league of legends

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  league of legends

http://www.leagueoflegends.com/

dota'nın yaratıcılarından dota'nın aşmışı bir oyun.
dota'dan oyun içi olarak bir fark yok, seviyorsanız ekstralarını seveceksiniz.

- oyun dışı level atlama sistemi var ve cap lvl30
- oyun dışında yine mastery pointler kazanıyorsunuz her lvl başına, bunları da wow'daki gibi talent tree'ye harcıyorsunuz.
- 60 a yakın champion var ve istediğinizi oynayamıyorsunuz. istediğiniz hero'ya ya kredi kartınızla riot point alarak sahip olabilirsiniz, ya da oynadıkça kazandığınız ip pointlerle alabilirsiniz.
- her hafta 8 9 tane champion rotasyona giriyor. sürekli değişiyor. böylece bütün heroları oynama şansınz sahip oluyorsunuz.
- lvl 20 ye kadar normal game sonrasında ise isterseniz achivement ve ladder ranking bulunan ranked game oynayabiliyorsunuz.
- isterseniz kendiniz oyun kurabiliyorsunuz botlarla oynayabiliyorsunuz.

ve bir sürü özellik...

oyun bedava, indirmeniz yeter. verdiğim linkte dikkat etmeniz gerekn nokta north america olması. ben bakmadan indirip oynadım geç farkettim us serverlarında oynuyorum. pek sorun yok ama eu da ping 60 us de 200.

falan filan Surprised  

Kovenant

05 Eyl 2010 12:35

Mesaj Gönder

ayyy bo rol lardan bik geldi yaw...

baska oyun yapmicaklar herhalde.  

AYI

05 Eyl 2010 12:55

Mesaj Gönder

atlantica online bence şu anda piyasanın en iyisi...  

Gentleman Jack

05 Eyl 2010 13:01

Mesaj Gönder

bakmak lazım  

frolic

05 Eyl 2010 15:55

Mesaj Gönder

gayet iyidir facebookta sayfamızıda bulabilirsiniz.
bi takım oluşuturarak ranked gidebiliriz  

MertEfendi

18 Kas 2010 00:25

Mesaj Gönder

lvl 20 ye kadar normal game sonrasında ise isterseniz achivement ve ladder ranking bulunan ranked game oynayabiliyorsunuz.

30 oldu o olay  

MertEfendi

18 Kas 2010 12:01

Mesaj Gönder

yazın başında biraz oynamıştım, bazı herolar overpower denge kurulması zor oluyor kesinlikle hon daha kaliteli bir oyun.lolunda illa kendine göre bir hayran kitlesi vardır ama dota sevenler kesinlikle hon oynamalı.  

Dunpeal

18 Kas 2010 18:06

Mesaj Gönder

ohaa!! hala keşfedememiş mi site bu oyunu. dünya yıkılıyo be siz haala uyuyun Hick  

Duff

02 Mar 2014 13:53

Mesaj Gönder

blue jeans'teki rapcilerle metalciler gibi dotacilar ve lolculer arasi soz duellosuna girelim mi gencler?  

liquified

05 May 2014 16:00

Mesaj Gönder

sıkılmadığım tek oyun(du) Confused  

yakupkinin

18 Mar 2015 03:53

Mesaj Gönder