emre atletico madrid´te

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  emre atletico madrid´te

Emre Belözoğluyla sözleşme yenilenmemesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
  Doğru Buluyorum
  Yanlış buluyorum
| Sonuçlar
arda sözleşmesini uzatmış 2017ye kadar  

hugo stiglitz

19 Eyl 2013 11:31

Mesaj Gönder

2027e kadar oynar reyis Confused  

YedekteBekleyenMelek

19 Eyl 2013 16:10

Mesaj Gönder

hala duz kosu fln yapıyomus, devre arası kacacak elllaam Surprised  

Seljjuk

19 Eyl 2013 19:44

Mesaj Gönder

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/27885093  

Irriducibili

18 Haz 2014 08:00

Mesaj Gönder

Alıntı:
emre’nin avukatından açıklamalar

fenerbahçe kaptanı emre belözoğlu’nun avukatı cansu şahin, milli futbolcunun ırkçılıktan ceza aldığı yönündeki suçlamalara yanıt verdi. şahin, emre’nin ırkçılık suçlaması ile değil hakaret suçlaması ile yargılandığını belirtti ve bunun trabzonspor avukatları tarafından bilinçli olarak saptırıldığını iddia etti.işte cansu şahin ile yaptığımız tele röportaj…

emre ırkçılıktan mı ceza aldı?

böyle bir durum yok. işin aslı öyle değil. irkçılık tck’nın 122. maddede ayrımcılık diye geçer. biz bu maddeden yargılanmadık. biz 6222’den yargılandık. yani sporda şiddet ve düzensizlik kanunundan. trabzonspor’un vekilleri nigger ya da negro gibi kelimeler üzerinde durdular. ama bu iddianamede bile yer alamdı.iddianamede geçen kelime f… kelimesi. bundan başka ne bir bilir kişi raporu var ne de başka bir kelime var…nitekim ırkçılık suçu 122. maddeden geçerlidir. biz spor alanlarında hakaret maddesinden yararlandık. trabzonspor nigger ve negro dediğini söylüyordu.

bu dava sonucunda bundan sonra biri sahada emre’ye küfrederse sizde mahkemeye gidecek misiniz?

saha içinde küfür hakaret suçuna girer. bundan sonra benim müvekkilime de biri küfür ederse bende şikayetçi olacağım. emre konu olduğu için daha da medyada ateşli bir şekilde yer aldı. ama işin aslı ırkçılık değil hakaretten ceza aldığı…
bu dava örnek bir dava olur mu?

örnek bir dava olacağını zannetmiyorum. bizim davanın tarihi belli. bu karar sadece fenerbahçeli futbolcu için uygulandı. bundan önce bir çok futbolcu sahada küfür etti. böyle bir hükmün sadece fenerbahçeli bir futbolcu hakkında uygulanması düşündürücü…o tarihten bu yana demek ki hiçbir futbolcu başkasıyla küfürleşmemiş demek ki. sadece emre küfür etmiş ki sadece onu hüküm uygulandı. bu dosyada müvekkilim hakkında takipsizlik kararı verildi. böyle şeylere ceza verilirse türkiye’de futbol oynanamaz.

keşke zencinin karısına anasına bacısına da sövseydi.
adammmmmm.  

Sandro

18 Haz 2014 13:21

Mesaj Gönder

mkdum şehrinde kafaya taş sopa silah yağar taraftarı ceza almaz kahraman olur
bu nigger adamın tşşaklarına öldüresiye tekme atar ceza almaz kahraman olur.

emrenin savunacak durumu da yok tabi o ayrı.  

Sandro

18 Haz 2014 13:24

Mesaj Gönder

zokora'nın intikamı Surprised  

YedekteBekleyenMelek

18 Haz 2014 15:32

Mesaj Gönder

yıllarca avrupa'da top koşturan ve italyan devi inter'deki performansı ile adından oldukça söz ettiren emre belözoğlu'na papa francesco'dan davet geldi.

: o  

Irriducibili

15 Ağu 2014 09:44

Mesaj Gönder

adammmmm Surprised  

Sandro

15 Ağu 2014 10:35

Mesaj Gönder

papa yı çekip vurabilir : o  

Irriducibili

15 Ağu 2014 10:42

Mesaj Gönder

taip izin vermez Surprised  

Sandro

15 Ağu 2014 11:04

Mesaj Gönder

Surprised  

YedekteBekleyenMelek

15 Ağu 2014 20:51

Mesaj Gönder

kiremit gibi yerleştirmiş büyük kaptan Surprised  

Sandro

18 Ağu 2014 18:41

Mesaj Gönder

büyük kaptan Cool  

Sandro

22 Eyl 2014 11:54

Mesaj Gönder

küçük enişte sakatlandı yine saya söve çıktı oyundan Surprised  
fotoğrafı yok

saralondee

20 Oca 2015 21:13

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Sonraki