kupa kayserispor'un

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  kupa kayserispor'un

stad bitmeden ötkeini nie yıkarsın da sonra maçlarını adanada oynarsın .. Confused  

De Gea

23 Oca 2009 17:04

Mesaj Gönder

stad fenerbahçe maçı ile açılıyor.  

Arkhe

07 Şub 2009 00:28

Mesaj Gönder

Alıntı:
kayseri kadir has stadının kesitlerini gördükten sonra bu durumu fotoğraflardan takip ediyorum.

sayın x'ın çizimlerde gösterdiği üzere tribün koltuk hizasından çizilen çizgi nerede ise saha taç çizgisine denk geliyor. görüş konforu için arka sırada oturan insanın kafa seviyesi üzerinden hat çekilmeli.yani koltuk sırt seviyesinin h:90 cm olduğu düşünülürse kırmızı çizginin 72 cm yukarıya taşınması gerekir. açının ve 72 cm in hipotenüsü gibi düşünürseniz herkes oturduğunda saha çizgisinin en az 1 metresi görünmeyecektir. herkes ayağa kalkarsa bu mesafe daha da artacaktır. bu stadın sahaya paralel iki üst tribünü görüş açısından hatalıdır.
köşedeki fotoğraftaki durum ise ayaktaki birinin önünde kimse olmadan görüşünü verir. her iki kişinin oturduğu durum sonucu verecektir.

linkteki resim sahaya paralel tribünlerin durumunu gösteriyor.

bana göre çok vahim bir tasarım hatası. ha ülkede stadlara spora yatırım yapılıyor olması, stadların modernleşmesi gayet iyi. ama yaparken neden hatalı yapılsın?

ben asıl uefa yetkililerinin bu staddaki herhangi bir organizasyon için seyirci alınamayacak koltukları tespit etmesini bekliyorum. belki onlar söyleyince aklımız başımıza gelir. çünkü biz söyleyince umursanmıyoruz hatta dalga geçiliyoruz.

ben anlamam bu işlerden hiç ama böyle bir hata yapıldıysa(yapıldığı söyleniyor) çok vahim gerçekten...  
fotoğrafı yok

thur

12 Şub 2009 21:46

Mesaj Gönder

Kahkaha  

Arkhe

13 Şub 2009 09:36

Mesaj Gönder

http://www.sporx.com/detail.php?type=1&kategori=29&go=143864  

Sound of breakfast

15 Şub 2009 16:40

Mesaj Gönder

kayserispor, kasımpaşa’da futbol oynayan andre moritz ile prensipte anlaştı.

aa muhabirinin aldığı bilgiye göre, kayserispor’un kasımpaşa’da oynayan orta saha oyuncusu andre moritz ile bir süreden beri yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı.

anlaşmaya varılan 24 yaşındaki brezilyalı andre moritz’in lig maçlarının bitiminden sonra kayseri’ye geleceği ve resmi mukavele imzalayacağı öğrenildi.

öte yandan kayserispor menajeri süleyman hurma da bazı futbolcuları izlemek ve menajerleriyle görüşmek üzere yarın ingiltere’ye gidecek.  

Sound of breakfast

12 Nis 2010 18:35

Mesaj Gönder

gogol demiş ki:
kahrolsun kayseri eşeklere özgürlük.

Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

Obi-wan

14 Eyl 2010 09:28

Mesaj Gönder

sergen gitmiş mesut bakkal gelmiş

lan bu adamlar hiç boş durmuyorlar mınakoim  

Irriducibili