emenike fenerbahçe ' de.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  emenike fenerbahçe ' de.

doğru bir transfer mi.?
  evet
  hayır
  kararsızım
| Sonuçlar
hugo stiglitz demiş ki:
dortmund küme düşüyordu bir ara kötü oynayanı yuhladılar mı acaba Confused
tam terside var hugo örneğinide verdim futbol taraftarı zaten böyle bişey Confused
sen gidip almanlardan örnek vermişsinde senin yöneticin oyuncun bir alman gbi davranıyomu ki taraftar davransın Confused  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:12

Mesaj Gönder

Alıntı:
hannover’de tribünlerin hışmına uğrayan ve protesto edilen ceyhun gülselam, bild'e konuştu. tecrübeli oyuncu, protestolardan çekinmediğini söyledi. özellikle 3-1 kaybedilen wolfsburg karşılaşmasında taraftarların hedefe oturttuğu türk oyuncu “islıklanmak güzel bir duygu değil. kimse de bundan hoşlanmaz. ama ben bunu kabullenerek en iyisini yapmaya çalışıyorum. futbolun içinde bu gibi durumlar da var. bazı taraftarların neden beni özellikle hedef aldıklarını bilmiyorum. ben eleştirilere açık ve bunları ciddiye alan biriyim. ama genel olarak performansımdan memnunum” sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.
bak buda örnek verdiğin almanyadan Confused  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:14

Mesaj Gönder

ayrıca futbol dediğimiz şey 3 bilinmeyenli denklem değil
taraftar ne bilir hocadan iyimi bilecek saçmalığınıda geçin
o zama sktiğimin forumlarında senin benim işim ne yani kimse yorum yapmasın bu oyunla ilgili  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:19

Mesaj Gönder

ismail kartal t.direktör olsa emenikeyi yedek bırakır üstündeki baskıyı azaltırdı olaylar buralara gelmezdi
dün hala çıkmış emenike duygusal filan diyor

emenikenin yaptıkları doğru değil ama suçlu sadece o değil  

Obi-wan

23 Mar 2015 15:32

Mesaj Gönder

adam duygusalsa bi huzur ver kenarda beklet hala niye üstüne gidiyosun
garezinmi var adama arkadaş  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:34

Mesaj Gönder

aynı şey demba ba için olacak kaç maçtır yokları oynuyor
sesler yükselmeye başladı 2 maç sonra ana avrat küfretmeye başlayacak herkes
o zaman suçlu kim olacak ?  

Obi-wan

23 Mar 2015 15:35

Mesaj Gönder

tabiki taraftar Kahkaha çünkü bişey bilmiyorsunuz Confused  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:36

Mesaj Gönder

hayır anlamıyorum bilic kukla değil ismail gibi
neden zorluyo Confused  

Obi-wan

23 Mar 2015 15:40

Mesaj Gönder

kuyt a benzer sözleşme mi yaptılar acaba sakat olmadıgı sürece ilk 11 garantili  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:42

Mesaj Gönder

ismail kartal demiş ki:
"emenike bizim oyuncumuz, her maç sow'u, webo'yu mu oynatacağız? emenike çok teknik bir oyuncu. ilk yarı 3 tane net pozisyon var. emenike'nin zorlamasıyla, baskılarıyla o pozisyonlara girdik. son club brugge maçında beşiktaş'ın yediği gollere bakın, defansın stoperlerin arkasına atılan toplarla oldu. rakibin stoperlerini arkasına alacak en önemli oyuncu oyuncu emenike, ikinci yarıda sow. biz de bunu denedik, bunu kullanmak istedik. fırsat da buldu, düşündüğümüz de oldu ama değerlendiremedi. o da ister gol atmak."

Obi-wan

23 Mar 2015 15:44

Mesaj Gönder

hala hikaye anlatıyor senin golcü diye aldığın adamın 4 golü var
defansı yıpratsın diye o kadar para vereceğine gidip mehmet yıldızı alsaydın ucuza a.q
ilk yarıda liderliği solda alperli ilerde sow un oynadıgı kadroyla almışsın hala bıkbık
valla böyle denyoluk yok  

KennYyYY

23 Mar 2015 15:49

Mesaj Gönder

kennyyyy demiş ki:
Alıntı:
hannover’de tribünlerin hışmına uğrayan ve protesto edilen ceyhun gülselam, bild'e konuştu. tecrübeli oyuncu, protestolardan çekinmediğini söyledi. özellikle 3-1 kaybedilen wolfsburg karşılaşmasında taraftarların hedefe oturttuğu türk oyuncu “islıklanmak güzel bir duygu değil. kimse de bundan hoşlanmaz. ama ben bunu kabullenerek en iyisini yapmaya çalışıyorum. futbolun içinde bu gibi durumlar da var. bazı taraftarların neden beni özellikle hedef aldıklarını bilmiyorum. ben eleştirilere açık ve bunları ciddiye alan biriyim. ama genel olarak performansımdan memnunum” sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.
bak buda örnek verdiğin almanyadan Confused

abi sapla samanı ayırmak lazım. ben taraftar tepki vermemeli demiyorum. 15. dkda futbolcu yuhlamanın kimseye getirisi olmaz. beşiktaş biraz gününde olsaydı o durumda 3lerdi feneri.  

hugo stiglitz

23 Mar 2015 15:57

Mesaj Gönder

Obi-wan

23 Mar 2015 15:59

Mesaj Gönder

bende doğal diyorum sinirlenince bekleyemiyosun dur şu çıksında ıslıklıyım diye
anlık tepkiler verebiliyo insanlar ki çıkarkende ıslıklansa aynı hareketleri yapar bu yvşk
diyorum sow da çok tepki aldı en fazla oturdu ağladı diğer maçta attı golünü susturdu herkesi
kalkıp dayılanmadı sağa sola yani bu herifte bi sıkıntı var  

KennYyYY

23 Mar 2015 16:02

Mesaj Gönder

anlık tepki gol kaçırdığında ulan yuh be olur, her ayağına top geldiğinde yuhlamayla olmaz yani daha 15. dakikada.

abi emenikenin ben gidiyorum demesini savunmuyorum ben. dünkü olayda ilk suçlu taraftar 2 ismail kartal 3 emenike bana göre.  

hugo stiglitz

23 Mar 2015 16:07

Mesaj Gönder