kick boks için mecidiyeköy - beşiktaş civarlarında salon

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  kick boks için mecidiyeköy - beşiktaş civarlarında salon

bana eski okul ark. özel ders vermişti istersen yonlendirim, sislide  

Sandro

15 Haz 2012 14:47

Mesaj Gönder

yok özel ders istemiyorum  

KARAKEDI

15 Haz 2012 15:34

Mesaj Gönder

öncelikle gerçekten öğrenmek isteyip istemediğini sorgula , gerçekten dövüşmek istiyomusun önemli bi konu eger sadece kardiyo tarzi yapim öyle kum torbası takilim dersen herhangi biyer olur ama gerçekten kick boks veya boks öğrenim dersen amatör kick boks-boks klüplerine bak ben fenerbahçe sk da boks antremanına gittim bir süre gerçekten merdivenaltı boks yerlerinden 1 senede öğrenmediğini 1 ayda öğretiyolar.bu arada yoga da yapman cok yararına olur sakatlanma riskini azaltir .  
fotoğrafı yok

Can:

15 Haz 2012 17:57

Mesaj Gönder

bende bi kere boks yapmistim. 15 sene surdu  
fotoğrafı yok

İptallll

15 Haz 2012 22:17

Mesaj Gönder

boondock saint demiş ki:
sadece boks olan neresı var? fenerbahce aylık 200 lira para istiyomus ayıp yaa

fenerbahçe 3 hafta evvel 150 tl idi gerçekten çok güzel antremanlari , serdar avci nin dersine giriyodum ben yurtdışına gitcegim icin biraktim ilerde dönersem türkiyeye tekrardan başlarim fenerbahçede .

boks gerçekten zor ama çok keyifli bir spor eger aklinizda varsa böyle bişey vakit kaybetmeden başlayin çok fazla düşünmeyin direk başlayin ilk başlarda torbada calisirsiniz muhtemelen temel vuruşlar , yürüyüşler , temel eskiv kombolar biraz başlarda sıkılırsınız ama kafa bi arkadaş bulup sparinge basladiginizda esas keyfine varırsınız boksun .  
fotoğrafı yok

Can:

16 Haz 2012 00:33

Mesaj Gönder

kickboks nedir ya, klasik box u ogrenin once hele Confused  

e s p e r a n z a

17 Haz 2012 22:55

Mesaj Gönder

http://tinyurl.com/8nagxmu
Kahkaha  
fotoğrafı yok

saralondee