the bravery

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  the bravery

backstagebug demiş ki:
bende kıbrısdan gelicem... bana da davetie ayarlarmıyız?? Rolling Eyes

ayarlariz Smile  

denizok

11 Oca 2006 11:03

Mesaj Gönder

bölyle bir iç karartısı hakim oldu bana birden ...
çok da takdir edip izlemeyi istediğim bi gruptu ama., yazık olmasını istemiorum tabi..

şu balansa yalvarsınlar bence de, bravery ahalisine( anlatılanlara göre) rezil olmayalım..

tatsızlaşmasın böyle şık konserler lütfen.  

todovabien

28 Oca 2006 03:39

Mesaj Gönder

*todovabien* demiş ki:
bölyle bir iç karartısı hakim oldu bana birden ...
çok da takdir edip izlemeyi istediğim bi gruptu ama., yazık olmasını istemiorum tabi..

şu balansa yalvarsınlar bence de, bravery ahalisine( anlatılanlara göre) rezil olmayalım..

tatsızlaşmasın böyle şık konserler lütfen.

bu konserde farkli uygulama olacak, basin disinda davetli yok, iceriye alinacak insan sayisi belli. merak etmeyin arkadaslar, rahatsizliklariniz indigo isletmecileri tarafindan dikkate aliniyor. bu hafta sonu biz de bu konuyu konustuk kendileriye ve bravery konserinde eminim ki daha once yasadiginiz soylediginiz olumsuzluklarin hicbirini yasamayacaksiniz.  

denizok

30 Oca 2006 11:13

Mesaj Gönder

denizok demiş ki:

bu konserde farkli uygulama olacak, basin disinda davetli yok, iceriye alinacak insan sayisi belli. merak etmeyin arkadaslar, rahatsizliklariniz indigo isletmecileri tarafindan dikkate aliniyor. bu hafta sonu biz de bu konuyu konustuk kendileriye ve bravery konserinde eminim ki daha once yasadiginiz soylediginiz olumsuzluklarin hicbirini yasamayacaksiniz.

sevindirici bir haber davetli listesinin kısa tutulması.
güzel bir neo discotheque gecesi olur umarım. :]  

Quantum of Bambee

30 Oca 2006 11:25

Mesaj Gönder

17 şubat Smile  

PennyLane

30 Oca 2006 11:43

Mesaj Gönder

prozaktif demiş ki:
oncesi ve sonrası da onemli tabi. zoot woman ın ilk konserinden sonra, arkadan gecis yapılmadan, club music girmesi, her iki taraf acısından da bayagı gırgır bir durum olmustu.

oncesinde neoplast'i cikartmayi dusunuyoruz, 7-8 sarkilik joy devision, smiths coverlari olan kisa performans olacak. ayrica oncesi ve sonrasinda ahmet musluoglu indie, post punk, electronic calacak. bravery'e yakisir bir gece olacagini umuyoruz. Smile  

denizok

30 Oca 2006 12:22

Mesaj Gönder

the faint de tavsiye edilir o zaman.....  

plastic_horse

30 Oca 2006 13:34

Mesaj Gönder

olsun böle konserler indigoda
daha başka grupları da bekliyoruz  

PennyLane

30 Oca 2006 14:24

Mesaj Gönder

artık 17sinde bravery mi yoksa norhtern lite mı die bi ikilem içindeyim.. Rolling Eyes  

backstagebug

30 Oca 2006 18:52

Mesaj Gönder

az kaldi, hatirlatayim dedim Smile

17 şubat 2006, cuma
22:00

neo-discotheque powered by ford

the bravery
neo-plast
ahmet musluoğlu

visuals by artificial eyes

bu sezona ladytron ve chumbawamba ile uzun süre hatırda kalacak iki organizasyonla giriş yapan neo-discotheque, şubat ayında da new york’un yeni yıldızları the bravery’yi indigo’da ağırlıyor. depeche mode ile beraber çıktıkları turneden kaçıp sahne alacak olan grup, 17 şubat saat 22:00’de indigo’da!

gecenin ev sahibi neo-discotheque dj’lerinden ahmet musluoğlu. the bravery’den önce sahne alacak neo-plast ise, cover parçaların da yer aldığı performanslarıyla gecenin sürpriz diğer ismi.

the bravery
www.thebravery.com <http://www.thebravery.com>

new york’lu topluluk the bravery 2003 senesinde brooklyn’de bir kulüpte verdikleri ilk konserlerinden sadece 1 sene sonra konser biletleri tükenen bir gruba dönüştü. vokallerde ve gitarda sam endicott, gitarda michael zakarin, basta mike h, klavyede john conway ve bateride anthony burulcich’den oluşan topluluk daha o zamandan karanlık garage-electro soundlarıyla herkesin neden bahsettiklerini anlamalarını sağlamıştı.

amerikan post-punk sahnesindeki fugazi ve jawbox gibi toplulukların “do it yourself” tavrından etkilenen grup elemanları bunu kendi felsefeleri olarak benimseyerek doğrudan the bravery’nin müziğine yansıttılar. parçalarından artwork ve videolarına kadar her şeyi kendileri yaparak isteklerini ve onları nasıl gerçekleştirebileceklerini bildiklerini herkese kanıtladılar.

mtv’nin temsil ettiği mainstream müzik anlayışınından hiç hoşlanmadıklarını söyleyen grup üyeleri kültürü asıl yönlendirenlerin nirvana ve jane’s addiction gibi gruplar olduğunu ve daha azıyla yetinmenin anlamsız olduğunu ileri sürüyor.
the bravery ile ilgili kafaları karıştıran soru esas favorileri punk gruplarıyken niye elektronik bir sounda sahip oldukları. vokalist sam sadece farklı bir şey yapmak istediklerini ve albümü kaydederkenki koşulların da bunu etkilediğini söylüyor. john conway’in analog keyboardlara olan tutkusu da grubun soundunun şekillenmesinde büyük rol oynamış.

britanya’da loog ve amerika’da island def jam ile anlaşmalı olan grubun 2005 başlarında yayınladıkları ep’leri “unconditional” kritikler tarafından övgüyle karşılandı. the village voice the bravery’yi new york’un yeni büyük grubu ilan ederken, rolling stone ise takip edilmesi gereken gruplar arasına soktu. grup 2005 baharında çıkan ilk albümleri “the bravery”nin ardından ash ile birlikte amerika’yı turlama şansını yakaladı. şimdi ise depeche mode’la birlikte avrupa’yı turlayan grup en iyi çıkış yapan gruplar arasında üst sırada yer alıyor.

www.livingindigo.com <http://www.livingindigo.com>
www.neo-disco.com

biletler: 25 ytl / 15 ytl (öğrenci)
bilgi: 0212 244 85 67
indigo: istiklal cad. akarsu sk. mısır ap. no:1-2 / galatasaray  

denizok

08 Şub 2006 17:20

Mesaj Gönder

şeyy ben geçen hafta karda düştüm kolumu kırdım , ameliyat oldum ve platin takıldı o yüzden kalabalık ortamlarda bulunmam biraz sakıncalı (çarpma-tepme durumları ..vs)

bu gibi durumlar için uyguladığınız özel birşey var mı  

LunaticStar*

08 Şub 2006 18:23

Mesaj Gönder

rockncoke ta izlenir asıl açıkhava..umarım oraya da gelir..17sinde, daha akşam 17 de ordayız Smile  

plastic_horse

08 Şub 2006 20:08

Mesaj Gönder

not going would be an honest mistake  

angelic_fruitcake

08 Şub 2006 21:22

Mesaj Gönder

lunaticstar* demiş ki:
şeyy ben geçen hafta karda düştüm kolumu kırdım , ameliyat oldum ve platin takıldı o yüzden kalabalık ortamlarda bulunmam biraz sakıncalı (çarpma-tepme durumları ..vs)

bu gibi durumlar için uyguladığınız özel birşey var mı (picture)

cok gecmis olsun. konserden, cekildigi kadariyla goruntu gonderelim sana.  

denizok

09 Şub 2006 09:54

Mesaj Gönder

denizok demiş ki:

cok gecmis olsun. konserden, cekildigi kadariyla goruntu gonderelim sana.

aaa Surprised teessüf ederim. bu mudur yani çözüm Confused ben konsere gelmek istiyorum ama Confused

neyse cihan bey ilgilendi saolsun. sanırım yardımcı olucak gelince Smile  

LunaticStar*

09 Şub 2006 10:26

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki