neverwinter nights 2

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  neverwinter nights 2

sonunda bugün cikti
daha tr'ye geldi mi bilmiyorum netten indirdim ben su an kuruyorum, bakalim nasil bisey : )  

ilke

03 Kas 2006 21:15

Mesaj Gönder

yukleyip denedikten sora mutlaka yaz bisiler.. bende merak ediyorum ona gore indiricem.. takipteyim.  

Lex Talionis

03 Kas 2006 21:21

Mesaj Gönder

el cevap? (oyuna daldi kesin) Razz  

Lex Talionis

03 Kas 2006 21:37

Mesaj Gönder

drvenom demiş ki:
bin yıl sonra mı çıkarmışlar 2.sini ohha artık. çok oyun bitirmem lazım toni montana oldum alemlerde Confused

onu da sevemedim.. basarisiz grafikler, dusuk oynanabilirlik. tam olarak non lineer'de degil.. bence gta'nin kotu bi kopyasi olmaktan bi adim oteye gidemedi.. scarface ruzgarini'da arkasina almasaydi bes para etmezdi diicem ama belki konsol versiyonu iyidir..  

Lex Talionis

03 Kas 2006 21:40

Mesaj Gönder

takip edemiyorum artik oyun dunyasini  

fluffy_fy

03 Kas 2006 21:53

Mesaj Gönder

http://www.atari.com/nwn2/uk/index.php  

Lex Talionis

03 Kas 2006 22:02

Mesaj Gönder

kızılbaron demiş ki:
2. yi bekliyordum bende
bugün gördüm torrent de Smile
10gb dosya indiriyorum yarın oynarım artık

10gb'mi? oeh. ben bi oyuncuma gidiim. Kahkaha  

Lex Talionis

03 Kas 2006 22:02

Mesaj Gönder

hyperblue demiş ki:
nwn 1 in orjinali var bende, salya akıtaraktan oynuyorum halen, 2yi bekliodum hevesle, lütfen yorumlarını esirgeme bizden Smile
kafayi yemek üzereyim okulda herkes kurdu oyunu, bende data5.cab hata veriyo ya : )
bilgisayar mühendisliginde okuyorum diye geliyo bunlarin hepsi basima, nefret ediyim diye aletlerden : )
cözücem isalah, dönüsüm mükemmel olucak : )  

ilke

03 Kas 2006 22:04

Mesaj Gönder

su donem cikan diger oyunlarla karsilastirinca ben pek tutmadim.. bide game pad ile denemek lazim yinede..  

Lex Talionis

03 Kas 2006 22:06

Mesaj Gönder

newerwinter knights2 sahane gorunuyo bu arada.. bi check edin verdigim url'deki videolari..  

Lex Talionis

03 Kas 2006 22:08

Mesaj Gönder

oyun .net framework 2.0 istiyor, benim gibi acamazsaniz cildirmiyin : )

ve... oyun harika harika harika harika harika harika harika harikayharika harika harika harikayharika harika harika harikayharika harika harika harikayharika harika harika harikayharika harika harika harikayharika harika harika harikay

tüm forgotten realms race, ve daha bombasi subraceleri var! mesela elf seciyorsunuz, hemen drow, moon elf, wood elf, sun elf diye subraceler aciliyor. abi harika hahaha, karakter yapamadim daha kararsizliktan, drow wizard olcam heralde : )  

ilke

03 Kas 2006 23:42

Mesaj Gönder

abiiiii subclasslari görmeniz lazim ahahahah  

ilke

03 Kas 2006 23:47

Mesaj Gönder

evet ilk 4 saat 45 dakkanin rahat 1 saati karakter yaratmaya gitti, cünkü drow wizard ile human fighter / blackguard arasinda kaldim baya, sonra 2.sini sectim : )

oyun baya güzel. grafikler harika ilk olarak, bir oblivion beklemeyin ama yine de harika. hikaye simdiye kadar gayet güzel gidiyor, role play e falan uygun. lore baya güzel islenmis, faerun havasi basmislar sonuna kadar.
2 sorun var, birisi kamera sebebiyle ortaya cikan oynayis zorlugu. deli ediyor kamera, hele alisana kadar bi ara mouse u firlaticaktim camdan, cidden deli ediyor. alistiktan sonra o kadar batmiyor ama
ikincisi ise sacma salak buglar. ara sira companionlariniz arkada kaliyor, karakterler stuck olabiliyor ve daha da fenasi questlerde bazi detaylar deli ediyor, konusmalari güzel dinleyin. aslinda bu iyi bir nokta da, o ilk village fest. bölümü git gellerini yaparken deli olmamak isten degil, adamlar stabil degil deli gibi geziniyorlar, babayi bulana kadar 5 defa eve gittim sonra meger archery calsitiran adam oymus : / dikkat gerekiyor yani baya

süper ama ya Very Happy tam gaz devam  

ilke

04 Kas 2006 04:35

Mesaj Gönder

hmm bana bu kadari yeter. gayet iyi gorunuyo. bug'lar icin pacth cikarirlar (hatta belki cikarmislardir). genel oynanabilirdik asiri problemli olmadigina gore ben bu oyunu oynarim abi. bu arada subrace'leri gorucez bakalim..  

Lex Talionis

04 Kas 2006 12:10

Mesaj Gönder

hobbit saçlı çocuk demiş ki:
gereksinimleri nedir ? merak ettim
bilmiyorum ki : / gugıl it ama, bulursun

quest sistemi de baya basarili bu arada, deli edici, ama basarili. ornegin dün gece 5 sularinda deliriyordum artik, bir questte 6 tane lizardfolk warrior kurtardim, ama bi türlü questi tamamlayamiyorum, yanimdaki adamlarini kurtarmam icin companionim olan lizard da mal gibi duruyo, kafayi yicektim. sonra nete baktim nasi bi bug bu diye, 1 saatten fazla zaman da harcadim ama bu arada oyunu ac kapa, areaya gir cik, etraftaki tüm moblari temizle belki safe olmasi gerekiyodur falan diye. sonra farkettim ki ben bu 6 warriorin 5 ine konusmak icin tiklamisim, cok basarili bir sekilde 6. yi es gecmisim, nette bi gördüm lizardfolk saergent diye, hemen girdim baktim, cidden de gözümden kacmis o tiklamadigim tek lizard meger baslariymis heriflerin. yani bir quest arrow abik gubik yok oyunda, ve bu aslinda her ne kadar ara sira isyan etseniz de bir rpg icin harika bisey. oblivion ordan baya kaybediyordu mesela  

ilke

04 Kas 2006 12:41

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki