merle haggard

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  merle haggard

arkadaşlar merle haggard'ın ' wake up ' isimli şarkısına sahip olan veya indirebilceğim bi yer tavsiye edebilcek var mı ? limewire' da baktım yok..şimdiden tşkler..  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 22:43

Mesaj Gönder

bu pek işime yaramadı başka yok mu :/  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 22:48

Mesaj Gönder

soulseek  

monochrome

02 Mar 2009 22:50

Mesaj Gönder

buda baya karışık :/ olan biri baksın var mı die bulursa bana sölesin sonra bi şekilde yollasın desem çok mu şey istemiş olurum acaba Rolling Eyes  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 22:57

Mesaj Gönder

Alıntı:
forumlarda mp3 aramak, telif hakları bulunan şarkıların herhangi formatlarda kaydedilmiş linklerini paylaşmak - topic açıp pm yoluyla diğer üyelerden bahsi geçen türde dijital kayıtları istemek, kısacası 80630.com sitesi forumları yolu ile telif hakları korunan kayıtları edinmeye çalışmak kesinlikle yasaktır.

fotoğrafı yok

asdfsgasdhfhgsfdhsag

02 Mar 2009 23:06

Mesaj Gönder

soulseek volume ii
jdsfhsjdş  

monochrome

02 Mar 2009 23:12

Mesaj Gönder

keducuk demiş ki:
Alıntı:
forumlarda mp3 aramak, telif hakları bulunan şarkıların herhangi formatlarda kaydedilmiş linklerini paylaşmak - topic açıp pm yoluyla diğer üyelerden bahsi geçen türde dijital kayıtları istemek, kısacası 80630.com sitesi forumları yolu ile telif hakları korunan kayıtları edinmeye çalışmak kesinlikle yasaktır.

peki ya telif haklarınca korunan bir fotoğrafı avatarınızda kullanmak?  

kekibec

02 Mar 2009 23:15

Mesaj Gönder

hepiniz gidip parasıyla cd alıosunuz çünkü, bu sitede de böle kurallar geçiyor o yüzden burda yapmazsam başka yerde yapıcam bunu, he çok iyi bişe yaptığımıda savunmuyorum ama böyle sansürlere sizde kendiniz yapmıomuş gibi ortak olmuyor musunuz deli oluorum..burdan alabilirsin çok komiksin yaratıcı genç !  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 23:18

Mesaj Gönder

soulseek = the bomb shit yall  

monochrome

02 Mar 2009 23:23

Mesaj Gönder

blackmilk demiş ki:
fotonun telif hakkı nasıl oluyo benim fotolarıda teliflicem de ?

bunu sizin için yapan siteler var. ben kendi fotoğraflarımı www.deviantart.com sitesine yüklüyorum. bu site çalışma yüklediğiniz zaman creative common licence anlaşması sunuyor. buna göre seçimlerinizi yapıp, çalışmanızı paylaşabiliyorsunuz.

arkadaşımızın avatarıda deviantart.com sitesinde, benimde listemde olan bir arkadaşımızın modellik yaptığı fotoğrafıdır.  

kekibec

02 Mar 2009 23:28

Mesaj Gönder

blackmilk demiş ki:
sitenin niye böyle bi yasak koyduğunu düşündün mü peki ?

ben işin orasında değilim..madem böyle bir yasak var güzelce, arkadaşım böyle böyle dersin bende tama eywallah kusura bakmayın derim..ama sen dalga geçer gibi sölersen böyle olmaz..bu yaştan sonra birbirimize konuşmayı öğretmeyelim şık değil..  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 23:30

Mesaj Gönder

blackmilk demiş ki:
üyeliğim var bayada fotom var hatta dün izlemeye almıstım senin profilide neyse..yani deviantartta yükleyipte kullanılırsa dava acarsam kazanabilirim öylemi ?

hadi ya Smile teşekkür ederim.
yani license anlaşmasının tamamını okumadım açıkçası ama buna yönelik site yönetimine bilgi verdiğinde bildiğim kadarıyla, hatta duyduğum kadarıyla gerekli olan mesajlaşmayı yapıyorlarmış. yineliyorum, öyle duydum emin değilim.  

kekibec

02 Mar 2009 23:34

Mesaj Gönder

kekibec demiş ki:

peki ya telif haklarınca korunan bir fotoğrafı avatarınızda kullanmak?

bu soruya cevap vermekten sıkıldım ama
yine de söyleyeyim
nazlı arkadaşım
ve fotografı kullanma iznine sahibim
başka soru ?

fotoğrafı yok

asdfsgasdhfhgsfdhsag

02 Mar 2009 23:35

Mesaj Gönder

blackmilk demiş ki:
daha nasıl bi güzellikle anlatabilirim ? direk link verdim =)

tamam işte uzatmayalım biliyorsun sen de haklı olduğumu çünkü sana da aynısı yapılsa zoruna giderdi emin ol..biz halden anlamayan değiliz, böyle bir kural, prensip var dersin özür diler geçerim bidaha da yapmam..hele bu telif hakkı olayını hiç tartışmayalım hiçbirimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz yeri geliyor youtube'dan google video'dan ordan burdan film tiyatro gösteri belgesel bir sürü şey izliyoruz o insanlarda emek veriyor müzik yapanlar gibi telif hakkını o zaman düşünen yok..ama youtube kapanınca bas bas bağırıyorsunuz sansürcüler diye..bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama..  

KISASAKISAS

02 Mar 2009 23:36

Mesaj Gönder

bişi dicem Rolling Eyes
soulseek
Hi
fdhlkhgja  

monochrome

02 Mar 2009 23:37

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki