didem suzen-lunacy ep

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  didem suzen-lunacy ep

http://www.junodownload.com/artists/didem+suzen/
http://www.junodownload.com/ppps/products/1260895-02.htm  

En son pony tarafından 09 Şub 2009 22:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

pony

29 Tem 2007 23:40

Mesaj Gönder

dapayk & padberg - black beauty

- dapayk's after hour edit.  

volodia

29 Tem 2007 23:52

Mesaj Gönder

didem? albümün mü çıktı hayırlı olsun Kahkaha
hiçbişey anlaşılmıyo bu yazıdan hakkaten ya ingilizce bilmiyorum ben nolucak  

coccinelle

29 Tem 2007 23:58

Mesaj Gönder

menejeri bnm  

plastic_horse

30 Tem 2007 00:02

Mesaj Gönder

bodrum'da karşı cinsden turist görünce mr/ms brown kesilen gençlik ingilizceyi unutmaya ne kadar meyilliymiş böyle..  

Winjer

31 Tem 2007 05:44

Mesaj Gönder

üzgünüm pardon  
fotoğrafı yok

pony

01 Ağu 2007 23:39

Mesaj Gönder

eer tamin ettim kızsa myspaceinde bikaç bitmemiş şarkısını dinlemiştim kula promising geliodu
madem ingilizce dünya dili  

good kid e

02 Ağu 2007 01:56

Mesaj Gönder

evet oymuş

lunacy enchanting  

good kid e

02 Ağu 2007 02:04

Mesaj Gönder

she is enthusiastic! ingilizce bir yana, 80630 un ilk başladığındaki, muzik zevki genis ve arastırmacı (ep nin ne oldugu choon un hangi kesimin agzı oldugunu kestirebilen), kesimin artık faal olmadıgını dusunemeden post atmıs. ama siz de merak edip bakıyorsanız, verdigi uzantıya tıklayın da topicin amacını ogrenin. konuyla alakadar olmayan tepkilerinizi de daima pm yoluyla belirtmeyi ögrenin lutfen.
didem, sen de bu haberi discogs'da paylassan eminim daha uygun dinleyicilere ulasicaktir.  

En son Hur General tarafından 02 Ağu 2007 22:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Hur General

02 Ağu 2007 21:57

Mesaj Gönder

...aa muzikal yorum ayrı. ben dinlemedim bile! cunku minimal ilk baslardaki gibi haz vermiyor. ama nedense muzik yapımı ile ilgili cogu es dost minimal denemelerle baslıyor, bir ton elektronik muzik tarzı dururken. neyse o onların bilecegi is. didemi tanımıyorum umarım dinleyici kitlesine baska platformlarda ulaşabilir. ama buradan, hele ki bu yaklasımla, ulaşamiyacağının dersini almıstır.  

Hur General

02 Ağu 2007 22:14

Mesaj Gönder

nobody cares about the dudette's record you see
this is so turkey  

good kid e

02 Ağu 2007 23:36

Mesaj Gönder

...  

En son jonas tarafından 07 Ağu 2007 02:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

jonas

03 Ağu 2007 01:20

Mesaj Gönder

çok türkçemizi savunan arkadaşa seslenmek istiyorum.öyle ing. niye demekle olmuyor.sen git heryerine ing. her seyi yaz git sen nikini ing. yap. onu geçtim türkiyede yaşıyoruz kafamı kaldırdığımda aptal aptal heryerin ismi ing. kafe isimleri,kuaför değilde coiffeur yazıları bunlar batmıyor size dimi.sen git 'v' harfi yerine ^w^ kullan.arkadaşım türk alfabesinde bu harf bulunmuyor.ben sadece kopyaladım yapıştırdım yazıyı çünkü türkçe bir bilgi yok.doğal olarak ing. oldu. he öyle 2 loop sample kelimesi öğrenerek de olmuyor bu işler.türkçe edebiyat ve korumaktan bahsetceksen bana geç.çok konuşma da icraat görelim.  
fotoğrafı yok

pony

03 Ağu 2007 01:43

Mesaj Gönder

...  

En son jonas tarafından 07 Ağu 2007 02:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

jonas

03 Ağu 2007 01:49

Mesaj Gönder

kafa ütülediniz ya

şarkılar çok kısa herkes ableton yada traktorle fln diceylik yapmıo sürekli looplatmak zorunda bırakıosun çok çirkin oluo
brz daha dj friendly brz daha extended intro ve outro lar  

good kid e

03 Ağu 2007 02:21

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki