galatasaray - manchester united şampiyonlar ligi grup maçı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  galatasaray - manchester united şampiyonlar ligi grup maçı

hey united !
  this s hell
  koyarız
  basarız
  yaslarız
| Sonuçlar
uefa düdükten hemen önce bağlanın yayına diyorsa onların da
Confused  

sonradangurme

22 Kas 2012 15:52

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:
bilmiyosunuz ondan giydiriyosunuz ama yayın kuralları özellikle şampiyonlar ligi maçları için uefa tarafından çok katı bi şekilde belirlenmiş..

ne zaman reklam girilecek, maçtan kaç dk. önce yayına bağlanılacak vs hepsi belli..

star'ın ya da maçı yayınlayacak x kuruluşun elinde olan bi durum değil..

her maç oluyo diyosunuz demek ki var bi sebebi di mi?

komisyoner, yabanci kanallar catir catir mac oncesi goruntulerini verirken, turk televizyonunun vermemesini nasil aciklayacaksin peki???

uefa, "herkes gosterebilir ama turk televizyonlari duduk calmadan 3 saniye once yayina girmek zorunda... o vakte kadar surekli reklam yayinlayacaklar" diye bi kural mi koymus yani???  

chirkhin

22 Kas 2012 15:53

Mesaj Gönder

sonradangurme demiş ki:
uefa düdükten hemen önce bağlanın yayına diyorsa onların da
Confused

benim mac izledigim yabanci kanallarin hepsi kural ihlali yapiyormus iyi mi??? Kahkaha  

chirkhin

22 Kas 2012 15:53

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:

komisyoner, yabanci kanallar catir catir mac oncesi goruntulerini verirken, turk televizyonunun vermemesini nasil aciklayacaksin peki???

uefa, "herkes gosterebilir ama turk televizyonlari duduk calmadan 3 saniye once yayina girmek zorunda... o vakte kadar surekli reklam yayinlayacaklar" diye bi kural mi koymus yani???
içerden ilk ağızdan aldığım bilgi bu..uefa'nın kurallarıyla alakalı diye..

elçiye zeval olmaz..

yabancı kanaldan izlemediğim için bi karşılaştırma yapamıcam..ama evde d-smart'ta var, star ve d-smart aynı bu konuda..demek ki yayın hakkı ile ilgili bişey Confused  

No PaSaRaN

22 Kas 2012 15:55

Mesaj Gönder

çirkin yine her zamanki gibi ne kadar bilmişsin..herşeyi sen bilirsin valla zor seni geçmek ya Bravo  

No PaSaRaN

22 Kas 2012 15:56

Mesaj Gönder

dışarda da hakkımız yeniyor demek ki
herkes izletsin bize reklam..ayıptır
türkün türkten başka dostu yok Confused  

sonradangurme

22 Kas 2012 15:57

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:
çirkin yine her zamanki gibi ne kadar bilmişsin..herşeyi sen bilirsin valla zor seni geçmek ya Bravo

Kahkaha Kahkaha  

sonradangurme

22 Kas 2012 15:57

Mesaj Gönder

demin bilmeden sallıyosunuz diye bize gider yapıyosun
şimdi elçiye zeval olmaz diyosun pasaran
demekki sen de bilmeden konuştun

adam açık açık yutdışında hepsini izledim diyo
ilk ağız seni yemiş olabilir  

asertis

22 Kas 2012 15:58

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:
içerden ilk ağızdan aldığım bilgi bu..uefa'nın kurallarıyla alakalı diye..

elçiye zeval olmaz..

yabancı kanaldan izlemediğim için bi karşılaştırma yapamıcam..ama evde d-smart'ta var, star ve d-smart aynı bu konuda..demek ki yayın hakkı ile ilgili bişey Confused

yemisler seni komisyoner... Kahkaha

uefa kurallari mac oynanirken reklam verilmemesiyle ilgili... kural "mac icerisinde" diyince, bizim kanallar da sinekten yag cikartma politikasi uyguluyor...

hagi gs'nin basindayken, gs'nin lig maclarinda, mac oncesi goruntuleri ben rumen kanalinda izliyordum, siz orda reklamlara bakiyordunuz...

sampiyonlar ligi maclarinda, ben oyuncularin sahaya cikisini, cikis tunelini felan izliyorum, siz orda "reklamlar ne zaman bitecek acaba??? yoksa mac iptal mi oldu anasini satiim" diye dusunuyorsunuz...  

chirkhin

22 Kas 2012 15:58

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:

haci senin "iceriden alip elcilik ettigin" bilgiye mi inaniim, kendi gozume mi inaniim??? ne dersin???

ben aciyorum burda macin oldugu kanali, mac oncesi goruntuleri izliyorum... gordugum seye "gormedim" mi diyiim yani???  

chirkhin

22 Kas 2012 16:00

Mesaj Gönder

herseyi ben bilmiyorum komisyoner kardesim, ama bildigim yerden vurmaya kalkan cevabini alip oturuyor...

ben ne yapiim yani??? Kahkaha  

chirkhin

22 Kas 2012 16:01

Mesaj Gönder

mesela size baska bir bilgi...

romanya'da sampiyonlar ligini yayinlayan "digisport" kanalinda, devrearasinda reklam yayinlamak yerine studyoda yorumcular ilk yari degerlendirmesi yapiyor... sonra tekrar stada baglaniyorlar... mac bitince yine studyoya donuluyor... yorumlar, telefon baglantilari, staddan roportajlar felan... program bitiyor, ondan sonra reklam giriyor...

hani olur da "uefa su su su vakitlerde reklam yayinlanmasini zorunlu tutuyor" diyen bi "iceriden ilk agiz" olursa diye soyleyiim dedim... Kahkaha  

chirkhin

22 Kas 2012 16:03

Mesaj Gönder

oznozdmr demiş ki:

http://fizy.com/#s/3xv3ex Shocked

fizy sadece turkiyede calistigi icin ne yazikki link'i goremiyorum... Kahkaha

bak komisyoner, mesela bu link'de ne oldugunu ben bilmiyorum Kahkaha  

chirkhin

22 Kas 2012 16:04

Mesaj Gönder

adam hızını alamadı Kahkaha  

sonradangurme

22 Kas 2012 16:04

Mesaj Gönder

sonradangurme demiş ki:
adam hızını alamadı Kahkaha

sagli sollu darbeler... rakip sallanmaya basladi... birazdan nakavt ederim gibime geliyor Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

chirkhin

22 Kas 2012 16:05

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Sonraki