türkiye futbol federasyonu seçim genel kurulu

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  türkiye futbol federasyonu seçim genel kurulu

ki 5 sene çakacak uefa ağzımıza
o zaman bu kararı alanların hepsi oturup günah çıkartsın bir sıra gecesi düzenleyip  

open your mind

12 Tem 2011 14:03

Mesaj Gönder

hahol demiş ki:
open peki ya tam tersi olursa? o zaman nerede adalet?

oynatma diyorum
bir sene sonra ligi tescil et
bu seneki avrupaya gidecekleri aynen seneye gönder
al sana adalet  

open your mind

12 Tem 2011 14:04

Mesaj Gönder

dün o gülüşüne yarım saat küfür ettim herhalde. Confused
18 yönetici de onun kadar suçlu ama. madem bu boka battık bütün takımlar temizlensin. yok hemen üstünü kapatalım. aziz yıldırım'a pkk tarzı yorumlarda bulunan has şikeci cavcav büyük olarak konuşma yapıyor. artık bu olayın takımı kalmadı. keşke görebilsek bunu...  

doomsday

12 Tem 2011 14:07

Mesaj Gönder

muhterem demiş ki:
open saldirgan yazma be kardesim Surprised

su oyunun basindan beri diyorum
ciddi bir oyun futbol ama
oyun sonuc olarak..

bu oyunu zevkli hale getirmesi gerekirken igrenc hale getireni futboldan uzak tut , hapse at , para cezasi ver.. ama milleti zevkinden uzaklastirma

he belki sacma ama
ne parasina ne puluna bakiyorum
sadece bircok kisinin sosyal aliskanligini bozmasinlar diyorum

sana saldırgan yazmıyorum
duruma isyan ediyorum

futbol asla sadece bir oyun değil artık
her türlü rantın, pisliğin yuvası olmuş kokuşmuş bir düzen var ortada
o alışkanlığa kimse eski gözle bakmayacak artık
ne kaybettiğin maçta, ne kazandığın maçta iş sahada bitti diyemeyeceksem yemişim öyle oyunu  

open your mind

Mesaj Gönder

open your mind demiş ki:

oynatma diyorum
bir sene sonra ligi tescil et
bu seneki avrupaya gidecekleri aynen seneye gönder
al sana adalet

lig tescili sorun değil. savcı iddanamesine göre geri alır federasyon kupayı.
avrupaya gidecekleri yollama. yerine kim gidecek?
seneye ne sıfatla göndereceksin? uefa kabul edecek mi?
sampiyon galatasaray oldu ,yok fenerin hakkını yedik fener mi direk katılsın diyeceksin?  

hahol

Mesaj Gönder

doomsday demiş ki:
dün o gülüşüne yarım saat küfür ettim herhalde. Confused
18 yönetici de onun kadar suçlu ama. madem bu boka battık bütün takımlar temizlensin. yok hemen üstünü kapatalım. aziz yıldırım'a pkk tarzı yorumlarda bulunan has şikeci cavcav büyük olarak konuşma yapıyor. artık bu olayın takımı kalmadı. keşke görebilsek bunu...

No PaSaRaN

12 Tem 2011 14:08

Mesaj Gönder

kimse gitmeyiversin bi sene tedex..gidince de çok bi halt yiyemiyoruz zaten..gitmesin kimse avrupa'ya..ligi de tescil etme olay çözlüene kadar..oynatma ne kaybedersin..ligtv kaybeder sadece..onu da yemedi yapmak..  

No PaSaRaN

12 Tem 2011 14:09

Mesaj Gönder

hahol demiş ki:

lig tescili sorun değil. savcı iddanamesine göre geri alır federasyon kupayı.
avrupaya gidecekleri yollama. yerine kim gidecek?
seneye ne sıfatla göndereceksin? uefa kabul edecek mi?
sampiyon galatasaray oldu ,yok fenerin hakkını yedik fener mi direk katılsın diyeceksin?

yaw dalga mı geçiyorsun
ingiltere 2 sene ceza aldı
futbolun f sinden anlamayan kadın başbakanı bize 2 sene yetmez 5 sene verin dedi
5 sene gitmediler
ne oldu sıfatlarına?
uefa asıl o şekilde yaklaşırsan seni el üstünde tutar
şimdi muhtemelen 5 sene tepene binecekler
annemizin pislik yuvası liginde oynayacağız 5 sene
herkes kına yaksın o zaman

kim bu işe karıştıysa şahıslar ve kurumlar
hepsini dümdüz etsinler
uefa'ya biz içimizi temizledik diye gitsinler
bak bakalım uefa sana nasıl yaklaşıyor  

open your mind

12 Tem 2011 14:12

Mesaj Gönder

twitter a giremiyorum volkan sana 2 kelam edecektim iyi oldu geldiğin Kahkaha

biz temiziz demiyoruz ki zaten. ama - averajla bitirip bu duruma makara yaparım tabi. Kahkaha

daha düne kadar 8-0 lar sinan enginler gürsoylar lucescu'nun gidişindekiler konuşurken bu olaylar iyi oldu yavrum. her takım aynı bok. artık sen bunu yaptın ben bunu yaptım zamanı değil. bunu görsek yetcek zaten.

+ m.a.aydınlar'ın bu durumu bilmediğine de inanmıyorum. türk futbolunda paper moon ve istinye park masa restoran devri artık bitmiştir dedikten sonra bunlara inanmam.  

doomsday

12 Tem 2011 14:15

Mesaj Gönder

bence aldıkları karar mantıklı şu aşamada.
adam mahkemeden delil istedik vermedi diyor.
bizde iddanameye göre disiplin soruşturması açacağız diyor. uefa ceza verirse fenerbahce'ye verecek zaten. çıkarsa da birşey gerip alıp küme düşürürler. fenerbahçe'ninde 2 senesi heba olur.

ama şu var. federasyon olarak takımları dinliyorsun. şampiyon olan ve şike yapmakla suçlanan takım dışında herkes pozitif görüş bildiriyor. federasyon ne yapsın ki.
trabzonspor bile karşı çıkmıyor.
şu durumda kimse girmez o topa, başkan başka takimlida olsa.  

hahol

12 Tem 2011 14:17

Mesaj Gönder

doomsday demiş ki:
twitter a giremiyorum volkan sana 2 kelam edecektim iyi oldu geldiğin Kahkaha

biz temiziz demiyoruz ki zaten. ama - averajla bitirip bu duruma makara yaparım tabi. Kahkaha

daha düne kadar 8-0 lar sinan enginler gürsoylar lucescu'nun gidişindekiler konuşurken bu olaylar iyi oldu yavrum. her takım aynı bok. artık sen bunu yaptın ben bunu yaptım zamanı değil. bunu görsek yetcek zaten.

+ m.a.aydınlar'ın bu durumu bilmediğine de inanmıyorum. türk futbolunda paper moon ve istinye park masa restoran devri artık bitmiştir dedikten sonra bunlara inanmam.
zaten o tiwtter yazıları sana değil bahadırım Kahkaha

berkay ile ahmed'e daha çok Kahkaha

bi de ftw midir nedir gülüyorum abi yalan yok Kahkaha

ben biliyorum hepimizin aynı bok olduğunu, sen biliyosun da bunlar mı bilmiyor Kahkaha

kilit cümle şudur yazdıklarımda: bjk ne kadar temizse fb ne kadar temizse gs de o kadar temizdir..  

No PaSaRaN

12 Tem 2011 14:17

Mesaj Gönder

open your mind demiş ki:

iyide senin büyün olayin suçlu çikmasi durumunda.
suçsuz çikma ihtimalimiz yok mu?  

hahol

12 Tem 2011 14:18

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:

biz yeni temizlendik ama Kahkaha
bilmiyorsanız yapmayın şike diyorum babama telefonda adam gülüyor. o kadar kötü bi duruma geldik ki bildiğin millet delirdi.

bu kadar olayda mecnun bülent uygun şekip ve aziz yıldırım'a sevindim. haa sezgin'de olsa bunların içinde polat'da yine sevinirdim. artık mide bulandırıcı kankalıklar dostluklar olmasın. herkes yerini ve haddini bilsin abi. anadolu dayanışması nolcak ? hatır şikeleri ? cidden kapatsınlar sezonu temizlenelim.  

doomsday

12 Tem 2011 14:20

Mesaj Gönder

sinan engin..  

No PaSaRaN

12 Tem 2011 14:23

Mesaj Gönder

hahol demiş ki:
bence aldıkları karar mantıklı şu aşamada.
adam mahkemeden delil istedik vermedi diyor.
bizde iddanameye göre disiplin soruşturması açacağız diyor. uefa ceza verirse fenerbahce'ye verecek zaten. çıkarsa da birşey gerip alıp küme düşürürler. fenerbahçe'ninde 2 senesi heba olur.

ama şu var. federasyon olarak takımları dinliyorsun. şampiyon olan ve şike yapmakla suçlanan takım dışında herkes pozitif görüş bildiriyor. federasyon ne yapsın ki.
trabzonspor bile karşı çıkmıyor.
şu durumda kimse girmez o topa, başkan başka takimlida olsa.

ünal aysal direk girdi topa
çok da iyi yaptı
bizim dediğimizi yazmış resmi siteden
şimdi düşünsün m ali aydınlar  

open your mind

12 Tem 2011 15:17

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki