çaykur rizespor 1953

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  çaykur rizespor 1953

Süper lige çıkar mıyız ?
  her türlü
  playoff'tan basar geçeriz
  seneye artık
| Sonuçlar
valla yeniyor haci Kahkaha  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 15:27

Mesaj Gönder

ahahah
dewam haci kuponlar Very Happy  

K a R a N

13 Mar 2011 15:28

Mesaj Gönder

hacii bizimde direkten dönen topumuz var..ümit sığırı 2.yarı gökhan kaba yerine mehmet al ı alsaydı oyuna valla da billa da alırdık maçı.. :\  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 15:28

Mesaj Gönder

haci antalya dediydim alt diye..bari oradan kurtarmış olayım seni Kahkaha  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 15:29

Mesaj Gönder

bu arada gs koydu be  

K a R a N

13 Mar 2011 15:35

Mesaj Gönder

hacii maça bakmıyorum..ama haftaya feneri yeneceklerse ben kuponumu bu haftadan feda ederim ..varsın yensin Kahkaha  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 15:40

Mesaj Gönder

k a r a n demiş ki:
bu arada gs koydu be

burdan toparladık gibi biraz .. Kahkaha  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 16:56

Mesaj Gönder

metastatic demiş ki:

hacii ben o maçları çıkardım ne yalan söyleyeyim.. birde fener maçı rüyama girdi konya 2-o alıyordu maçı..sonra uyandım bir baktım üstüm açıkta kalmış Kahkaha

ulan nasıl bir rüyaydı bu :\  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

13 Mar 2011 22:59

Mesaj Gönder

Alıntı:
bu adamı keşfeden kişiyi merak ediyorum. acaba ercanı izlerken ne içiyordu? arkadaş bu adamı caminin önüne bıraksan kimse almaz ama bizde ilk 11, bide sağ bek.yahu böyle sağ bek mi olur ya onu orda oynatan hocaya sesleniyorum, lütfen bu acıyı bize yaşatma her maç lütfen.....

ulan çok güldüm bu yoruma Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

14 Mar 2011 12:55

Mesaj Gönder

puan kaybdecekleri belliydi..
doğru düzgün atak yapamıyoruz
gökhan kaba çok silikti.
gerçi rakibin sert oyunuda etkiledi..
ilerde çoğalamıyorz
bal yapmayan arı gibiyiz
mehmet yozgatlı-nın oynamasını bekliyordum
yedek bitirdi maçı
..adu-da bayağı kötüydü
bizim diğer zenci uşak weeks epey top kaybetti
mehmet al-da ısrar edilmeli  

Irriducibili

14 Mar 2011 13:36

Mesaj Gönder

bizde gökhan kaba dediğimiz adam umut bulutun koşmayan versiyonu..

bu haftanın tek kazançlı noktası gökhan kabanın kırmızı kart görüp haftaya oynamaması..

şimdi dua ediyorum umarım federasyon en az 3 maç ceza verir kendisine.. :\  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

14 Mar 2011 13:59

Mesaj Gönder

deplasmanlarda 4 aydır gol atamıyoruz arkadaş 14 kasımdan beri

ümit hoca biz mi çıkıp oynayalım
deplasmanda 2 galbiyet ne demek lan  

Irriducibili

14 Mar 2011 23:21

Mesaj Gönder

11 maçta 4 golumüz var deplasman maçlarında
yani 2 galibiyet çıkarsak salarha-da şimdi süper ligi kutlardık  

Irriducibili

14 Mar 2011 23:24

Mesaj Gönder

hacım bırak gol atmayı ben 2.yarıdan bu yana girdiğimiz gol pozisyonlarını sayıyorum.. inan toplamda 6'yı geçmez gol pozisyonlarımız..  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

15 Mar 2011 11:16

Mesaj Gönder

Alıntı:
gol atmamiz tesadüflere bağli!

teknik direktör ümit kayıhan, lig'de üst üste oynadıkları son 5 deplasman maçının 2'sini kaybettiklerini, 3'ünde ise berabere kaldıklarını hatırlattı, dış saha maçlarında hücuma çıkmakta zorlandıklarını söyledi. bu durumun taktik açısından olmadığını ifade eden kayıhan, "rakip defansın arkasına koşu yapamıyoruz. o tip oyuncularımız yok. arkaya koşu yapmayan oyuncu olmadığından hücumda çoğalmamız sadece tesadüflere kalıyor. bu sorunumuzu çözmek için çok çalışıyoruz ama istediklerimizi yapamadığımızdan rakibin önünde toplanıyoruz ve en büyük problemimiz de bu oluyor" dedi.

transfer edilenler hazir değil... sezon bitsin oynatiriz !!!

devre arasında transfer edilen ancak yedek kulübesinde oturan semavi ve mehmet yozgatlı'nın hazır olmadığını da ifade eden kayıhan, "yerlerinde oynayan diğer oyuncularımın performansı çok daha iyi olduğundan giresunspor maçında tercihimi bu yönde kullandım" dedi. giresunspor maçında gökhan kaba'nın rakibine yaptığı sert müdahale ile kırmızı kart görmesinin kendini çok üzdüğünü belirten kayıhan, "gereksiz yere görülen kırmızı kart ile sahada 10 kişi kaldık. kart bana göre doğruydu. bu da cezasız kalmayacak" diye konuştu.

son 5 deplasmanda gol dahi atamadi

deplasmanda çıktığı son 5 maçta tavşanlı linyitspor'a 2-0, karşıyaka'ya 1-0 mağlup olduktan sonra k.erciyes, güngören ve son olarak giresunspor ile golsüz berabere kalarak hiç galibiyet alamayan çaykur rizespor dış sahada üst üste 5'inci maçında da galibiyet yüzü görmedi. yeşil mavililer son 5 deplasman maçında gol dahi atamazken lig'de kalan 8 maçın 5'ini deplasmanda oynayacak olması endişe yarattı
.

böyle hoca olur mu .. :\
yahu adam 57 yaşına gelmiş..
bu zamana kadar dişe dokunur bir başarısı yok..
böyle adamları alıp takımın başına oturtmaya bayılıyor bizimkiler.. Neutral  
fotoğrafı yok

MeTaSTaTiC

15 Mar 2011 11:44

Mesaj Gönder