fallout 3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  fallout 3

jagged alliance çok güzeldi harikaydı.defalarca oynadığım ender oyunlardan biri
fallout'a laf edilemez süperdi ötesiydi hatta.sonra jagged alliance tarzında bir oyunu yapıldı.o da hoştu hiç bir eksilik göstermedi aratmadıda bir şeyi.
tabii 1-2 sene önce çıkan silent storm'u unutmamak gerek.ama ikisinde olan serbestlik bu oyunda pek yoktu fakat şu var ki deli gibi gerçekçilik doluydu.sonlarına doğru çıkan battlemech vari savaş suitlerini saymazsak tabii Smile  

humanist yamyam

08 Kas 2005 18:08

Mesaj Gönder

coal black soul demiş ki:
yıllar önce fallout 3'ün yapım aşamasında interplay black isle'ı kapatınca, proje de durdurulmuştu. daha sonra sanırım black isle'dan ayrılan bağımsız programcılar bireysel çabalarıyla bir süre devam etmişlerdi ama sonu gelmemişti. şimdi eğer bu oyun yapılırsa rüyalar gerçek olur. hayırlısı..

fallout tactics sux

yok yapılıyor daggerfall'u ve morrowindi yapan ekip yapıyor.sınırsız serbetlik konusunda uzman adamlar.ama keşke izometrik olsa diye düşünüyor insan Hass  

humanist yamyam

08 Kas 2005 18:12

Mesaj Gönder

purple_overdose demiş ki:
bu 3 ün hikayeside starcraft 2 ye benzemiş anlaşılan.
fallout tactics i ben çok sevmiştim ama baya zordu. birde birisi heros of might and magic demiş
aman sınav zamanınız fln yaklaşıyorsa en uzak durmanız gereken oyunlardan başında geliyor.
fallout un kendine özgü bir espri anlayışı vardı ve o tipik adamı vardırya? maskotu gibi, onun çok komik çizikmiş resimlerini görmüştüm zamanında ama şimdi elimde yoklar Very Happy

ahaha evet neydi adı "pipboy" idi sanırım... Smile  

humanist yamyam

09 Kas 2005 08:47

Mesaj Gönder

fallout 1 2 diyince akan sular durur .. ama tactics apayrı bişidi yani kötü de deildi iy ide deildi ayrı bi tadı wardı .. heroes 3 ün armeggedons blade mi ne exp i çok güzeldi onu da çok taktir ettim  

captaincosmo

09 Kas 2005 13:40

Mesaj Gönder

fallout 1 2 diyince akan sular durur .. ama tactics apayrı bişidi yani kötü de deildi iy ide deildi ayrı bi tadı wardı .. heroes 3 ün armeggedons blade mi ne exp i çok güzeldi onu da çok taktir ettim  

captaincosmo

09 Kas 2005 13:41

Mesaj Gönder

heesh demiş ki:
ilk iki serisi bok gibiydi desem kızarmısınız bilmiyorum

walla ben kızarım
Evil or Very Mad  
fotoğrafı yok

gri

09 Kas 2005 14:13

Mesaj Gönder

heesh demiş ki:
ilk iki serisi bok gibiydi desem kızarmısınız bilmiyorum

walla ben kızarım
Evil or Very Mad  
fotoğrafı yok

gri

09 Kas 2005 14:13

Mesaj Gönder

bi ihtimal bu kisa cikmasi bekleniyor...insallah 3 boyuttur animasyondur zarttir zurttur yapmazlar,ilk ikisi gibi olur..dadindan yenmez o zaman valla..  
fotoğrafı yok

carl cox

10 Kas 2005 01:53

Mesaj Gönder

turn base olması zaman zaman kassa da (new reno'da kazara bi fahişeyi vurursanız size sıra gelene kadar akşam yemeği yenebiliyor) hayatımın oyunudur fall out.
fallout 2 nin a kiss to build a dream on ile başlayan girişini hatırladıkça yüreğim cız eder.
3-d olma ihtimali dahi sinir bozmaya yetecekken alınan duyumlar hiç de hoş değildir. evlat acısı gibidir. henüz küfretmiyorum, oyun bi piyasaya çıksın öyle edeceğim.  

Bobinkafa

10 Kas 2005 10:06

Mesaj Gönder

bethesda aldı bu oyunun haklarını. onlar 3 boyutu sıcmazlar diye umuyorum bethesda nın elder scrolls oyunları basarı tarihine güvenerek.

hadin  

Lucifer Morningstar

12 Kas 2005 19:53

Mesaj Gönder

torrent sitelerine düşmüş oyun. videolarından izlediğim kadarıyla oyun bi halta benzemiyor yalnız. saçma sapan karakterler vardı ve aynı ekranda 4 tane aynı adamdan görebiliyordun.  

WHooPS

30 Ekm 2008 16:58

Mesaj Gönder

akşam oynicaz inşallah  

AYI

31 Ekm 2008 11:39

Mesaj Gönder

bio shock karmasında doom3 kıvamında olmuş biraz  

AYI

31 Ekm 2008 11:39

Mesaj Gönder

tactics e iyi diyen çarpılır mazallah