cenkhanalkaya @ hayal kahvesi 03,07 persembe !!!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  cenkhanalkaya @ hayal kahvesi 03,07 persembe !!!!
 
cenk han alkaya, mayis ayinda cikardigi "gulmeyi dene" isimli albumunun ilk konseri icin 3 temmuz persembe aksami beyoglu hayal kahvesi'nde!
kendi söz ve bestelerini bir albüme dönüştürmek için 4 yıldır çalışan cenk han alkaya, 15 yıllık müzik yaşamımın küçük bir özeti dediği gülmeyi dene albümünde; kendini yakın hissettiği 80'lerin vintage sounduyla indie rock tınılarını harmanlayarak müziğini dinleyiciyle buluşturuyor.

gülmeyi dene; büyük şehirde yaşayan bir adamın, kendi hayatıyla ilgili hesaplaşmasını, yalnızlığını ve sıkıntılarını melankolik bir havada anlatıyor. bize yaşatığı bu müzikal yolculuk içinde bir taraftan da, yaşamla ve gelecekle ilgili barındırdığı umudu da dinleyiciyle paylaşıyor.

hayatın acımasızlığını anlatırken, savaşmaktan yorulmayan bir adamın öyküsünü dile getiren taş, hayatı sorgulayıp yaşadığımız yanlış ilişkilere parmak basan ömür boyu, kendisinden sıkılmış bir adamı anlatan duyuyor musun?, hayatın gerçeklerinden uzak, masalsı anlatımıyla dikkat çeken küçük kız, fotoğraflardaki sahte gülüşlere gönderme yapan gülmeyi dene, uzun bir otobüs yolculuğunun sonunda bestesi yapılan ve hep bir umut ışığı olduğunu söyleyen anlıyor musun?, hayattan kendini saklayan kibirli bir adamı anlatan unutma, kısa süren bir ilişkinin ardından "bitmeseydi ne olurdu?" dedirten kar ve hep bağışlayan ve affeden birine dönüşü anlatan deniz, "gülmeyi dene" albümünde cenk han alkaya imzasını taşıyan parçalar...

prodüktörlüğünü cenk han alkaya'ın yaptığı albümde düzenlemeleri, alkaya ile beraber faruk kavi, mert alkaya, can alper ve kargo'dan serkan çeliköz üstlendi. kayıtlarının büyük kısmı alkaya'nın home stüdyosunda kaydedilen albümün vokal kayıtları ise yüksek sadakat klavyecisi uğur onatkut'un stüdyosu doruk müzik'te uğur onatkut ve alper gemici tarafından tamamlandı. 2 parçada aylin aslım'ın geri vokal yaptığı "gülmeyi dene" albümünün masteringini cem büyükuzun gerçekleştirdi.

albümün çıkış parçası olan duyuyor musun?'a geçtiğimiz haftalarda imre haydaroğlu yönetmenliğinde bir video klip çekildi. beylerbeyi ve ümraniye kromtel fabrikasında çekilen video klip, türkçe müzik yayını yapan bütün televizyon kanallarına dağıtıldı.

gülmeyi dene albümüyle, rock sounduna modern bir bakış açısı getirerek uzun soluklu olacağının işaretlerini veren cenk han alkaya, müzik dünyasına samimi bir giriş yaparak, şarkılarını büyük kitlelerle buluşturmayı hedefliyor.
son derece özel konukların da davetli olduğu cenk han alkaya'nın ilk konseri; gülmeyi dene albümünün lansman partisi 3 temmuz persembe aksami beyoglu hayal kahvesi'nde!


kapı acilis, greeting: 21,30
performans: 22,30
after party: 00,00
giris: 20 ytl

hayal kahvesi - beyoğlu
büyük parmak kapı sk., afrika han, no:19, beyoğlu
tel: 0212 244 25 58- 0212 243 68 23cenk han alkaya'nin gülmeyi dene albümünün ilk klibi duyuyor musun için:
http://www.mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?clipid=4361


soner akkaya bohemian group
http://www.bohemianeventsgroup.com
 

acme

19 Haz 2008 19:08

Mesaj Gönder

wuuu  
fotoğrafı yok

~rainbow~

19 Haz 2008 19:38

Mesaj Gönder

cenk han alkaya konseri olur da biz gitmez miyiz : )  

dylanbozzy

19 Haz 2008 21:49

Mesaj Gönder

sevenleri için çok önemli bir parti bu. hem sanatçının sevenleriyle ilk defa buluşacağı, hem de çok özel davetlilerin de katılacağı bir lansman!  

acme

19 Haz 2008 22:02

Mesaj Gönder

biletleri birkaç gün içerisinde biletix'ten alabilirsiniz  

acme

19 Haz 2008 22:26

Mesaj Gönder

http://www.mv.com.tr/urun_detay.aspx?id=42045  

acme

20 Haz 2008 07:39

Mesaj Gönder

bu lansman için "+1" davetiye isteyenler isim - soyad yazarak bana özel mesaj atsınlar  

acme

21 Haz 2008 16:11

Mesaj Gönder