askerın canı ne ıster ? :-)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  askerın canı ne ıster ? :-)

tugba ekıncı dıye bir kızımız cıkmıs gecen gund enkl geldı aman allahım nasıl bır klıp o ... bırde bagıra bagıra.. "o sımdı asker canı neler ıster " dıyor.. yok sarkı askerle ılgılı ya turk sılahlı kuvvetlerı bu kızımızı kıslalara konsere gonderırse doga bılecek manzaralar gozume gelıyor yavastan Smile

askerın canı ne ıstıcek allah askına ya.. nasıl bır sarkı yapmısın tugba Hick Hick K?zg?n  

incelikli Hayta

14 Şub 2005 17:36

Mesaj Gönder

_n[ 0 ]tr_ demiş ki:
karı ister Hi Hick

Bravo  

incelikli Hayta

14 Şub 2005 17:38

Mesaj Gönder

meier demiş ki:
asker asker asker heryerde asker
zaten aklımda sürekli bi asker asker
üstüme gelmeyin. Hass

uykuda mevlam benı ona goster

dıyenlerdensın yanı Smile  

incelikli Hayta

14 Şub 2005 17:40

Mesaj Gönder

silencer demiş ki:
tugba ekıncı dıye bir kızımız cıkmıs gecen gund enkl geldı aman allahım nasıl bır klıp o ... bırde bagıra bagıra.. "o sımdı asker canı neler ıster " dıyor.. yok sarkı askerle ılgılı ya turk sılahlı kuvvetlerı bu kızımızı kıslalara konsere gonderırse doga bılecek manzaralar gozume gelıyor yavastan Smile

askerın canı ne ıstıcek allah askına ya.. nasıl bır sarkı yapmısın tugba Hick Hick K?zg?n

alcan atcan asker kogusuna 2 gun kitlicen oraya, bildigi cevabi doya doya yasar, salak  

hojucat

14 Şub 2005 17:42

Mesaj Gönder

hojucat demiş ki:

alcan atcan asker kogusuna 2 gun kitlicen oraya, bildigi cevabi doya doya yasar, salak

aynen..

ben tsk den bu hatunun akıllandırılmasını talep edıyorum one be kardesım Smile  

incelikli Hayta

14 Şub 2005 17:43

Mesaj Gönder

askerliğin a.k size bişi olmasın Hick  
fotoğrafı yok

AR

14 Şub 2005 17:43

Mesaj Gönder

zagada rezili rüsvan olup hiçbişey anlayamayan iq seviyesi tesbit edilemeyecek striptizci yeteneği bulunan bi şahsiyet.  
fotoğrafı yok

abstruse

14 Şub 2005 17:46

Mesaj Gönder

bu hatun kişi bi de kendini hülya avşar sanmıo mu.. evlere şenlik..
bi tane yetmiodu bize zaten... ohh iy ki geldin iy ki warsın tuuba... allaam yaaa  
fotoğrafı yok

troublemaker

14 Şub 2005 17:48

Mesaj Gönder

cigara ister....smirnoff ister....sorada tokat ister...  

minimal enfeksiyon

14 Şub 2005 17:49

Mesaj Gönder

cingi demiş ki:

aa pardon yanli$ yazmi$im Kahkaha ke$ke komutanlar da boyle du$unse Smile

bence bu kadini turkiyedeki tum askeri alanlari "gezdirmeli" bakalim bu olaydan sonra nasil bir sarki sooluyor Kahkaha
kendimi de lemandaki ders veren herif gibi hissettim, erdener abi miydi neydi Kahkaha Kahkaha  

hojucat

14 Şub 2005 17:57

Mesaj Gönder

o deil de müzik le ne alakası war cozemedim.  

DOJO

14 Şub 2005 18:13

Mesaj Gönder

ayrıca sıcak bir ev yemegini ister ilk olarak...kesinlikle tek ozledğim şey bu oldu.  

DOJO

14 Şub 2005 18:14

Mesaj Gönder

askerin canı ;
operasyon parasını alamadığında ve tüm ümitlerini ona baglayıp sigara alamadığında,sigara alınacak en yakın mesafenin 40 km uzaklıkta olduğunda, bunların içerisindeyken askerlik psikolojisi denilen şeyin verdiği stressten ötürü yakamadığı sigasını,hertürlü zor hava koşullarında dag bayır dinlemeden askeri arkasında elinde silahı körü körüne götüren rütbelisinin kafasında söndürmek ister...
haa bide sanki tetanozdan öleceklermiş gibi mermileri tek tek yaglı bezle sildirdiğinde o mermileri sokmak için iyi bi rütbeli kıçı ister.  

DOJO

15 Şub 2005 02:26

Mesaj Gönder

ayh ne igrenc bi sarkidir o yaaaaa

o simdi askeeer
cani neler isteeer
uykuda mevlaaaam
beni ona gosteeeeer

K?zg?n  

crstflln

15 Şub 2005 02:27

Mesaj Gönder