ba┼člad─▒m.

├ž─▒tay─▒ y├╝kselttim, yeni hedefim; daha ne kadar s├╝re oyun oynay─▒p bu laf─▒ duyabilirim konusunu merak ediyorum art─▒k. Confused

mrkedi demi┼č ki:

stress at─▒l─▒yo.
veya daha fazla stress yarat─▒l─▒yo Neutral

wow oynarken ne zaman stres att─▒k? Kahkaha  
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 12:58

Mesaj G├Ânder

mrkedi demi┼č ki:

arkada┼č─▒m herkes ben de─čilki assasdas Kahkaha
(arkas─▒ndan gelecek laf─▒ da biliyorum da neyse Kahkaha )

i┼čte bu y├╝zden james bond oynuyorum. single player─▒m, ├žok rahat─▒m...  
foto─čraf─▒ yok

Askorbikus

08 Kas 2010 13:43

Mesaj G├Ânder