festival yaklaşıyor. http://www.psy-files.com/

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  festival yaklaşıyor. http://www.psy-files.com/

http://www.psy-files.com/

adresinden tüm detaylar ulaşabilirsiniz.  

cieldicle

15 Haz 2007 11:57

Mesaj Gönder

neler getirmeli !

01. çadır ve kamp malzemeleri
02. çöp poşeti
03. el feneri
04. mayo havlu
05. yeterli giyisi
06. uyku tulumu
07. gece için sıcak tutacak giyisi
08. yeterli para
09. portatif kül tablası
10. su bidonu çadırınız için
11. ilk yardım malzemesi
12. güneşlik
13. güneş kremi
14. pilastik tabak ve bardak
15. tuvalet kağıdı
16. sabun
17. kulak tıpası
18. doğa sevgisi
19. pozitif enerji  

LunaticStar*

15 Haz 2007 12:06

Mesaj Gönder

anacım niye zahmet ediyosun. hepsi var sitede yani?  

LunaticStar*

15 Haz 2007 12:07

Mesaj Gönder

aman evlerden uzak..  

LunaticStar*

15 Haz 2007 12:10

Mesaj Gönder

godmin demiş ki:

hırs yaptım annem..

erdall
=)

abı orda adresı yazmısım ama=)  

cieldicle

15 Haz 2007 12:11

Mesaj Gönder

"pek bi dandik geldi gözüme..tanındık kimse yok..bi de kaş ta organizasyon" diyip o vakit bütün partiyi tanıtman da çok ironik olmuş  

topalpirevesazarkadaşları

15 Haz 2007 12:18

Mesaj Gönder

Kahkaha  

LunaticStar*

15 Haz 2007 12:19

Mesaj Gönder

topalpirevesazarkadaslari demiş ki:
"pek bi dandik geldi gözüme..tanındık kimse yok..bi de kaş ta organizasyon" diyip o vakit bütün partiyi tanıtman da çok ironik olmuş

bencedee..insan dandik dediği bi etkinlik hakkında nie bu kdr ugrasır ki ?? anlamsız..  
fotoğrafı yok

melce

15 Haz 2007 12:25

Mesaj Gönder

=)

hedeflenen müşteri
bu muzıği dinleyen insanlardır  

cieldicle

15 Haz 2007 13:10

Mesaj Gönder

uzerine turkiyenin turizm logosu konulup hala journey to lycia yazıoruz , sapıtmısız biz :s  

Ozzzzzz

15 Haz 2007 13:10

Mesaj Gönder

cieldicle demiş ki:

=)

hedeflenen müşteri
bu muzıği dinleyen insanlardır

uhm.
bende hedeflediğin müşterilerilerin tsm dinleyen insanlar olduğunu düşünmüştüm gökhan'cım. açıklaman için müteşekkirim  

25 Haz 2007 10:18

Mesaj Gönder

uhm.
bende hedeflediğin müşterilerilerin tsm dinleyen insanlar olduğunu düşünmüştüm gökhan'cım. açıklaman için müteşekkirim (picture)

demek ıstedıgım bilet satıp para kazanmak değil,
ayrıca bıletini alıp içeri elini kolunu sallıyarak da giremiyosun.kapıda ki arkadaslar uygun gormediği takdirde ,paranı iade edip ,içeri almama hakkına da sahiplerdir.  

cieldicle

25 Haz 2007 11:29

Mesaj Gönder

giysi ve plastik yazamıyanlar festival düzenlio Hick
elektronik sevenler için güzel bi organizasyon gibi gözüküo  

Piizci

25 Haz 2007 12:14

Mesaj Gönder

cieldicle demiş ki:

demek ıstedıgım bilet satıp para kazanmak değil,
ayrıca bıletini alıp içeri elini kolunu sallıyarak da giremiyosun.kapıda ki arkadaslar uygun gormediği takdirde ,paranı iade edip ,içeri almama hakkına da sahiplerdir.

alinti yapip irdeledigim konunun bu soylediklerinle zerre alakasi yok ki? önce partiyi kötülemis sonra en ince detayina kadar partiyi tanitmis. bunun ironik oldugunu soyluyorum.

nerden cikti simdi bilet alip para kazanmakla alakasi olmadigi ve iceri almama haklarina sahip olduklari. hatta söyledigim seyin hedeflenen müşteri ve bu muzıği dinleyen insanlar oldugu ne alaka yani? Neutral  

25 Haz 2007 12:41

Mesaj Gönder

alinti yapip irdeledigim konunun bu soylediklerinle zerre alakasi yok ki? önce partiyi kötülemis sonra en ince detayina kadar partiyi tanitmis. bunun ironik oldugunu soyluyorum.

nerden cikti simdi bilet alip para kazanmakla alakasi olmadigi ve iceri almama haklarina sahip olduklari. hatta söyledigim seyin hedeflenen müşteri ve bu muzıği dinleyen insanlar oldugu ne alaka yani? Neutral

ne alaka=)  

cieldicle

26 Haz 2007 09:00

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki