call of duty - black ops

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  call of duty - black ops

siparişini az önce verdim ama yorumları görmemiştim burdaki..kötü diyosunuz demek ilginç olacak Confused  

No PaSaRaN

08 Kas 2010 15:44

Mesaj Gönder

evet an itibariyle elime geçen oyunu akşam oynamak için sabırsızlanıyorum Confused  

No PaSaRaN

09 Kas 2010 10:37

Mesaj Gönder

gayet iyi oyun ya niye beğenmedin bosix Confused  

No PaSaRaN

10 Kas 2010 09:59

Mesaj Gönder

o kadar da kötü değildir sanki... almayalım mı şimdi? dünya kadar para bak.. neden kötü hikaye mi görseller mi oynanabilirlik mi? 1 günde 360 million dolar satış yaptılardı? gamespot puanı 9du.. neler oluyor?  

kirmizitavsan

11 Kas 2010 18:36

Mesaj Gönder

yok artık... bombok demiş birisi yukarda... galiba ben farklı bir oyun oynadım...

kusura bakmayında infinity ward' ın yaptıklarından aşağı kalan bir yanı yok oyunun... ki onların pek beceremediği çevre ile etkileşimi gayet iyi ve tadında kotarmış treyarch... oyundaki araçları patlatabilme, çevreye az da olsa hasar verebilme treyarch' ın artıları hanesine yazılabilir... konusu ve esas oğlanıda sağlam... grafiklerde kötü değil aksine gayet güzel ve yeterli(ki bir oyunda arka plandaıdr grafik, şahsi görüşüm) ... görevler her zamanki gibi çizgisel ama inanılmaz heyecanlı... aksiyon o kadar sağlamki başınız ağrıyabilir oynarken...

kesinlikle şans verilmesi gereken bir yapım olmuş... hatta xbox live daki tanıtım videosunda the rolling stones-gimme shelter şarkısı çalmasıda artılar hanesine eklenebilir Smile  
fotoğrafı yok

Mistwalker

14 Kas 2010 12:20

Mesaj Gönder

çok merak ediyorum diğerlerini aldık bitirdik şimdi sıra bunda:))  

Elsaa

15 Kas 2010 22:57

Mesaj Gönder

mükemmel.
uyku düzenimi bozan oyun.  

doomsday

16 Kas 2010 14:53

Mesaj Gönder

güzel güzel...gerçi takıldım namussuz bi yerde ama haledicem...  

FlyinG...[Eldar]

17 Kas 2010 01:20

Mesaj Gönder

bu da bitti...  

FlyinG...[Eldar]

17 Kas 2010 18:18

Mesaj Gönder

3 boyutlu bir tvde oynamak için sabırsızlanıyorum.  

Joje

18 Kas 2010 12:24

Mesaj Gönder

ihanet icindesiniz. pes Confused  

eglaanca EldaR

18 Kas 2010 18:40

Mesaj Gönder

sen oyna oyna sonra oyundan çık... ama kaydetme iyimi... :/  
fotoğrafı yok

Mistwalker

19 Kas 2010 13:26

Mesaj Gönder

modern warfare'den biraz daha uzun o kadar  

karsinin taksisi

20 Kas 2010 21:49

Mesaj Gönder

pc'de bir takılma sorunu yaşıyorum ama hadi hayırlısı. ati ekran kartlarından vazgeçicem artık bu gidişle...  
fotoğrafı yok

Askorbikus

23 Kas 2010 11:41

Mesaj Gönder

arkadaşlar pc multi serverlarda bir sıkıntı mı var, oyun unavailable diyor steamden girince :s ati hd 5730 laptopumla canavar gibi oynuyorumda pingler rezalet ...  
fotoğrafı yok

zeke

25 Kas 2010 19:25

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki