rock müzikalinin lezbiyen aşıkları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  rock müzikalinin lezbiyen aşıkları

uzaktan o da ii

ya da kurunun yanında yaş da yanar Kahkaha  

corona effect

02 Ağu 2007 01:28

Mesaj Gönder

yaf brtiney madonna gibin öpüşseler falan..  

zero

02 Ağu 2007 01:39

Mesaj Gönder

çoko prens demiş ki:
yaf brtiney madonna gibin öpüşseler falan..

la taşlarlar...  

corona effect

02 Ağu 2007 01:40

Mesaj Gönder

corona effect demiş ki:

la taşlarlar...

sanatın ve sanatçının yanındayımdır..

destek çıkarım ben Hi Kahkaha Kahkaha  

zero

02 Ağu 2007 01:40

Mesaj Gönder

hala saçmasapan yorumlar yazıyo bazıları?'performans beklemek'.?!!..bunu buraya utanmadan yazabilmek...espri konusu yapmak bile türkiye'de müzik adına ne seviyede gezdiğimizi,erkeğim diye geçinenlerin nelerle kendilerini ispatlamaya çalıştıklarının acizane göstergesi...bir kere daha ispatlandı!.. ne kadar sığ yorumlar okudum?!çok acı...gerçek 'erkek' sanırım o gün o müzikali,'müzikal değeri' için izlemeye gidecektir...bir elin beş parmağı kadar da olsa yeterli....  

PhageTheUntouchable

02 Ağu 2007 03:18

Mesaj Gönder

bende festivalden fln bole fotolar var sanıp girdim topice Embarassed Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

Matias Raikkonen

02 Ağu 2007 11:45

Mesaj Gönder

line backer#50 demiş ki:
bende festivalden fln bole fotolar var sanıp girdim topice Embarassed Kahkaha Kahkaha Kahkaha

13 ağustostan sonra beklioruz Kahkaha  

corona effect

02 Ağu 2007 16:45

Mesaj Gönder

sert demiş ki:
yukarda ki abla erkeklik ölçümüne farklı bir boyut getirdi
yaşasın

e tabi ki...neymiiişş?demek ki artık boya ve maçoluğa bakmıyomuşuz Smile  

PhageTheUntouchable

02 Ağu 2007 18:52

Mesaj Gönder

eser unsalan demiş ki:

hep ama hep böyle maalesef senelerdir...
100 dk.'lık film yapılır herkes ordaki 1 dakikalık sevişme sahnesini konuşur, merak eder.
nadir yapılan bir iş çıkarır rock müzikalleri sahneye koyarsın, orda 10 kişilik koro artı o kadar müzisyen en iyiyi çıkartmak, ortaya nitelikli bir şey koyabilmek için haftalardır prova yapıyordur; biri bir laf çıkarır, insanlar tutup "kızlar dudaktan öpüşecek mi"yi tartışırlar, yapımcılar da bunu bilir ve senelerdir bunu kullanır ortaya bu lafları çıkarırlar... bu bir tarafın işine yarayan danışıklı dövüş senelerdir gider...
"sığ" kelimesi en iyi açıklıyor sanırım durumu, bastırılmış cinsellik katkılı sığlık...

yazarken kimsenin göz tansiyonunu yükseltmek istememiştim...sadece sitemdi işte...anlıktı...sonuçta anlayan anlamış ne demek istediğimi...teşekkürler eser...  

PhageTheUntouchable

02 Ağu 2007 18:56

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2