almanya - türkiye ***euro 2012

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  almanya - türkiye ***euro 2012

?
  türkiye
  almanya
  berabere
| Sonuçlar
realdeal demiş ki:

canlı izlemeden erken yorum yapıyorsun adam daha ne oynadı ki? geçen sene birkaç maç gördük ki 15 senedir her maça giderim ben bunun gibi adam görmedim bambaşka,yontulması gereken yönleri var,basit oynamayı bilmiyor illede alengirli fantastik şeyler peşinde buna rağmen formu yğkseldipğinde görüceksin,sarp marp hikaye kıyaslanabilecek biri yok tr de,cidden başka bir stili var ama canlı izlemen gerek,formy otursun tek başına maç alır öyle bir adam,umarım denilen gibi istanbul havalarında saçma sapan işlere takılmaz,yoksa inan buna top class adam çok az oyuncu için söylerim bunu özer'de onlardan biri,10 maç üst üste oynasın farkı anlıycaksın biraz bahtsız bir türlü kurtaramadı sakatlıktan,fazla zorluyor esasen bahsettiğim konuda bu basit oynasa sakatlanmaz belki bu kadar...

lemi çelik bunu istanbul piyasasına pazarladı resmen..
ben hala istanbul kulüplerinde forma giyecek bir adam olarak görmüyorum kendisini  

Irriducibili

09 Ekm 2010 11:06

Mesaj Gönder

laziolu demiş ki:
şu özeri metin şentürk bile görürdü aq bunlar neresiyle bakıyorlar

orası öyle nasıl sabreden inanılmaz....gerçi hangi biri iyiki...

yanlış dizilmiş takım herkez birbirini durdurdu gibi,komple baştan bitik çıktık....

genede ikinci yarı kesin özeri çıkartmalıydı....  

Muhlis Bey

09 Ekm 2010 11:07

Mesaj Gönder

abi bizim işimiz ofansif futbol
yok savunma, yok adam kontrolü yalan yani
he ofansif futbol oynasak dün akşam daha kötü skor da olabilirdi
ama euro 2008deki gibi kafa kafaya maç da olabilirdi
kaldı ki euro 2008deki almanya maçı kadrosu dünkü kadrodan daha kötüydü
ama ofansif futbol düşündüğümüz için çok daha iyi futbol oynadık  

iNTeRaCTiVe

09 Ekm 2010 11:10

Mesaj Gönder

laziolu demiş ki:

lemi çelik bunu istanbul piyasasına pazarladı resmen..
ben hala istanbul kulüplerinde forma giyecek bir adam olarak görmüyorum kendisini

daha oynadığını görmediğin içindir,10 maç kadroda çıksın tekrar konuşalım,bambaşka diyorum bak öyle böyle değil....tabi şu basit oynama huyunu edinmesi şart yoksa içine çöker biter gider....  

Muhlis Bey

09 Ekm 2010 11:11

Mesaj Gönder

realdeal demiş ki:

orası öyle nasıl sabreden inanılmaz....gerçi hangi biri iyiki...

yanlış dizilmiş takım herkez birbirini durdurdu gibi,komple baştan bitik çıktık....

genede ikinci yarı kesin özeri çıkartmalıydı....

kaşına gözüne bakarak mı seçiliyor bunlar.
kendi kulübünde forma şansı az bulan bir oyuncu kendisi..
rakip almanya grupta 1.lik için kapışacağın ekip ..

sabri solda olmaz koy yerine üzülmezi köybaşıyı
brezilyalı türk bağrıyor maç eksiğim var simidim çıkmış yanımdan diye al necip kardeşimizi
özer yerine oynayacak bir ton orta saha var
bird eşu trabzonspor takıntısı nedir çözemedim selçuk ceyhun bunlar oynamalı abicim almanya olmasa bile bi düşük seviye takımlara karşı oynamalı  

Irriducibili

09 Ekm 2010 11:11

Mesaj Gönder

muhterem demiş ki:
özer mesut gibi basit oynarsa o pas yetenegini konusturur.
ama basit oynamak ta bir yetenek sanırım.
özer basit oynayamaz
ankarada alışmış tüm topların kendisinde toplanmasına, bireysel oynamaya
takım oyunu için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım  

iNTeRaCTiVe

09 Ekm 2010 11:12

Mesaj Gönder

acquavita demiş ki:
götünden element uyduruyor ters ayaklı bilmem ne
ters ayakla adam kontrol edilse bütün bekler tersten oynardı
sabri sağ ayakla orta yapamıyor mnkym sol ayakla ne düşünüyomuş hücum için.

7. element bu olmasın sakın Kahkaha  

Muhlis Bey

Mesaj Gönder

realdeal demiş ki:

daha oynadığını görmediğin içindir,10 maç kadroda çıksın tekrar konuşalım,bambaşka diyorum bak öyle böyle değil....tabi şu basit oynama huyunu edinmesi şart yoksa içine çöker biter gider....

umarım dediğin gibi olur ben yanılırım
ya da bir yık kiralık versinler belediye ayarında takıma kendini geliştirsin  

Irriducibili

Mesaj Gönder

laziolu demiş ki:
kaşına gözüne bakarak mı seçiliyor bunlar.
kendi kulübünde forma şansı az bulan bir oyuncu kendisi..
rakip almanya grupta 1.lik için kapışacağın ekip ..

forma şansı derken aykut'un sürdirek adamı esasen sadece sakat,yürüyebilicek gibi olsa direk koyucak zaten,koymadığına göre durumu halen patates,lakin sahada gördük,forma şansı değil bastırarak söylüyorum sakatlık durumundan ötürü oynamıyor...  

Muhlis Bey

09 Ekm 2010 11:14

Mesaj Gönder

casua demiş ki:
ozer adam olsaydı bıze 2 yıl boyunca yıgenımı alın dıye yalvaran lemıden cuzzi rakama alırdıdık..kı ozamanlar cok kızdım bızım yonetıme neden almadınız dıye.. burdan ozur dılıyorum haklılarmıs.
bugünleri de gördük aq Kahkaha Kahkaha  

iNTeRaCTiVe

09 Ekm 2010 11:15

Mesaj Gönder

realdeal demiş ki:

forma şansı derken aykut'un sürdirek adamı esasen sadece sakat,yürüyebilicek gibi olsa direk koyucak zaten,koymadığına göre durumu halen patates,lakin sahada gördük,forma şansı değil bastırarak söylüyorum sakatlık durumundan ötürü oynamıyor...

yani bunu sen ben 37 ekran başında görüyoruz da bunların gözüne perde mi inmiş ?
art niyet ararım bu mevzudan..  

Irriducibili

09 Ekm 2010 11:16

Mesaj Gönder

özer şimdi ankaraspor forması giyecek bu haliyle almanya maçına çıkacak
rüyasında görse altına işer  

Irriducibili

09 Ekm 2010 11:18

Mesaj Gönder

futbol tartışılcak hiç bişey yok..sakarya lobisi devam..aykut rica etti oğuz oynattı..oğuz durdukça biz kahrolmaya devam ederiz özer kim diye..  

The CCC

09 Ekm 2010 11:20

Mesaj Gönder

laziolu demiş ki:

yani bunu sen ben 37 ekran başında görüyoruz da bunların gözüne perde mi inmiş ?
art niyet ararım bu mevzudan..

usta hadi özer koydun oynayamıyor göremiyorsun anlarımda art niyet aranıcaksa sağ da debelenen sabri nin sahadaki en sofistike sol bek mevkinde oynamasına ne demeli kasıt bence bu daha sahaya ayak basmadan sonuç belli özer gene bir nebze kumar diyelim sabri ne abi ya,yuh yani,sabriye kur desler kadroyu kendini keser gene sol beke geçmez Kahkaha  

Muhlis Bey

09 Ekm 2010 11:22

Mesaj Gönder

almanya'da almanya'ya mağlup olmak dert edilecek mesele değil. meselemiz, arda ya da bir başkası... birden fazlası... bu takımın sağlam, sağlıklı, kendi takımında takır takır oynayan isimlerden kurulu olması gerektiğidir. televizyon karşısında bıraktığımız volkan şen'i anlayabilmektir. milli takım, maç eksiğini ayyıldızlı forma altında kapatıp kulübüne dönme fırsatını sunmamalı kimseye! tuncay şanlı, mesut'un kariyerindeki tercihlerini eleştiriyordu iki gün önce. ümit ediyorum, bu gece soyunma odasında dönüp bir aynaya bakar...

aceto  

iNTeRaCTiVe

09 Ekm 2010 11:22

Mesaj Gönder