gizem girişmen pekin'den altin madalyayla donuyor!!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  gizem girişmen pekin'den altin madalyayla donuyor!!!

cinli 1 degil iki rakibi eleyerek altin aldi Smile

oyunlarin bugun olmasinin nedeni paralimpik olmasi

ve evet hem cook basarili hem cook guzeldir.
keske daha daha cok fark edilse basarisi ve ne kadar emek emek bu basariyi kazandigi..
4 yildir okculukla ugrastigi, 6 aydir kampta oldugu, bir yandan calisirken bu basariyi ulkemize kazandirmasi, bir yandan bilkentten onur ogrencisi olarak mezun olmasi, 3 dil bilmesi, hicbir alanda engel tanimamasini da eklemek isterim..
devamini bekliyoruz diycem daha iyisi yok sanirim Smile  

novi*

13 Eyl 2008 19:05

Mesaj Gönder

okculuk, turkiye, altin madalya...

birbirinden alakasiz uc kelime..

ama gizem girismen bu uc kelimeyi yanyana koymayi basarmis..

ayakta alkisliyorum kendisini..

basarilarinin daim olmasi dilegiyle..  

TomyLeeQ

13 Eyl 2008 20:23

Mesaj Gönder

helal olsun  

nokolpa

18 Eyl 2008 21:20

Mesaj Gönder

iyi gunler herkese..

http://tinyurl.com/5behae

paralimpik olimpiyat sampiyonumuz gizem yilin sporcusu adayi oldu arkadaslar.. 5 dakikanizi ayirip oylamaya katilirsaniz sahane olur : )  

novi*

02 Ara 2008 16:11

Mesaj Gönder

hemen bakalım diğer adaylara da  

almighty

02 Ara 2008 16:28

Mesaj Gönder

muhtemelen elvan alır bu ödülü bir de listeye baktım da her biri birbirinden değerli bu sporcuların hepsinin akzandığı başarıların anlamı çok büyük , o yüzdcen her biri bu yıla damga vuran sporcu benim gözümde  

almighty

02 Ara 2008 16:30

Mesaj Gönder

taniyo olmanin disinda gizeminki gercekten inanilmaz bi basari, ilk sayfada da yaziyor..
ama haklisin hepsine ayri ayri alkis ve tesekkurler : )  

novi*

02 Ara 2008 16:36

Mesaj Gönder

yok başarısının son derece farkındayım zaten ,amatör sporu ve sporcuları takip eden biriyim

ama misal dün gülsüm tatar'ı gördüm kadıköy seyhan müzikte , yahu bu kız daha iki gün önce çin'de dünya şampiyonu oldu gelmiş işinin başına geçmiş gene tezgahtarlık yapıyor 3 kuruş para için , işte şu saçam döngüden çıkamadığımız sürece , gizemler'in gülsüm'lerin servet'lerin devamı gelmez...  

almighty

02 Ara 2008 16:43

Mesaj Gönder

harika bi insan muazzam bi sporcu tebrik ediyorum Bravo  

kayrusan

23 Ağu 2009 02:55

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2