galatasarayda fatih terim dönemi sona erdi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  galatasarayda fatih terim dönemi sona erdi

anladığım kadarıyla türk futbolu excel programı yüzünden gelişmiyormuş,hemen kaldırdım pc'den.  

balkan

07 Oca 2015 16:30

Mesaj Gönder

sandro demiş ki:
(picture)

ataturk ya Very Happy

bu ne mk lol  

fcb

07 Oca 2015 19:16

Mesaj Gönder

sandro demiş ki:
(picture)

ataturk ya Very Happy

adam Bravo Bravo  

left

07 Oca 2015 19:34

Mesaj Gönder

Alıntı:
gattuso

"benim için çok değerli ve başarılı bir teknik adamdır. deyim yerindeyse adam gibi adamdır deriz. diyalog ve iletişim gücü bambaşka tarzda idi ve çok azimli, hırslı mutlak başarılı olmak, başarıyı yakalamak için çalışırdı.

kısa süre kaldı ama yinede izlenimleri çok olumlu olmuştur. ayrıldıktan sonra da zaman zaman gorüşme fırsatımız olmuştur. farklı ortamlarda karşılaştık ve haberleştik. milan'da kısa süreli görevde kalması bana göre şansızlık sayılır ama yine de biz oyuncular için güzel izlenim bıraktı diyebilirim. kendini futbola adamış, futbol için çalışan, tekniği çok iyi olan bir çalıştırıcıdır. fiorentina'da daha başarılı olmuştu. çünkü o kulüpte birçok iş ona bakıyor ve bunu da o organize ediyordu ama milan'da bu farklı. istediği şekilde 360 derece imkanı bulamadı. aslında tam bir organizasyon adamı, üst düzey menajer özelliği var ama milan'da roller ve kurallar farklı. bu ortamı bulamayınca kalma süresi de kısa olmuştur. ama bugün geride bıraktığı izler italya'da özellikle firenze'de halen konuşuluyor ve çok sevilmesi de bunun bir göstergesidir"

fcb

07 Oca 2015 20:10

Mesaj Gönder

Surprised  

YedekteBekleyenMelek

07 Oca 2015 20:11

Mesaj Gönder

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 5h5 hours ago
terim 30 yıldır hoca .problemleri doğru tespit etmiş ama .30 yıldır bunların çözümü için ne yapmış  

Irriducibili

07 Oca 2015 22:58

Mesaj Gönder

30 yıldır basiretsiz terim Surprised  

YedekteBekleyenMelek

08 Oca 2015 11:03

Mesaj Gönder

gattuso
su sikeci olan futbolcu değil mi ??  

muhterem

08 Oca 2015 15:29

Mesaj Gönder

senol-ersun-ismail-sota-hikmet-bilic

bunu sikleyipde gitmemisler
Very Happy  

Sandro

08 Oca 2015 18:25

Mesaj Gönder

sir gitmiş mi Confused  

Seljjuk

08 Oca 2015 22:45

Mesaj Gönder

haberim yok
gitmişse onun da mk
Very Happy  

Sandro

08 Oca 2015 22:47

Mesaj Gönder

http://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/milli-futbol-takimlari/calhanoglu-konustu-terim-cagirirsa-87925.html

Alıntı:
"çok istedim ama terim ile bir kez bile görüşemedim"

çalhanoğlu, olay sonrası çok uğraşmasına rağmen fatih terim ile bir kez bile görüşemediğini de açıkladı.

milli takımda avrupanın en yetenekli ve formda türkü hakan yok
fatih var Very Happy  

Sandro

09 Oca 2015 15:56

Mesaj Gönder

Alıntı:
bayer leverkusen sportif direktörü rudi voller'den davet aldığını ifade eden fatih terim, "güzel bir davet yazısı geldi. gelmese de ama zaten her zaman görüşüyoruz. biz herkesi kazanmak için çalışıyoruz" ifadesini kullandı. ntvspor muhabiri evren göz'ün, "herkes merak ediyor. hakan çalhanoğlu ve ömer toprak, hollanda milli maçının kadrosunda olacak mı?" sorusuna terim, "yakında meraklarını gideririz, bir şey söylemek zorunda değiliz ya da bir şey yapmak" karşılığını verdi
Confused  

KennYyYY

25 Şub 2015 19:59

Mesaj Gönder

volkan olayında bile ne bi açıklama yaptılar ne bşey öyle yaşanmamış gibi hesap verme zorunluluğu yok en uyuz olduğum yönetim şekli  
fotoğrafı yok

powerslide

26 Şub 2015 00:39

Mesaj Gönder

ülkenin milli takımına bu kadar yakışan bi herif 200 sene daha gelemez
böyle devam
Very Happy  

Sandro

26 Şub 2015 00:47

Mesaj Gönder