FM 05 yüzünden formlara bile girmeyi unutuyorum diyenler..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  FM 05 yüzünden formlara bile girmeyi unutuyorum diyenler..

dersler yüzünden ara verdim Hass  
fotoğrafı yok

SnypeR

26 Oca 2005 00:16

Mesaj Gönder

walla inter forewer diyerek başladım
şu anda 260milyon doalr transfer hakkım war
2007deyim
süper oyun ama milan abartı guclu  
fotoğrafı yok

-<y-

26 Oca 2005 13:46

Mesaj Gönder

ben de ilk kez oyunun orjinalini alarak twente ile baslayayim dedim. hollanda'nin orta ayar takimindan cikalim da bir dunyayi fethedelim hayaliyle ingiliz, italyan, ispanyol ligini de aldim.
ilk sezonda 12. olabildik, 2. sezonda son hafta sampiyonlugu kacirip 2. oldum, 3. sezonda da yine son hafta bu sefer sampiyon oldum.
4. sezondayim kendimi ispatladim diye dusunuyorum ama deportivo'ya gitmek istedigimi soyledigimde deportivo baskani "laugh off" yaparak gururumu kirdi, donusum cok pis olacak. avrupaaa avrupaaaa duy sesimiziiiii...........  

BeadJunkie

30 Oca 2005 16:42

Mesaj Gönder

the grudge demiş ki:

laugh off ne ?
ya da deportivoya gitmek istemenin başkanla alakası ne?
bu fm mi cm mi?
ilk kez gördüm bunu

deportivo nun başkanı arkadaşla dalga geçmiş demeq bu fm cm yi biyasada daha hiç görmedim  

Serkan S

31 Oca 2005 15:00

Mesaj Gönder

fm.. soyle bisey koymuslar.. mesela deportivo'nun menecer insecure.. gidiyosun "ben goreve talibim" diyosun.. baskan da basina demec veriyo, "biz menecerimizden memnunuz, memnun olmasak da bu adama kalmadik" diyo.. sora da kendi yonetiminle papaz oluyosun..

cm5'i ben de henuz gormedim.. demosu cikmisti galiba..  

BeadJunkie

31 Oca 2005 21:22

Mesaj Gönder

ya kusura kalmay1n siz nereden al1yosunuz oyunlar1?? ev biraz uzak benim, az ugrayabiliyorum kad1köye.. gittigimde de bulamiyorum fm yi..
allah askina bir tavsiye! Sad  
fotoğrafı yok

chiaro_e_scuro

02 Şub 2005 11:08

Mesaj Gönder

ben dersi dinleyemiyorum. laptopda habire fm2005 acik, kazanmadik kupa birakmadim ama donem basindan beri ne okudun derseniz bilmem derim Smile  

nerval

02 Şub 2005 11:43

Mesaj Gönder

ya fm çok kötü yaa, hayallerim kırıldı Sad
ilk başta çok zevkli gelmişti sonra inanılmaz baydı hemen sildim
işallah cm5 güzel olur da mis gibi oynarız  

freudien

03 Şub 2005 12:36

Mesaj Gönder

jo-jo demiş ki:
sonunda olan oldu.
fener'le sampionlar ligi sampiyonlugu gordum!!!! Bravo
yil 2009'du. su an 2010.
ve real madrid beni takimin basina getirmek istedigi.
ancak ispanya ligi acik degilken nasil gidilir, gidilrse ne olur bilemedigimden kulubumden memnunum aciklamasi yaptim.
bu arada nihat'ı alabilen var mi herhangi bir turk takimina.
cildiricam!!!
yabanci alamiyoruz diye turklere saldirdik ama nihat'i kesinlikle vermiyor sociedad!
niyeyse?
tursusunu kuracaklar herhalde. Evil or Very Mad

abi 30 yaşında napcan nihatı Smile  
fotoğrafı yok

oerd

06 Şub 2005 02:09

Mesaj Gönder

fm 2005 bile bayabiliyomuş onu anladım,10 gündür elimi sürmüyorum oyuna  

open your mind

07 Şub 2005 03:12

Mesaj Gönder

jo-jo demiş ki:

4 maçtır her yerde oynatıyorum. yaşı 23 olmuş. ama hiç bir şey yaptığı yok keretanın.
kandırdın beni hoca!

yok mokoena çok iyi bi adam yaa..ben trabzonu aldım..sene 2009
mokena falan zaten turk oldu..ve herkes istiyo..ortasahada oynatıyorum lavugu..sezon sonu istatistiği : 29 gol / 18 asist / 19 maçın adamı / ligin en iyi yabancısı../ değeri 14 mılyon euro
satmaya kalksam 20 mılyon euro ya rahat satarım  

Ivan

07 Şub 2005 19:28

Mesaj Gönder

jo-jo demiş ki:
enteresan.
bende niye oynamıyor bu şerefsiz peki?
finishing'i 20, onun dışında bir olayı yok zaten ama gol attığını da göremedik 20 haftada. şampiyonlar ligi'nde ağzıma sıçıldı. tarihi farklar yedim falan. ligde gençler'in arkasından 2'nciyim. ne oluyor anlamadım. tarihimin en kötü sezonunu yaşıyorum. chevanton da olmasa bitmişiz. son dakika golleriyle dötümü kurtarıyor herif.

mokoen^'yı forvet oynattım yok. ikili forvetin arkasında oynattım olmadı. orta sahaya çektim iyice yine olmadı. en sonunmda dmc onayacağım o olacak!

valla şimdi şöle bişey de var tabi..bendeki mokoena ile seninki aynı özelliklerde diil büyük olasılıkla..bide ben antreman temelli oyun oynuyorum..yani demek istediğim antreman sorumluluğunu yardımcı hocaya paslamıyorum..mesela super bi antreman programı indirdim bi fm5 forum sitesinden..adamların performansını %30 arttırıyorum..onunda etkisi var tabiki..ama mokoena yinede antreman şekli iyi ayarlanmasa bile super bi oyuncudur..butun forum sitelerinde adı geçen 10 genç yetenekten biridir..
bide şu adresi veriyim..ilgilenen arkadaşlar olabilir (patchler , forumlar , son fm5 haberleri falan.)
http://www.cmturk.com/fm/default.asp  

Ivan

11 Şub 2005 02:47

Mesaj Gönder

adını bile bilmediğim takımlarla oynucam artık  
fotoğrafı yok

SnypeR

23 Şub 2005 23:36

Mesaj Gönder

Surprised  

Obi-wan

01 Kas 2010 22:51