1907*bitmez tukenmez askimiz kalbimizde yasiyoruz*1907

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  1907*bitmez tukenmez askimiz kalbimizde yasiyoruz*1907

azcık adamsan ıstıfa et artık aykut Confused  

kemalcan1907

29 Eyl 2012 20:29

Mesaj Gönder

hayırlara vesıle olsun Smile  

Seljjuk

29 Eyl 2012 20:30

Mesaj Gönder

kemalcan1907 demiş ki:
azcık adamsan ıstıfa et artık aykut Confused
+ 1907  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:32

Mesaj Gönder

kemocan başganım, hayırlara vesile olsun açtığın topic...

adam kere adam sir aykut kocaman... Kahkaha  

chirkhin

29 Eyl 2012 20:33

Mesaj Gönder

boş boş bakıyor ya saha içine amigo orhan olasım geliyo a.q  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:34

Mesaj Gönder

rıdvan'a bak alex e sallıyor senin ben ...  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:41

Mesaj Gönder

rezilliğin neresinden girsem bilemedim. aykuta sallayıp duruyoruz da , futbolcular da bu kadar kötü oynar mı olm. fenerbahçe paf çıksa yenilmez kasımpaşaya şu anda. fransanın golcüsü sow nedir lan öyle  

antonios

29 Eyl 2012 20:42

Mesaj Gönder

seg demiş ki:
giderken aldırdığı oyuncuları ve yönetimi de alsın gitsin

Derya Rocks

Mesaj Gönder

hocayı 1 dk eleştirmeden oyunculara geçti a.q bunları sen ben mi oynatıcaz dallama Confused sürekli ruhsuz futbolcu edebiyatından bıkmadınız mı a.q bunları yollayıp 20 tane daha alalım yeter ki hoca gitmesin diyecek nerdeyse  

KennYyYY

Mesaj Gönder

antonios demiş ki:
rezilliğin neresinden girsem bilemedim. aykuta sallayıp duruyoruz da , futbolcular da bu kadar kötü oynar mı olm. fenerbahçe paf çıksa yenilmez kasımpaşaya şu anda. fransanın golcüsü sow nedir lan öyle
hacı bu adamları oynatacak olan sen ben değiliz çıkıp tek başlarına da oynamayacaklar gerçi öyle olsa daha akıllı işler yaparlardı eminim Confused ama ne deniyosa onu yapmaya çalışıyolar antrenmanlar yetersiz teknik taktik 0 yarın messi gelse sıçsa vay efendim messide yürüyor ulan diycez sorun kabak gbi ortada hala etrafında dönüyoruz  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:46

Mesaj Gönder

kennyyyy demiş ki:
hacı bu adamları oynatacak olan sen ben değiliz çıkıp tek başlarına da oynamayacaklar gerçi öyle olsa daha akıllı işler yaparlardı eminim Confused ama ne deniyosa onu yapmaya çalışıyolar antrenmanlar yetersiz teknik taktik 0 yarın messi gelse sıçsa vay efendim messide yürüyor ulan diycez sorun kabak gbi ortada hala etrafında dönüyoruz

ona yüzdeyüz katılılıyorum ama bu kalitede futbolcular bu kadar soytarı olmaz , kesinlikle inanmıyorum. kahvede konuşuru gibi olmasın ama sen ben çıksak , rıdvanın dediği gibi 15-20 dk koşarız , sonra acile kaldırırlar o ayrı Hick ama istekli olursan iş değişir. belli edersin yani  

antonios

29 Eyl 2012 20:50

Mesaj Gönder

toplantı halindeymiş oyuncular yav kaç toplantı kaç kenetlenme yaşanıcak a.q böyle köylü işimi olur Confused  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:50

Mesaj Gönder

antonios demiş ki:

ona yüzdeyüz katılılıyorum ama bu kalitede futbolcular bu kadar soytarı olmaz , kesinlikle inanmıyorum. kahvede konuşuru gibi olmasın ama sen ben çıksak , rıdvanın dediği gibi 15-20 dk koşarız , sonra acile kaldırırlar o ayrı Hick ama istekli olursan iş değişir. belli edersin yani
şu konusmaları sürekli yapıyoruz oyuncular isteksiz koşmuyor muhabbeti yıllardır var her sene birileri gidiyo gelio ama bu değişmiyo Confused 11 km koşan meirelesi aldık yine bitmedi o sorun Kahkaha ya diyorumya sen dünyanın en çok koşan orta sahalarını getir adam 2 değişiklik yapıp onlarıda hayattan soğutur öyle bi kamil var takımın başında  

KennYyYY

29 Eyl 2012 20:55

Mesaj Gönder

alkol ıyı gelır..deneyın Surprised  

Seljjuk

29 Eyl 2012 20:56

Mesaj Gönder

aykut giderse çoooook üzülürüm  
fotoğrafı yok

eatüa

29 Eyl 2012 20:57

Mesaj Gönder