lionel richie konser bileti!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  lionel richie konser bileti!

evet hala lazım  

StudentatHippocampuS

17 Tem 2007 20:16

Mesaj Gönder

beleştepe ye gitsem de olur da
kim oraya gelcek benlen ahaha  

StudentatHippocampuS

17 Tem 2007 20:39

Mesaj Gönder

cheeky demiş ki:

telefon numeronu ver arayıp dinletiym . Cool

çok adiyim . Kahkaha

yoo
cok iyisin aslında

ya ben belestepe dusunuorum ciddi ciddi
adam bulabilirsem bakalım ahahahah
tam nerd eonu bilmiorum ama  

StudentatHippocampuS

17 Tem 2007 20:46

Mesaj Gönder

annem istiyodu gitmeyi kalmamış mı bilet Confused bende isterdim aslında ama artık çok geç dimi Shocked  

Tosi

18 Tem 2007 05:51

Mesaj Gönder

10 ytl lik war sadece  

StudentatHippocampuS

18 Tem 2007 12:51

Mesaj Gönder

muhteşem bir konserdi.  

metamorphoses123

19 Tem 2007 00:14

Mesaj Gönder

of Sad  

Tosi

19 Tem 2007 01:37

Mesaj Gönder

davetiye vardı gittim bi sarkısını bilirim, ama cok eglenceliydi kah dans ettik kah gulduk kah eglendik "i love you lionel" Hick  

snuffleupagus

19 Tem 2007 01:45

Mesaj Gönder

muhteşem bir konserdi. Bravo Bravo
istanbula yapmış olduğum günübirlik yolculuk daha keyifli geçemezdi benim için.

seyirciyle bütünleşmeyi çok iyi sağladı.
80lerin unutulmaz klasikleri bir tarafa geceye damgasını vuran şarkı -kişisel görüşüm- bir commodores başyapıtı olan "brick house" idi. bunun yanısıra easy, three times a lady gibi diğer commodores klasiklerine de yer verdi. benim kendimden geçtiğim an, running with the night'ın ilk melodilerini duyduğum dakikadır. yıllar boyu bıkmadan dinlediğim bir şarkıyı bir kez de canlı dinleyerek ruhu teslim ettim adeta.

şarkıcının unutulmaz bestesi "hello" çaldıktan sonra en az 200 kişinin konser alanını terk ettiğine şahit oldum. tek şarkı dinlemeye gelmiş ya da "kalabalığa kalmadan arabamı çıkartayım" zihniyetindeki kişilerdi bunlar zannımca.

"se la" daki yorumu akıllara zarardı. ankaraya dönerken bütün gece yol boyunca mırıldandım durdum. ancak "say you say me" yi neden seslendirmediğini hala anlamadım. bir de o çalmış olsa konser daha da efsaneleşecekti gözümde.

organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etmeyi, müzik tutkunu birisi olarak borç bilirim. Very Happy  

Chewbacca

19 Tem 2007 08:37

Mesaj Gönder

ladyinthewater demiş ki:
say you, say me çalıyo şuanda..
böyle bi -40yılda bir türünden- konseri inat yüzünden kaçırdığımız için kendime de mis'e de çok kızıyorum!! pıfff!!!

ahhh yaaa say you say me yi seslendirmedi konserde. Hass
ünlü rus balet rudolph nureyev'in hayatını anlatan "beyaz geceler" adlı filmin soundtrack şarkısıdır. çok sevdiğim bu filmin bir başka şarkısı olan, bir phil collins klasiği "seperate lives" ı 2005 te abdi ipekçideki konserde dinlemiştim. ama aynı filmden say sou say me yi dinlemek kısmet olmadı. Crying or Very sad  

Chewbacca

28 Tem 2007 12:34

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2