beastie boys - the mix up (capitol, 2007)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  beastie boys - the mix up (capitol, 2007)

cilgin triodan yine cilgin bir hareket ve karsimiza cikan enstrumental bir album. album bana gore biraz yersiz bicimde acimasizca elestirildi (orn: nme tarafindan). bence gayet guzel. hani beastie boys kimliginden ayirarak bakarsak oldukca leziz. denemekte fayda var derim.

incelemesi:

http://proodos.blogspot.com/2007/07/beastie-boys-mix-up-capitol-2007.html  

Yoda

27 Tem 2007 15:55

Mesaj Gönder

albüm sandığım "the in sound from way out!" (compilation) yerine sonunda enstümental yapmış yawrularım...  

jam

27 Tem 2007 16:24

Mesaj Gönder

yoda demiş ki:
cilgin triodan yine cilgin bir hareket ve karsimiza cikan enstrumental bir album. album bana gore biraz yersiz bicimde acimasizca elestirildi (orn: nme tarafindan). bence gayet guzel. hani beastie boys kimliginden ayirarak bakarsak oldukca leziz. denemekte fayda var derim.

incelemesi:

http://proodos.blogspot.com/2007/07/beastie-boys-mix-up-capitol-2007.html

sühancım frene basmışlar yorumuna katılmıyorum bence çok zamanlı ve yerinde bir albüm. bunca senedir yaptıklarına, nerden nereye geldiklerine baktığım zaman evet sıradaki bu olmalıydı diyorum. burada bir gala event görebilmemiz pek mümkün değil korkarım. yakın zamanda birini yakalabilsek te farkı tecrübe edebilsek (gala eventlerde yaş sınırı var ya ne muhteşem!)

rat cage i sen es geçmişsin. albümden önce bin kere dinlediğimden midir bilmem bende yeri epey yukarılarda.

son olarak nme yi okuma! (tamam bunu manson için yazdım)  

suzette

27 Tem 2007 18:42

Mesaj Gönder

yahu frene basmayi kotu anlamda kullanmadim. ne ustume geliyorsun:) cok guzel bir album dedik. nme'ye de laf ettik. ne yapayim daha.

rat cage'e isinamadim. belki zamanla olur.

suzette demiş ki:

sühancım frene basmışlar yorumuna katılmıyorum bence çok zamanlı ve yerinde bir albüm. bunca senedir yaptıklarına, nerden nereye geldiklerine baktığım zaman evet sıradaki bu olmalıydı diyorum. burada bir gala event görebilmemiz pek mümkün değil korkarım. yakın zamanda birini yakalabilsek te farkı tecrübe edebilsek (gala eventlerde yaş sınırı var ya ne muhteşem!)

rat cage i sen es geçmişsin. albümden önce bin kere dinlediğimden midir bilmem bende yeri epey yukarılarda.

son olarak nme yi okuma! (tamam bunu manson için yazdım)

Yoda

28 Tem 2007 23:08

Mesaj Gönder

bebel e gelcek misin onu söyle  

suzette

30 Tem 2007 16:06

Mesaj Gönder

suzette demiş ki:
bebel e gelcek misin onu söyle
uzgunum gizli bilgi. su an aciklayamam. piyasalarin durulmasi lazim.  

Yoda

30 Tem 2007 16:11

Mesaj Gönder

yoda demiş ki:
uzgunum gizli bilgi. su an aciklayamam. piyasalarin durulmasi lazim.

owww : )  

suzette

31 Tem 2007 10:17

Mesaj Gönder