playlist!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  playlist!!

arkadaşlar çook iyi bi playlist hazırlamam lazım.. daha dorusu barda kullanılacak bi playlist hazırlamam lazım.. gunun belli dilimlerinde farklı playlistler çalmak gerekiyo tabi bide.. pub tarzı bi mekan ve rock müzik düşünüyolar..

daha evvel yapan varmı böyle bişi veya önerileri olan varmı  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:41

Mesaj Gönder

anathema çalabilirsin fazlaca daha çok melankolik grupları çalarsan daha iyi olur bence. çok fazla brutalli parçalar çalmazsan daha çok memnun olur sanırım müşteriler tabi benim gibi kopuklar olursa sen çal immortal,dimmu,burzum Smile yada amon amarth,death çal Smile  

Coffee jo

28 Tem 2007 19:43

Mesaj Gönder

underwater lovee demiş ki:
Rolling Eyes

noldu yaw  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:43

Mesaj Gönder

songofsatan demiş ki:
anathema çalabilirsin fazlaca daha çok melankolik grupları çalarsan daha iyi olur bence. çok fazla brutalli parçalar çalmazsan daha çok memnun olur sanırım müşteriler tabi benim gibi kopuklar olursa sen çal immortal,dimmu,burzum Smile yada amon amarth,death çal Smile

walla ilk olarak hangi saat diliminde ne tarz çalmak gerekir ona karar vermek lazım.. 12-den gece 2 ye kadar 14 saatlik bi dilim var  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:45

Mesaj Gönder

empyrium derim ayrıca Smile  

Coffee jo

28 Tem 2007 19:45

Mesaj Gönder

b+o_caramel demiş ki:
ohoooo önerebiljeim bi ton grup war...

yaw öner nie duruyosn Kahkaha  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:46

Mesaj Gönder

sanırım gündüzleri çok fazla kişi olmaz biraz daha alternatif çalabilirsin..

içeri dolduğunda melankolik ve gothic grupları çalabilirsin..gecenin ilerleyen sonlarına doğru thrash,death ve black çalarsan millet alkolün etkisiyle kopar Smile euheu Evil or Very Mad  

Coffee jo

28 Tem 2007 19:47

Mesaj Gönder

songofsatan demiş ki:
sanırım gündüzleri çok fazla kişi olmaz biraz daha alternatif çalabilirsin..

içeri dolduğunda melankolik ve gothic grupları çalabilirsin..gecenin ilerleyen sonlarına doğru thrash,death ve black çalarsan millet alkolün etkisiyle kopar Smile euheu Evil or Very Mad

ya ordaki müşteri daha farklı.. bana olsa ben sabahtan aksama kadar dediin gibi çalarım o ayrı Kahkaha
alsancak çevresi bilirsn belki biraz daha piyasa müzikleri sever.tabi piyasa dediim rb hiphop filan deil alternatif ve rock yine  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:50

Mesaj Gönder

hımm alsancaktaysa zaten metalden anlamaz onlar Smile euheuh emre aydın yeter onlara euheuhe Smile o bile fazla ama neyse Smile  

Coffee jo

28 Tem 2007 19:52

Mesaj Gönder

git kadıköy yazıcıoğlu işhanına çekilmiş mp3 cdleri var bi sürü..
al ordan rock alternatif aarlıklı bi cd koy msetine veya bilg a sabaha kadar çalsın.. Cool  

kaanimben

28 Tem 2007 19:52

Mesaj Gönder

4srule demiş ki:
bı tarzda iyi olan bi bara gidip butun gun otur usta...en iyi playlisti yada tarzi yaparsin..

aklımda var aslında öle bişi ama acıcaıımz sokakta herkes tanıyo artık.. anlayan birilerini yollamak lazm  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:53

Mesaj Gönder

izmirin de bi yazıcıoğlu'su vardır herhalde....  

kaanimben

28 Tem 2007 19:53

Mesaj Gönder

kaanimben demiş ki:
izmirin de bi yazıcıoğlu'su vardır herhalde....

playlistmi satıyolar Kahkaha  

erdalbakkal

28 Tem 2007 19:54

Mesaj Gönder

the chosen one demiş ki:
benim soft playlistim bi paylaşayim dedim Smile

eyw Wink  

erdalbakkal

28 Tem 2007 20:01

Mesaj Gönder

keducuk demiş ki:
bu tarz topik açan bir kaç kişi vardı