fallout 3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  fallout 3

sıkıcı gelio şu an fallout3.. oyunun başındayım şimdi, radyo cihazına bi parça almaya gönderdi dj... hiç fallout tadı yok bunda..  

Tabris51

02 Ağu 2009 21:31

Mesaj Gönder

oyunu oyna oyna bıtıremıosun  

foreveryoung

21 Ağu 2009 11:29

Mesaj Gönder

valla fallout 2 yi yükleidm geçenlerde tekrar eski günlere döndüm ne güzel oyunmuş be....  

humanist yamyam

24 Ağu 2009 15:37

Mesaj Gönder

yıllar sonra yine good karma bitirdim(ulan sarhoş oynamışım paso zaten hiç bişi hatırlamadan oynadım)

şimdi bad karma bitirmek istiyorum ama metro tunellerinde dolaşmaktan sıkıldım.  

jam

06 Ağu 2010 11:20

Mesaj Gönder

resmen bir efsaneyi katletmişler. fallout 2 nin %&#!?! 'i olamaz  

Erku

11 Ağu 2010 20:32

Mesaj Gönder

sanırım 82379836589.ci oynayışım hala keyifle oynuyorum. keşke 4'ü de çıksa. wasteland'i yavaş yavaş güzelleştirmeye başlasak...biz savaş gücü olup steel kardeşliğinde görev alırken işçiler binaları onarmaya başlasa daha büyük harita ve daha fazla keşfetmeye yönelik görevler olsa. araç kullanabilsek zira haritanın bir ucudan bir ucuna ürüyerek gitmek sıkıyor.  

Arrow

21 Ağu 2010 04:58

Mesaj Gönder

evet direk abandoned house'a girip küçük şifreyi çözdükten sonra iyi karmayla tamamlanabiliyor.  

Arrow

21 Ağu 2010 18:54

Mesaj Gönder

ben zaten daha çnce direk anagöreve dalıp pişman olduğum için şuan sırf dlc kasıyorum, bazı görevler can sıkıcı olsa da çoğu görev müthiş zevkli, haritanın tamamını açmama çok az bi süre kaldı.  

Arrow

22 Ağu 2010 14:12

Mesaj Gönder

dlc nedir ki Shocked  

prime

25 Ağu 2010 10:48

Mesaj Gönder

dlc aslında indirilebilir içerik demek fallout için toplamda 5 dlc mevcut,

operation: anchorage

bu dlc'nin konusu brotherhood of steel 'in yaptığı bir eski savaş simülasyonuna girerek önceki fallout serilerinde duyduğumuz çin'in alaska'yı yeraltı kaynakları nedeniyle işgal etmesi yüzünden çıkan abd-çin savaşını konu alıyor. görevimiz alaska'nın işgalinde önemli rolü olan general hou'yu tutuklamak.

the pitt

pittsburgh... nükleer kıyametten tam olarak hedef olmamış,fakat toplumsal olarak bunu aratmayacak bir şehirdir. başına halkı kandırarak geçen bir diktatör sözde "geleceğin halkı" nı yaratma girişimi. .
broken steel

çeliğin kardeşliğinin sıralarına katıl, ve son olarak çevrilmiş bölgenin büyük çorak arazisini kurtar. bu yeni indirebilir dlc , ana maceradan sonra maceraya devam eder, ve 20'den 30'a kadar level sistemi kaldırır.

point lookout

olasılığın, büyük yeni bir bataklık alanının, yeni maceralar ve içerikle doldurduğuna yer verecek olduğunu işaret eder.
mothership zeta

uzaylılar geri döndüler.hem de çok öfkeli olarak...mothership zeta'da, fallout evreninden kaçırılmış birkaçyüz insanla hayatta kalma savaşı vereceğiz. dostluk kazanacabilceğimiz gibi diğer insanlara da düşman olabilceğiz.  

Arrow

25 Ağu 2010 14:05

Mesaj Gönder

daha 3. levelda deathclaw dövüşü olmasından tırsmadım değil  

Joje

12 Kas 2015 11:45

Mesaj Gönder

fallout 4
oglun olan tip villain.
ya bostona nuke atacaksin ya da oglunu oldureceksin.  

hobbit

16 Kas 2015 21:08

Mesaj Gönder

sevimsiz şey  

Joje

06 Ara 2015 18:03

Mesaj Gönder

ısınamadım şu fallout'a, lisede oynadığımız izometrik olan 2d 1-2 iyiydi tabi de 3-4 grafik motoru ve çevre etkileşimi olarak çok dandik geliyor bana. etraf glitch dolu. grafiklerde kof bi his var. sarkastik / ironik distopya teması da çok bayık. neden 50'ler amerikası; art noveu, art deco tarzı olmak zorunda ki bu oyunların evreni? bioshock'tan da bundan da midem bulanıyor şahsen benim. space opera olunca daha güzel, halo'dur, destiny'dir, ne bileyim bir mass effect'tir, hepsi fallout'a basar bana göre.  

woz

09 Ara 2015 11:11

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4