lounge 102 presents ... air (24/07/2007 @ kurucesme arena)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  lounge 102 presents ... air (24/07/2007 @ kurucesme arena)

jam demiş ki:
beğenmedim... beğenmediğim yönleri de yazmıcam. çünkü bir takım frikler bik bik laf sokuyor...

sendemi ordaydın kara murat??  

Wu Baczi

25 Tem 2007 12:46

Mesaj Gönder

pinkorgasm demiş ki:
begenmemisler arasinda daha once air'in her hangi bir albumunu dinleyip seven kisiler oldugunu sanmiyorum acikcasi.
bilmeyenler de nasil beklentiler icinde gitti bilmiyorum fakat keske birileri sizleri uyarmis olsaydi.

bi triplerdeymisler Very Happy  

gentleman of music

25 Tem 2007 12:50

Mesaj Gönder

işten çıktım gittim ayağımda cici terliklerim üstümde cici elbisem. ılıkla sıcak arası bir gece. güzel güzel insanlar (algıda seçicilik: gözüm genç turkcell davetlisi bebeleri görmedi). sakin sakin çıktılar, çaldılar, mest ettiler, teşekkür ettiler gittiler. kırmadılar tekrar çıktılar. konserden güzel bir bis... günümü kurtardılar resmen hatta haftamı, ayımı...  

suzette

25 Tem 2007 13:34

Mesaj Gönder

100 ytl den ucuz konser yapılması yasaklansın, öğrencilere okullarda hangi konserlere gidebilirim danışmanlığı verilsin  

suzette

25 Tem 2007 13:40

Mesaj Gönder

bebe buell demiş ki:

hahaha yoruma baakkk bunu kacirmisim
bı tawsan cıkarırdın artik sapkadan ıcecek parasi toplardin 7up 5mio yuhh dien arkadas icin ,sen hunerlerini sergilerken fon da air calardı hahahaahaha

ooo hareketlenmeye başladı forum Smile
air fanateğine denk gelmişiz demek...

bak forum üyesi:
1. ben air in hayranı olduğum için değil arkadaşın davetlisi olduğum için, merak ettğim için gittim
2. bana göre biletler konser için çok pahalıydı ve hala anlamış değilim konserleri bu kdr elitleştirmelerinin sebebini
3. görsel olarakda bi şeyler beklerdim açıkçası

gerçi gelmeden önce bunların hepsini tahmin etmiştim çünkü daha önce air in konser ine giden arkadaşlarda neler düşündüklerini anlatmışlardı.
ama işte malesef senin kdr beğenemedim çok üzgünüm (!) bi de gerçek bi air dinleyicisine yakıştıramadığım 7 yaş altı bi yorum yapmışsın.. sanırım forumlarda biraz daha adam gibi mesaj atıp büyümen lazım!!  

Wu Baczi

25 Tem 2007 14:08

Mesaj Gönder

olay nedir? fazlası nedir? insanlar nasıl bu kdr basit bi şekilde dinlediği müzik tarzı için kategorileştirilebilir? kim yapabilir bunu?
ama biliorum bu siteden ne müzik duayenleri, ne sosyologlar çıkacak göreceksiniz.. tv da bi röpörtajlarında isimlerinin yanında nickleride olcak eminim  

Wu Baczi

25 Tem 2007 14:29

Mesaj Gönder

guzeldi.mutlu ayrıldım.  

brianmolkovich

25 Tem 2007 14:32

Mesaj Gönder

wu baczi demiş ki:
gerçi gelmeden önce bunların hepsini tahmin etmiştim çünkü daha önce air in konser ine giden arkadaşlarda neler düşündüklerini anlatmışlardı

geçen sene daha iyiydi aslında Embarassed  

gentleman of music

25 Tem 2007 14:43

Mesaj Gönder

yok, cahide ye geldi, eller in the air yaptılar Hi  

gentleman of music

25 Tem 2007 14:53

Mesaj Gönder

hyperblue demiş ki:

mesela ekşide biri "vokaller cızırtı gibi geliyordu" demiş, ne desem bilemedim...

sesler bazen robot gibi geliodu... kötüydü.  

Tunca

25 Tem 2007 15:06

Mesaj Gönder

çok ilginçsiniz lan.  

zip mE

25 Tem 2007 15:07

Mesaj Gönder

,..  

En son Wu Baczi tarafından 25 Tem 2007 15:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Wu Baczi

25 Tem 2007 15:08

Mesaj Gönder

tiny paws demiş ki:

işte arkadaşlar "beleş bilet " ile gelmişler , 5 milyonluk 7upa sinirleniyorlar tabii...

heueheueheuehe
club dirty gençliği için bilet parasıda gazoz parasıda pahalı geliyor tabi.. herkes istiyorki giriş 5ytl olsun buna bide sulu bira dahil olsun içerde air mı çalmış zottirik bi grupmu çalmış farketmez.  

Tunca

25 Tem 2007 15:11

Mesaj Gönder

@ wu baczi
arkadaşım yolun yanlış yere düşmüş, kısaca öyle söyleyeyim. boşver air sitesinden bize bilgi aktarmayı, bir daha bir konsere gitmeden önce yap araştırmanı, sonra değil.  

En son gentleman of music tarafından 25 Tem 2007 15:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

gentleman of music

25 Tem 2007 15:22

Mesaj Gönder

tunca demiş ki:

zottirik bi grup

ahahahahahah Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

25 Tem 2007 15:23

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Sonraki