nba2k10 sahnede !!!!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  nba2k10 sahnede !!!!!

osaysen demiş ki:

sonunda new orleans 10 günlük kontrat teklif etti , nba maçlrındada c.paul ile iyi anlaşıyoruz Kahkaha Kahkaha

sg oldum overall 47 oldum , sana katılıyorum oyun 1 yıl raht götürür bu mod la , fakat umarım bu kadar kolay ilerlemez , bkalım sene sonu ne olacak nba deki ilk maçla beraber b+ / a- almaya bşladım bötle giderse 3 sezon sonr overall 90 ve superstar olurum

ama tahminim 4 ya da 5 numarada oynarken bu kadar kolay olmayacaktır, kısa olarak oynarken devamlı topla temas halinsesin daha çok yükseltebiliosun notunu, ama pota altında hem de 3 sn kurallarıyla bence daha fazla kasar..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

18 Ekm 2009 14:28

Mesaj Gönder

muhteşem, rüya gibi, akıl almaz bir oyun.. gerçek bir nba maçında oynamaya bu kadar yaklaşılamaz.. toronto'da hidoyla takılıyorum geçici kontrat yaptılar benle de tutunmayan çalışıcam bakalım..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

31 Ekm 2009 17:40

Mesaj Gönder

Very Happy
sacramento kings kaptı beni 3pts shooterım
3 point shootingim 89 a çıkardım ama takım dökülüo daha 20 maçta 1 maç fln kazanabildik Razz
ama feci zevkli  

iluvbeinaked

31 Ekm 2009 22:24

Mesaj Gönder

my player modu oynayan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.. ilk sezonumdayım toronto raptorsta geçici kontratla oynuyorum.. maç başına 12 sayı ortalaması ile oynuyorum.. ki maçlarda en fazla 18-20 sayı atabiliyor bir oyuncu..

ancak ligde sayı krallığında duruma bakıyorum kobe, vs. 32-33 sayılardalar.. yani demek ki 12 dk üzerinden oynuyolar periodları.. bense doğal olarak 5.. ee o zaman ilerde bir nba yıldızı olsam da sayı kralı falan olmam imkansız?

bu çok saçma değil mi..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

18 Kas 2009 23:02

Mesaj Gönder

kardeşim saveminin üstüne save yapınca yeniden başladım.. ilk seferinde daha sezonun yarısında torontoyla geçici kontrat yapmıştım nba maçlarına çıkıyodum ne güzel.. şimdi yenisinde hala d-ligdeyim çok gıcık..

ayrıca draftlardan nba e kalıp ilerleyen varsa bilgi versin, çünkü mantığıma göre all star seçilmemiz ya da mvp seçilmemiz imkansız my player modunda.. biz 5 dk dan oynuyoruz, adamlar 12 dk oynuyo.. ben götümü yırtsam hava yani.. ayıp!  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

21 Ara 2009 01:48

Mesaj Gönder

bu arada bişey daha.. my player modunda adam yaptığınızda eğer ingilizce bir ad soyad belirlerseniz adını soyadını söylüyor spiker.. çok ilginç geldi, bugüne kadar böyle bişey görmemiştim.. pes'te isim seçme opsiyonu ve o sayede spikerin isminizi söylemesi imkanı vardı, ama dikkat ettim 2k10 da öyle bir seçim de yapmıyorsunuz.. normal olarak isim ve soyad yazıyorsunuz ve spiker adınızı soyadınızı söylüyor..

ben genelde böyle karakter yaratırken yabancı isimler seçtiğim için türkçe bir ad soyad yazıldığında nolduğunu görmedim.. ama cidden çok başarılı oyunun çok başarılı özelliklerinden biri denebilir..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

21 Ara 2009 21:58

Mesaj Gönder

d ligi bitirdiğinde mutlaka drafta gireceksin diye birşey yok.. kardeşim ilk yılı bitirdi hala d-ligde devam ediyor.. neye göre seçiliyosun draftlara ya da ben ilk oyunumda nasıl torontoya gittim bilmiyorum..

ayrıca 12 dk oynuyosan nasıl ilerliyosun? her maç timeoutlarıyla falan 1 saatten fazla sürüyodur? ayrıca kaç sayı atıyosun 12 dk oynadığında.. ben 14 sayı ortalamayla oynuyorum 5 dk olarak, o zaman da gerçekçilikten uzak istatistikler çıkmıyo mu?  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

24 Ara 2009 17:46

Mesaj Gönder

nasıl oluyor anlamadım ben 5 dk oynuyodum sonra şu tsearch programı ile dk ayarlama işini buldum şimdi 7 dk oynuyorum ama ilk 5 başlıyorum ve benchde en azla 5 dk falan duruyorum timeoutlarla falan nerden baksan 25 dk sürüyor 7 dk lık oyun..

bir de mevkini merak ettim, ben 7 dk lık maçta 16 sayı ortalaması ile oynuyorum.. pg olduğum için herhalde çok sayı atıyorum..

benim de üçlüklerim çok fena bazen 2 üçlük at falan diyor, 9/2 falan gibi rezil istatistikler ortaya çıkıyor.. ama ben tek görev için takımı riske atmıyorum olmucak gibiyse bırakıyorum..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

26 Ara 2009 19:51

Mesaj Gönder

rabbime sordum knicks dedi..

ilk sezonun bitmesine 10 maç kala şükürler olsun kurtuldum d ligden..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

09 Oca 2010 19:49

Mesaj Gönder

nba için hazır değilsin demek ki. zaten her maç sopalıyorum Kahkaha

rookie of the yearım, netsi 7. sıradan playoffa soktum. 18 pts 12.5 reb 2 blok 2 as ortalamam var. kariyerimde doyuma ulaştım jordan gibi beyzbola başlicam  

Erku

16 Şub 2010 10:42

Mesaj Gönder

nba2k10 o kadar ıyı degıl yaa ben kafe sahıbı bırı ve cok oynayan bırı olarak 2k09 daha ıyı  

Ufukan Erdal

07 Mar 2010 21:16

Mesaj Gönder

my player çarpar seni.. o çarpmazsa bench ve izleyici grafikleri çarpar.. illa ki çarpar..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

09 Mar 2010 12:52

Mesaj Gönder

valla görevlere sadık kalmak mevkinin görevi neyse onu yapmak vs. ile alakalı sanıım yalnız 3. sezon biraz abartı olmuş..

2 kez başladım d-leuge e ikisinde de sezonun sonlarına doğru nba e seçildim biri toronto diğeri (şimdi ki) knicks, orada az süre alıyorum ama elimden geleni yapıyorum..

kardeşimse sg olarak başladı ve 2. sezonu bitecek hala d-ligde.. sebebini çözebilmiş değiliz.. yalnız 1 numara olarak başlamak en kolayı , çünkü top sizin üzerinizden dönüyor vs.  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

09 Mar 2010 20:09

Mesaj Gönder

abi 1 numara oynuyorum ben ki basketboldan öyle çok da anlamam yani, ama gayet iyi oynuyorum tek önemli şey disiplinden kopmamak ve ilk adam yaratırken de herhangi bi özelliğe dönük oyuncu omayacaksın , boyun çok uzun olmayacak ben mesela kendi boyumu yaptım birebir. ve amacın her zaman asist ve iyi savunma olacak, skor zaten eğer karşındaki 1 numara dandikse geliyor.

ben 2 numara denedim daha zor geldi bana.. pota altı nasıldır bilmem..

ayrıca şu d-leuge muhabbetinde de illa senin takımın nba takımları alacak diye bir kaide yok, ben tulsa mı neydim utah ın alması gerekiyodu beni knicks aldı.. gerçi aldı derken bu deneme sanırım kontrat imzalamadım henüz, play offlara olur da kalırsak ki baya etkim olmuş olacak o zaman imzalanabilir, aksi halde d-lige geri dönebilirim..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

10 Mar 2010 12:39

Mesaj Gönder

ayrıca sakın bırakma 3. sezonun sonlarındaysan kesin bişi olur artık, sonuçta illa ki çıkaracak nba e.. nba e deki ilk maçın havası da başka oluyo d-ligden sonra taraftar salon, ışıklandırma , alttan üstten giren grafikler vs.  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

10 Mar 2010 12:40

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki