the artful dodger @ girne night park - 28 temmuz

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  the artful dodger @ girne night park - 28 temmuz

aradım bulamadım.. performans topii olarak başlatalım bakalım, sonra siler devamını grup topii olarak devam ederiz =)

uk singles chart'da iki kere 2 numarayı görmüş bi grup.. craig david ile yaptıkları re-rewind , woman trouble, ve romina johnson ile yaptıkları movin too fast ile tanınmışlardı... 1999 yılında çıktılar ve baya bi isim yaptılar o sırada.. en azından ben bolca izlerdim klipleri denk geldikçe Kahkaha

uzun zamandır duymasam da isimlerini, geçen gün elime bi flyer tutuşturdular, cumartesi gecesi girne'de night park'da çalacakmış abimler...

gidicem bende yıllar sonra night park'a, yıllardır gitmesemde =)

the artful dodger @ wiki :: http://tinyurl.com/25epjp  

backstagebug

26 Tem 2007 00:13

Mesaj Gönder

u r movin to faaaaast
bütün şarkılarını çok severdim
re re wind  

Haldir

26 Tem 2007 00:15

Mesaj Gönder

fixon demiş ki:
u r movin to faaaaast
bütün şarkılarını çok severdim
re re wind
bende bende.. onun hatrına gidicem valla...

bide şehirde rock kulübü başkanı olarak tanınıyorum, adım çıkacak valla rock kulübü başkanı clubber oldu die.. Kahkaha  

backstagebug

26 Tem 2007 00:20

Mesaj Gönder

backstagebug demiş ki:
bende bende.. onun hatrına gidicem valla...

bide şehirde rock kulübü başkanı olarak tanınıyorum, adım çıkacak valla rock kulübü başkanı clubber oldu die.. Kahkaha

ne clubber'ı paşam "müzik" dinliyoruz şurda
bok var sanki millet ayrımcılık yapio Very Happy  

Haldir

26 Tem 2007 00:29

Mesaj Gönder

orda olsaydık gıderdık bee  

OzN

26 Tem 2007 01:14

Mesaj Gönder

fixon demiş ki:

ne clubber'ı paşam "müzik" dinliyoruz şurda
bok var sanki millet ayrımcılık yapio Very Happy
bencede... bir ay içerisinde selda bağcan, erkin koray, beastie boys, daft punk ve dream theater konserlerine gitmiş bir insan olarak kesinlikle iddia edebilirim ki ayrım yapmadan müzik dinliyorum...

ama gel gör ki girmior bazı kafalara...

neyse gidicem ben yarın ama şimdi damsız almayız demesinler... benim bi dam bulmam lazım.. ==)  

backstagebug

28 Tem 2007 00:57

Mesaj Gönder

kredi kartı borcuma baktımda.... gitmesemmi die düşünmeye başladım Rolling Eyes  

backstagebug

28 Tem 2007 16:32

Mesaj Gönder