" heavy rain " the origami killer - sony ps3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  " heavy rain " the origami killer - sony ps3

sonynin uncharted 2 den sonra çıkardığı en başarılı ps3 oyunlarından biri bence kanaatimce uncharted dan daha iyi olmasa da 2. sıraya koyabilirim bu oyunu. oyunun içindeki kurguyu yapacağınız hamlelerle kendiniz belirliyosunuz yani sabit bi senaryo yok ne cevap verirsen ona göre ilerliyo. usa psn de demosu var indirilebilir. şansen ben çok begendim grafik olarak da aşmış derecede güzel. ancak oyunda aksiyonun yanında senaryoda ön planda olduğu için oyunu tam anlamıyla anlayabilmek ve oynayabilmek için iyi ingilizce gerekiyor. ingilizceniz olmasada oynarsınız ama tam anlamıyla keyfini çıkaramazsınız.

bazı alışveriş sitelerinde (gg, sahibinden gibi) 109 tlye satışta. henüz resmi olarak aral bandrollü satışı yok. traileri aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=tl&videos=yhuwietfd0e&v=x-mojj5dldk  

En son Ian Curtis tarafından 25 Şub 2010 08:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ian Curtis

24 Şub 2010 15:02

Mesaj Gönder

kapak tasarımı çok hoşSmile  

gokhanproject

24 Şub 2010 15:37

Mesaj Gönder

demo var psn'de, yeni nesil fahrenheit oyun. fena değil.  

woz

24 Şub 2010 15:58

Mesaj Gönder

oynadım bitirdim cok değişik bi deneyimdi Kahkaha  

En son lovehatetragedy tarafından 01 Mar 2010 04:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

lovehatetragedy

24 Şub 2010 18:11

Mesaj Gönder

en kısa zamanda elimde olacakkkk  

liquid luck

28 Şub 2010 14:27

Mesaj Gönder

oynadım bitirdim cok farklı seneryolar var güzel oyun  

Hernan

28 Şub 2010 17:26

Mesaj Gönder

oyunu dün başladım oynamaya aman tanrım diyorum. psikolojim bozuldu lan...  

humanist yamyam

08 Mar 2010 12:18

Mesaj Gönder

yeni alacak olanlara tavsiye, oyunun %70ini bitirdim. baya baya uzun gibi gözüküyo, başına oturup 12 14 saat civarı kalkmamak gerekiyo bitirmek için. sonuç olarak söyleyeceğim oyun çok çok güzel ama gerçekten ingilizce gerektiriyo hikayeyi kavramak için. ingilizceniz kötü seviyedeyse veya hiç yoksa boşuna almayın zevksiz gelir. anlamaya ve konuşmaya yetecek kadar ingilizcem olmasına rağmen ben bile anlamadım %30 40ını ve bu bazen çok can sıkıyo anlayamadığınız yerlerde sıkılıyosunuz oyundan. ama grafik ve hikaye olarak aşmış durumda  

Ian Curtis

15 Mar 2010 08:22

Mesaj Gönder

xbox 360' a taksam diski çalıştırmaz dimi Very Happy  
fotoğrafı yok

Mistwalker

20 Mar 2010 10:07

Mesaj Gönder

oyun çok sağlam, çok farklı
10'dan fazla son varmış diye okudum, ilerledikçe seçimler devreye giriyor
ancak oyunun yoğunluğu atmosferi çok çok iyi,
myst oynamışım gibi oldum tabii o kadar değil Smile  

gaddarjoker

28 Mar 2010 23:26

Mesaj Gönder

oyunu en kötü versiyonuyla sadece ben bitirmişimdir heralde  

liquid luck

22 Haz 2010 16:47

Mesaj Gönder

daha önce çıkmış olan fahrenheit da çok güzeldi çok keyifliydi  

liquid luck

22 Haz 2010 16:48

Mesaj Gönder

bende oyunu bitirdim 10'dan fazla son var diyorlar doğrudur ama finali hep aynı şekilde oluyor sanırsam.

kuzenlerim falanda bitirdi hepimiz farklı yollardan ilerledik ama son aynı Smile

yinede oynadığım en güzel oyuınlardan biriydi,özelliklede başroldeki adamın düştüğü haller insanın içini parçalıyor Smile

spoiler :
----------------------
hala o tünelin içinde cam kırıkları olan bölümde adamın neden o tünele girdiğini anlamış değilim.girdi orası burası her tarafı kesildi sonra geri çıktı,zekasız !  

Nslydn

25 Haz 2010 09:45

Mesaj Gönder

origami killerın kim olduğunu bugn öğrenmiş oldum.

baya baya zevkli oyun.
şiddetle tavsiye ederim.  

Seytantuylu

12 Ağu 2010 19:52

Mesaj Gönder

fahrenheit'den sonra heavy rain çok çok klas bir oyun. pc için bekliyorum  

Arrow

09 Eyl 2010 19:10

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki