emenike fenerbahçe ' de.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  emenike fenerbahçe ' de.

doğru bir transfer mi.?
  evet
  hayır
  kararsızım
| Sonuçlar
electrolog demiş ki:

yok öyle bişey kandırmasın kimse kendisini , hatırlamak lazım bir gs bjk maçı var bjk tribünleri bu maçı satan s...trsin gitsin diye 20 dk bağırdı ve o maçtan sonra , sergen başta olmak üzere cordobasından tut ıvırı zıvırına kadar hepsiyle yollar ayrılmıştı , emenike bunumu yaptı hayır , sakatım dedi adam isterse oynardı zaten 3 5 pozisyona giricek vurudu dışarı vurudu kaleciye gerek görmedi ve sakattı , 10000 kere yazdım son kez yazıyorum aynı takım ve emenike neden son maç oynamadılrda trabzon maçına yedek takım çıktılar asıl şerefsizlik şampiyonluğunbelirleniceği hafta yedek takımla puan puana olan takımın maçına çıkmaktır

ne alakası var verdiğin örnekle
sergen'e sözleşme teklif etmediler
tümer de fener'e gitti
emenike fener maçında ben oynamayacağım dedi kulüp doktorları sakat değil diyorlardı
yücel ildiz şerefsizlik olmasın diye emenike'yi kalan maçlarda kadroya bile almadı doğrusunu yapıp
2. ali bilgin vakasıdır bu
isteyen istediğine inansın

futbol kısmına bakarsak 9 milyon euro etmez bence ama tutarsa iyi futbolcu  

open your mind

25 May 2011 21:13

Mesaj Gönder

karaer demiş ki:
öyle olsaydı böyle olsaydı diyceğine buyur önünde gerçekleşmişi var.. yüzünüz kızarsın beklemiyoruz bari kabul edin adamı ayarttığınız için kendi maçınızda oynattırmadınız..

o kadar ayarttık ki adam trabzon macında da oynamadı.  

hahol

25 May 2011 21:14

Mesaj Gönder

çok güzel oldu canlı izleyen biri olarak söylüyorum bunu. hatırlarsanız yoboya, ibrahim toramana neler yaptı herif, diğerleri cabası. iyi futbolcu, mis gibi oynar, karaktersiz diyenleri utandırır, iyi bir fenerbahçeli olur gibi geliyor bana yoksa şüphen mı var.? Surprised  
fotoğrafı yok

Nattefrost

25 May 2011 21:15

Mesaj Gönder

tedavisiydi, şuyuydu buyuydu 9 milyon işte  
fotoğrafı yok

thur

25 May 2011 21:15

Mesaj Gönder

trabzon maçında adam karar vermedi oynamamaya
yücel ildiz fener maçından sonra bir daha kadroya bile almadı
bilmiyorsunuz bari açın interneti bakın buraya yazana kadar  

open your mind

25 May 2011 21:16

Mesaj Gönder

asıl bizim maçta oynasaydı ts kesin şampiyon olurdu
allahtan oynamadı
çok şükür yarabbim Surprised  

bu da mi gol diil

25 May 2011 21:16

Mesaj Gönder

ya bırak yücel idiz yalakası fener macında oynamadı trabzon macında da oynatmayız dedi fener macından sonra.
emenike kac antremana cıkmıs son 3 haftadır ne yapmıs ne kadar karabükte kalmıs.  

hahol

25 May 2011 21:18

Mesaj Gönder

onlarda fenerden teşvik almışlar ondan oynamadılar Surprised  

bu da mi gol diil

25 May 2011 21:18

Mesaj Gönder

fener macında trabzon diyen bagıran trabzon macında kanka gecinen serefli karabük. ama emenike serefsiz.  

hahol

25 May 2011 21:19

Mesaj Gönder

hahol demiş ki:
ya bırak yücel idiz yalakası fener macında oynamadı trabzon macında da oynatmayız dedi fener macından sonra.
emenike kac antremana cıkmıs son 3 haftadır ne yapmıs ne kadar karabükte kalmıs.

ee bunu ben diyorum zaten
kadroya bile almadı o olaydan sonra
kendisi mi oynamadı adam yani, ne demek istiyorsun kendi dediğinle çelişiyorsun?  

open your mind

Mesaj Gönder

sezerle birlikte sarı laci çok yakışacak Kahkaha  
fotoğrafı yok

thur

Mesaj Gönder

open your mind demiş ki:

ee bunu ben diyorum zaten
kadroya bile almadı o olaydan sonra
kendisi mi oynamadı adam yani, ne demek istiyorsun kendi dediğinle çelişiyorsun?

adam sakat. antremana bile cıkmadı diyorlar.
yücel idizin yalakalık lafları. istese oynatabilcekmiydi emenikeyi trabzon macında.
bende bunu diyorum.  

hahol

25 May 2011 21:20

Mesaj Gönder

hahol demiş ki:

adam sakat. antremana bile cıkmadı diyorlar.
yücel idizin yalakalık lafları. istese oynatabilcekmiydi emenikeyi trabzon macında.
bende bunu diyorum.

kulüp doktorları sakatlığı yok derken
oynatırsanız fifa'ya giderim sakatım dedi adam
kime göre, neye göre sakat?  

open your mind

25 May 2011 21:21

Mesaj Gönder