resident evil 5

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  resident evil 5

platform: playstation 3 / xbox 360

çıkış tarihi : 13 mart 2009

trailer ve gameplay demoları izleyenler oyun çıktıktan sonra bitirene kadar kesinlikle eve kapanacaklar

http://tinyurl.com/officialtrailer  

Obi-wan

25 Şub 2009 22:13

Mesaj Gönder

yenileri, ilk serileri gibi tırstırmıyor
gelen gideni cidden aratıyor  
fotoğrafı yok

akustika

25 Şub 2009 22:28

Mesaj Gönder

bu tarz oyunları klavye olmadan oynayamıyorum medal of honor pacific assault oynarken joypad kırmışlığım war Neutral
ps3de klavye mouse desteği çıkarsınlar oynıyım Neutral  

kel rapunzel

25 Şub 2009 22:42

Mesaj Gönder

zevkle ve itinayla bitireceğim bunu da...  

tecrubeyle sabit

25 Şub 2009 22:50

Mesaj Gönder

wuuuuuuu  
fotoğrafı yok

blindguardian

25 Şub 2009 23:04

Mesaj Gönder

favori ps oyunum r.e. ama 5'i allah bilir ne zaman oynarim henuz bir ps3um yok. artik korku klasmaninda degerlendirilmemeli bir de resident evil, gittikce uzaklasiyorlar. silent hill 5 ya da haunting ground 2 gelsin korkalim.  

Elsa

26 Şub 2009 07:45

Mesaj Gönder

obi-wan demiş ki:
(picture)

platform: playstation 3 / xbox 360

çıkış tarihi : 13 mart 2009

trailer ve gameplay demoları izleyenler oyun çıktıktan sonra bitirene kadar kesinlikle eve kapanacaklar

http://tinyurl.com/officialtrailer

aynen oyle Smile  
fotoğrafı yok

MrFreeze

21 Mar 2009 22:24

Mesaj Gönder

oyunu aldım arkadaşla birlikte takılıyoruz iki kişi çok zevkli oluyor. yarıladık sayılır oyunu. güzel yapmışlar ama sanki re4ten bir şeyler eksik gibi ama dur bakalım. şimdilik zevk alıyoruz oyundan Smile  

humanist yamyam

23 Mar 2009 16:28

Mesaj Gönder

aşmışlar adamlar  

Obi-wan

11 Nis 2009 22:50

Mesaj Gönder

resident evil 3 ne kadar guzeldi.  

Elsa

12 Nis 2009 21:31

Mesaj Gönder

demosunu bende oynadım sağlam yapmışlar cidden sağlam ok eskisi gibi korku temalı değil ama sıkı bir aksiyon var ayrıca oyunda daha fazla hareket var ve head shot yapmazsan tabiri caiz ise boku yedin hemde acayip yedin.  

Dante

14 Nis 2009 21:21

Mesaj Gönder

grafik açısında doyurucu fakat oyun süresi olarak çok kısa zamanda tüketilecek bir oyundur online oynanması oyuna çok ayrı bi hava katmıştır eski resident evil serileri ile kıyaslanmamalıdır...  

YILDIRIM Sener

25 May 2009 20:26

Mesaj Gönder

oyunu bitirdim ama arkadaşımla beraber co-op modda bitirdik. bence böyle oynanması oyunu daha bi güzel kılmış. hikaye senaryo desen valla nedense hikaye öyle şaşırtmıyor insanı. yani maskenin altında kim olduğu, olayların arkasında hangi dangalağın olduğu falan gibi şeyler hep belli zaten.

zaten oyunu oynarkende bir yerden sonra hikayeyi takip etmekten çok bakalım bu sefer demoda ne çıkacak, ne gibi aksiyon olacak diye bekliyorsunuz.

genel hatlar itibariyle güzel ama çok güzel değil yada klasik değil. güzel bir re oyunu o kadar. kontroller zaten zor ama alıştınızmı idare ediyorsunuz.

kısaca tavsiyem oyunu bir arkadaşınızla co-op modda oynayın çok keyif alırsınız. alınıp oynanmayı hak eden bir oyun. nede olsa resident evil Wink  

humanist yamyam

27 May 2009 08:19

Mesaj Gönder

re artık korku modundan çıkıp aksiyona doğru ilerliyor:(  

Tabris51

29 Tem 2009 10:18

Mesaj Gönder

oyun direct x 9 hatası verıyor,sebebi ne olabılır kesın cozume ıhtıyacım var ,guncelleme ıle fln olcak bısı değil sanki,arkadaslar hadı bı yardım Smile)  

MERTADB

16 Eyl 2009 16:24

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki