sony psp go sahipleri buraya

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  sony psp go sahipleri buraya

çok yakında kırılacak bu şirin şey insani boyutlara çekilmiş ele gelir taşınabilir çok yakışıklı bir oyun konsolu. türkiyede resmi satışı henüz yok ama tr psn açılır açılmaz satışı başlayacak tabi bu olana kadar da 6.10 - 6.20 cfw çıkması an meselesi.

psp 3000 ve slim serilerinden yapısal olarak oldukça farklı mesela geçmişteki pandora batarya ile kırılmaya karşı entegre pil koymuşlar 4 pin fw bağlantısı artık yok. kendi özel usb kablosu var. ve ekran 3.8 inç e düşürülmüş.

birçok kişi ele oturmuyo diye eleştiriyo ancak bence o kadar göze batan bi ele oturmama sorunu yok psp go nun. tam tersi insani boyutlara çekildiği için çok rahat taşınabiliyor gidip bir sıradan mp3 player alacağıma psp go yu tercih edebilirim

sonuç olarak:

psp go da şu an için oyun oynamanın tek yolu psn den oyun indirmek bunu da psn hesabı ile yapabiliyoruz ve bu psn hesabı ile 4 5 ayrı psp ye oyun yüklenebiliyor. en pahalı oyununu 40 dolar olarak gördüm. psn den oyun almak da psn card alarak olabilir.

daha önceden psnden oyun alanlar, psp go su olup henüz oyun almayanlar
tanışalım psn paylaşalım oyun paylaşalım ortak oyun alalım Hi

varmı psp go kullanan Very Happy

Ian Curtis

28 May 2010 18:13

Mesaj Gönder

sevemedim şu portable aletleri. sadece küçüklüğümde tetris diye tutturmuştum. ama fanatikleri de baya fazla..  
fotoğrafı yok

Askorbikus

28 May 2010 19:52

Mesaj Gönder

byk demiş ki:
dünyanın en hatalı yatırımı gidip bunu almak.

neden Confused  

Ian Curtis

28 May 2010 20:09

Mesaj Gönder

byk demiş ki:

bence çok karamsar yaklaşıyosun pspye. psp go boyut olarak çok daha guzel ayrıca oyun yok derken bir portable cihaza ps3 kalitesinde oyun koymak çok kolay bişey olmasa gerek. psp go artık 300 değil 480 mhz işlemciye sahip. yinede fikrine saygı duyarım ilgi ve zevk meselesi ama psp için adam gibi bi oyun yok fikrine katılmıyorum. bir portable cihaza göre çok iyi oyunları var.  

Ian Curtis

28 May 2010 20:53

Mesaj Gönder