Bee Gee

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  Bee Gee

FG'deki şuanki seti dolayısı ile Beegee bende kendisiyle karşılıklı çay içme isteği uyandırdı... Böyle karşlıklı otursak dertleşsek... o anlatsa ben dinlesem öğrensem Smile  

supx

27 Kas 2004 15:42

Mesaj Gönder

ii insan + super dj...
efi'de sabah 6da dinleyemedim die olay cikarirken zor zapdedilip cikarildim parkormandan... o derece severim... cmts gunleri de uyanir uyanmas fg acisimin sebebidir...  

ChiLLchiLL

29 Kas 2004 12:13

Mesaj Gönder

Oh John demiş ki:
s olunca grup oluyor bu.

bee gees.

İlave edeyim Çok iyi, çok kaliteli bir grup oluyor. Cool  
fotoğrafı yok

Darkcello

09 Oca 2005 01:06

Mesaj Gönder

uzun zamandır fg hangi yabancı dji getiriyorsa o haftalarda, ondan çalıyor . fg de her 2 haftada bir birini getiriyor o da ayrı bir durum.  

Alice Liddell

09 Oca 2005 11:39

Mesaj Gönder

bu arada beegee fg demişken , fg de değişimler var şu sıralara farkedilmedi mi ?  

Alice Liddell

09 Oca 2005 11:40

Mesaj Gönder

yooo onla ilgili degil , bir de seviyorsun onları o kadar dinlemiyor musun Confused  

Alice Liddell

09 Oca 2005 11:50

Mesaj Gönder

sen dinleme , bir de forumlarını yönet , ohh :D  

Alice Liddell

09 Oca 2005 12:07

Mesaj Gönder

keşke daha çok dinleme fırsatını bulsak,eskiden olduğu gibi partilerinde kendiside çalsa.
son bikaç partidir adı geçtiği halde çalmadığı zamanlar oldu.
ama unutamadığım tek performansı ferry corstenı ilk hiltona getirdiklerinde olmuştu muazzamdı Bravo Bravo  

r o m

09 Oca 2005 13:06

Mesaj Gönder

Bee Gee 3 gün öncesine kadar taptığım bi insandı ama İzmir'de FG'nin bir daha yayın yapmayacağını öğrendiğimde nefretle doldum! K?zg?n Oynamıyorum işte!..  

streetspirit35

09 Oca 2005 15:31

Mesaj Gönder

F>G> demiş ki:
Bee Gee 3 gün öncesine kadar taptığım bi insandı ama İzmir'de FG'nin bir daha yayın yapmayacağını öğrendiğimde nefretle doldum! K?zg?n Oynamıyorum işte!..

internetten dinlersin artık. tabi bu seni nekadar tatmin eder bilinmez. dinamo vardır artık orda  

r o m

09 Oca 2005 15:32

Mesaj Gönder

william demiş ki:

internetten dinlersin artık. tabi bu seni nekadar tatmin eder bilinmez. dinamo vardır artık orda

Ne Dinamo va ne Oxi-gen... Tek alternatif yayın yapanlar Radyo 3 ve NTV Radyo! K?zg?n Gerisi sırf pop Metro, Power vs.  

streetspirit35

11 Oca 2005 00:30

Mesaj Gönder

once ne oxigen ne dinamo diyorsun sonra hepsi pop power fm diyorsun karar ver hangisi..
hepsinin çizgisi farklı  

Alice Liddell

12 Oca 2005 21:14

Mesaj Gönder

ona ozel topigi haketmis biri acan saolsun..

turkiyede trance i en guzel yansitan saygili kisilik.. republic te dinlenmesi gerekecek bi gece olcak..  

FREEMIND

12 Oca 2005 21:52

Mesaj Gönder