kas gelişimi (hypertrofi)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  kas gelişimi (hypertrofi)

dediğim gibi ne yaparsan yap ağırlık egzersizi yapıyosan bir miktar büyümenin önüne geçemezsin ama belirginlik genelde izole hareketlere ağırlık vererek ve çok tekrarlarla olur  

ilon

23 May 2009 15:20

Mesaj Gönder

tmam o zmn çok tekrar Very Happy  

frolic

23 May 2009 15:23

Mesaj Gönder

he bi de yağ oranını mümkün olduğunca azaltmak var Very Happy  

frolic

23 May 2009 15:23

Mesaj Gönder

onun yolu yemeklere dikkat etmek ve nabız sayına dikkat ederek cardio yapmak  

ilon

23 May 2009 15:26

Mesaj Gönder

no pain no gain  

s e 7 e n 7

23 May 2009 16:11

Mesaj Gönder

devid bekhim abi nası bi çalışma yapmş hep merak ederim.hangi ağırlıklarla ve kaç set falan.hacim kazanamdan sadece kas yapılanması..bizm hocaya sordum bilemedi..  

zehir psy

23 May 2009 16:27

Mesaj Gönder

bekımın vücudu iyi diil ki
bknz: brad pitt fight club Very Happy  

frolic

23 May 2009 17:29

Mesaj Gönder

iyi beslenme
zamanında uyu uyan
münküse sabahları spor yapmaya özen göster
geç saatlerde yemek yeme,
fast food dan uzak dur.
bi süre sonra farkı hissedersin  

asLankRaL

23 May 2009 17:39

Mesaj Gönder

ama ben çok irileşmek istemiyorum : (((((((  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 17:42

Mesaj Gönder

hamilelerin kutlandığı çatlak kremi var, geri dönüş sağlamaz ama çatlamaları azaltır.  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 17:56

Mesaj Gönder

karbonhidrat depoları çok önemli cidden
hele mukavemet-patlama sporlarında, bende bugünlerde onun için diyet yapıcam bir hafta, karbonhidrat depolarını doldurucam bakalım, ayrıca aynı diyette kreatin depolarınıda doldurup vücuduma yüzde 5-7 su tutturucam. aerobik ve anaerobik performansı nasıl etkileyecek görücez  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 18:03

Mesaj Gönder

diğer sporları bilmiyorum ama boks için arka kol ön omuz ve sırt adelelerini kuvvetlendirmen lazım, bacaklarda da hareketini hızlandıracak ve duruşunu güçlendirecek hareketler yapmalısın. mide ,bel, oblikler zaten mecburen  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 18:26

Mesaj Gönder

kesinlikle kaybetmezsin esnekliğini, fakat şu olabilir tabi o da çok uç noktalarda, aşırı kaslanma aerobik kapasiteyi bi parça düşürüyo, yani daha çabuk kesiliiyosun. profosyonel olarak yapmıyosan ya da ne biliyim turnuva fln düşünmüyosan farkı anlamazsın bile.
ben sana bir program önereyim benim geçmişte uyguladığım programlardan biriydi, hem vuruş gücünü arttırır hem kaslanmanı ve direncinin artmasını sağlar
sırasıyla bench press, ayakta enseye barbell press, upright, side laterial, barbell rowing, squat, leg extension,curl, ayakta calf.. mideyide kafana göre yapabilirsin. üst vücutta 12-10 tekrar 90 saniyelik periyodlarla, alt vücutta 20+ tekrarlar periyodlar yine 90 veya 120. .ben faydasını görmüştüm. çok basit gibi gözüksede program dövüş sporları için daha kompleksinede gerek yok zaten  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 18:55

Mesaj Gönder

önemli değil görüşürüz  
fotoğrafı yok

İptallll

23 May 2009 19:08

Mesaj Gönder

underwater love demiş ki:
kollarımda çatlaklar oluştu napsam bilemıorm:/

onlar artık ömür boyu seninle,solaryuma gir veya güneşlen,çok fazla zorladığın için oluyor  

free market

25 May 2009 09:49

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki