ntvspor sosyal lig - spor toto süper lig fantezi futbol

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  ntvspor sosyal lig - spor toto süper lig fantezi futbol

her girdiğimde bütçe 500-1000 arası artmış oluyor
ne iş Hi  
fotoğrafı yok

saralondee

15 Ağu 2012 12:44

Mesaj Gönder

o kadar sayfa begendım hıc para artmadı aktıf deıl dıyıp duruyopr Smile  

Seljjuk

15 Ağu 2012 12:48

Mesaj Gönder

facebookta davet ettiğim 1-2 kişi daha oyuna katılırsa 7.5m bonus alacağım
ha gayret Kahkaha  
fotoğrafı yok

saralondee

15 Ağu 2012 14:09

Mesaj Gönder

bu ne olm 1 takım var burda  

daa

15 Ağu 2012 14:30

Mesaj Gönder

he yok takımlar varmıs  

daa

15 Ağu 2012 14:34

Mesaj Gönder

saralondee demiş ki:

eyvallah abi saol
saat sandım ben onu Kahkaha
buldum kadro güncellemeyi de Kahkaha

"kadro oluşturma süresi her hafta ligin son maçının bitiş tarihi ile bir sonraki haftanın ilk maçının başlangıç saati arasındadır. bu aralık dışında gerekli durumlarda (puan hesaplama, güncelleme) sistem yönetim tarafından kapatılabilir ve bu süre içerisinde kadro kurulamaz."  

No PaSaRaN

15 Ağu 2012 14:45

Mesaj Gönder

teke tek maç sistemi
sistem açıklaması
teke tek maç sistemi, facebook'ta oyunu kullanan diğer arkadaşlarınızla maç yapabildiğiniz sistemdir.
bu sistem ile genel klasman puanınızı yükseltebilirsiniz
maç oynama prosedürü
facebook'tan oyunu kullanan diğer arkadaşlarınıza teke tek maçlar bölümünden davet et butonuna tıklanarak davet gönderilir. daveti alan kişi onayladığı takdirde eğer iki takım da koşullara uyuyorsa maç organizasyonu tamamlanmış olur.

maç koşulları
maç yapabilmek için kullanıcıların aşağıdaki kurallara uymaları zorunludur:

teke tek maç daveti sadece, oynanacak olan ilk hafta için oluşturulur. örneğin sistem 1. hafta geride kalmış ise, davet 2. hafta için gönderilir.
teke tek maç organizasyonu her hafta için maksimum 5 maçtır.
davet eden ve kabul eden kullanıcı takımını o hafta oluşturmuş ya da güncellemiş olmalıdır.
maç daveti onaylandıktan sonra iptal edilemez, iptal edildikten sonra onaylanamaz.
maç daveti, davet edilen kullanıcının sistem tarihi arasında onaylamaması durumunda iptal olur.  

No PaSaRaN

15 Ağu 2012 14:47

Mesaj Gönder

lig sıralaması
lig içerisindeki kullanıcılar genel klasman puanlarına göre sıralanırlar.
lig puanı ortalaması (toplam puan/kullanıcı sayısı) formülü ile hesaplanır.

yani burdan anladığımıza göre teke tek maç yaparak sıralamamızı arttırmaya çalışmamız lazım. her hafat max 5 teke tek maça izin veriyor..yapıp maçı kazanan 3 puan alıyor, puan alan lig sıralamasında da genel klasmanda 3 puanı alıyor ve avantaj sağlıyor..  

No PaSaRaN

15 Ağu 2012 14:49

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:
teke tek maç sistemi
sistem açıklaması
teke tek maç sistemi, facebook'ta oyunu kullanan diğer arkadaşlarınızla maç yapabildiğiniz sistemdir.
bu sistem ile genel klasman puanınızı yükseltebilirsiniz
maç oynama prosedürü
facebook'tan oyunu kullanan diğer arkadaşlarınıza teke tek maçlar bölümünden davet et butonuna tıklanarak davet gönderilir. daveti alan kişi onayladığı takdirde eğer iki takım da koşullara uyuyorsa maç organizasyonu tamamlanmış olur.

maç koşulları
maç yapabilmek için kullanıcıların aşağıdaki kurallara uymaları zorunludur:

teke tek maç daveti sadece, oynanacak olan ilk hafta için oluşturulur. örneğin sistem 1. hafta geride kalmış ise, davet 2. hafta için gönderilir.
teke tek maç organizasyonu her hafta için maksimum 5 maçtır.
davet eden ve kabul eden kullanıcı takımını o hafta oluşturmuş ya da güncellemiş olmalıdır.
maç daveti onaylandıktan sonra iptal edilemez, iptal edildikten sonra onaylanamaz.
maç daveti, davet edilen kullanıcının sistem tarihi arasında onaylamaması durumunda iptal olur.

sahte üyeliklere tırt kadrolar kurun ;o  

Irriducibili

15 Ağu 2012 14:51

Mesaj Gönder

cok sacma sıstem olmus oturup facebooktan mac yapacak ınsan mı arastırcaz  

alessandrodelpiero

15 Ağu 2012 14:52

Mesaj Gönder

bu biraz saçma olmuş bence de..lig sıralamasını etkilememesi lazım..genel sıralamayı etkilese de..  

No PaSaRaN

15 Ağu 2012 14:57

Mesaj Gönder

irriducibili demiş ki:

sahte üyeliklere tırt kadrolar kurun ;o
facebook account'u almak lazım falan zor iş Kahkaha  

No PaSaRaN

15 Ağu 2012 14:58

Mesaj Gönder

yalan olur bu sene bu oyun  

alessandrodelpiero

15 Ağu 2012 15:00

Mesaj Gönder

gelıyorumm!!11
bu sene kaçarı yok pasaranı gecıyorum Cool  

indians

15 Ağu 2012 15:14

Mesaj Gönder

kaleye mcgregor'u koymuştum davet ettiklerim sayesinde muslera'ya kadar yükseldim
sağ beke hilberti koydum.davet ettiğim 1-2 kişi daha gelirse onu da eboue yaptım mı kadro tamam Kahkaha  
fotoğrafı yok

saralondee

15 Ağu 2012 15:16

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29   Sonraki