call of duty - black ops

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  call of duty - black ops

oyun bu arada d&r larda pc versiyonu 120 liradan satılıyor, anadolu yakasında optimum outletteki dr de rahatça bulabilirsiniz. steam'da 59.99 dolar shippingle de fazla pahalıya patlamaz.  

zeke

25 Kas 2010 19:28

Mesaj Gönder

bosix demiş ki:
mw 2 den sonra nefret eettım
ıgrenc bence

kuzen sende kötü diyorsan vardır bişi diyorum ama 3d olarak oynamak var bide..=) ben sana söylerim oynadıktan sonra Kahkaha Kahkaha  

Pencu Se

29 Kas 2010 01:29

Mesaj Gönder

mrkedi demiş ki:

atiye bok atma çatır çatır oynadım valla.

nehirli olan kısımlar güzel.
hep aksiyon olması bıktırıyo biyerde.
vurulma efektleri daha iyi olsaymış keşke

işlemcilerle ilgiliymiş sanırsam, patch yayınlamışlar indirdim, ekran kartını da güncelledim fps sorunu yok ama nedense abuk subuk kesilmeler yaşıyorum.. çok oyun oynadım bur aralar galiba. halüsinasyon görüyorum galiba Confused  
fotoğrafı yok

Askorbikus

01 Ara 2010 03:03

Mesaj Gönder

sonunda patchlediler jb için. beğenmedim açıkçası. single ı 1 ve 2 nin yanına bile yaklaşamıyor.  

WHooPS

02 Ara 2010 17:54

Mesaj Gönder

multisinde çılgın attığım oyundur Smile  

zeke

02 Ara 2010 19:15

Mesaj Gönder

cmtprkl demiş ki:
ultra dandik

Bosix

07 Ara 2010 13:06

Mesaj Gönder

dandik de değil yani güzel bence ama mw2 çok çok daha iyi

infinityward umarım mw3 için kolları sıvamıştır  

Deckal

07 Ara 2010 22:19

Mesaj Gönder

muhteşem ötesiydi...2.ci kez bitirdim. kısa yapıyorlar hepten tadı damağımızda kalıyor! hernekadar mw2'nin sinematik sahneleri daha gösterişli olsa da bu oyunun senaryosu işleyişi ve karakterler muhteşem. özellikle ben woods kadar ta**aklı oyun karakteri görmedim duymadım!  

Arrow

11 Ara 2010 12:28

Mesaj Gönder

multiplayer harcore serverlarda kan gövdeyi götürüyor herkes bi yerlerde sotelerde, bi art arda 11 frag yapıp şu itleri salamadım milletin üstüne, içimde kaldı.  

zeke

12 Ara 2010 11:34

Mesaj Gönder

sonofanarchy demiş ki:
muhteşem ötesiydi...2.ci kez bitirdim. kısa yapıyorlar hepten tadı damağımızda kalıyor! hernekadar mw2'nin sinematik sahneleri daha gösterişli olsa da bu oyunun senaryosu işleyişi ve karakterler muhteşem. özellikle ben woods kadar ta**aklı oyun karakteri görmedim duymadım!
ooo hocam sen ezio auditore yi görmemişsin Kahkaha iki guardı öldürdükten sonraki yürüşü görünce assassin olasın gelir Kahkaha  

Pencu Se

17 Ara 2010 00:40

Mesaj Gönder

multisi süper olan oyyun, stickerıma da yapıştırdım türk bayramı gelsin fragler pc de oynayanlar varsa irtibata geçebilir mi ? ts, ventrllo , her türlü irtibata geçebilirim.  

zeke

24 Ara 2010 22:03

Mesaj Gönder

3d de baya bi güzel oluyor cnm Kahkaha  

Pencu Se

28 Ara 2010 17:55

Mesaj Gönder

icecoldtr demiş ki:
3d de baya bi güzel oluyor cnm Kahkaha

bakkk sennnnn Smile)))  
fotoğrafı yok

air wick

28 Ara 2010 22:44

Mesaj Gönder

ulan hala deneyemedim şu oynu.

galiba hiç de nasip olmayacak.  

jam

14 Oca 2011 14:57

Mesaj Gönder

prestige 4 level 45'im az kaldı prestige 5e Very Happy

multide scavenger pro, slight of hand fro, marathon pro perkleri ile

ak74u, aug , keleş favorilerim arasında

ak74u grip ile , augu red dot ile , keleşi de supressor ile kullamayı yeğliyorum .
bence en iyi silah aug kesinlikle ... frag canavarı Very Happy  

zeke

30 Oca 2011 23:26

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki