14. uluslararası istanbul caz festivali

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  14. uluslararası istanbul caz festivali

wynton marsalis dinlemek için 40 km yolmu gidecez şimdi
1 saat için
neden kemerburgaz...?(kınıyorum) sepetçiler kasrı ne güne duruyor

cassandra wilson a her türlü gidilir
galiba kemerburgaza da gidecez mecburen  

herbiephonic

29 May 2007 14:32

Mesaj Gönder

control+z demiş ki:

valla ben de gormek istiyorum da daha once geldiginde konsere sadece 1 parcasini calarak konserin geri kalaninda big band yonetmis.. daha sonrasinda after party hesabi gittikleri yerde alkol sagolsun bir live jam yapmislar. yani esas konser ordaymis.. konsere gidenler de bu duruma kudurmuslar tabi haliyle..

sonrasinda nereye gideceklerini ogrenmek daha mi hayirli olur acaba??

zaten yine bu şekilde gelişirse kemerde yatarım hiç dönmem  

herbiephonic

29 May 2007 22:31

Mesaj Gönder

herbie demiş ki:
wynton marsalis dinlemek için 40 km yolmu gidecez şimdi
1 saat için
neden kemerburgaz...?(kınıyorum) sepetçiler kasrı ne güne duruyor

cassandra wilson a her türlü gidilir
galiba kemerburgaza da gidecez mecburen

tek istikamet kemerburgaz değil.

caz festivali çizelgesi (pdf)

festival çizelgesinde de görebileceğiniz gibi, wynton önce 10'unda kemerburgaz'da çalıyor. ama ertesi akşam da harbiye açıkhava tiyatrosu'nda sahne alacak : ) yani isterseniz bir gece sonra daha şehir içinde de seyredebilirsiniz onu - onları

bu arada, wynton marsalis amerika'nın en prestijli big band'lerinden biri olan ve her biri alanında usta müzisyenlerden oluşan jazz at lincoln center orchestra ile beraber sahnede olacak, "herhangi bir big band" değildir bu dikkatinizi çekerim.  

kandinsky

29 May 2007 23:31

Mesaj Gönder

usagi yojimbo demiş ki:

tek istikamet kemerburgaz değil.

caz festivali çizelgesi (pdf)

festival çizelgesinde de görebileceğiniz gibi, wynton önce 10'unda kemerburgaz'da çalıyor. ama ertesi akşam da harbiye açıkhava tiyatrosu'nda sahne alacak : ) yani isterseniz bir gece sonra daha şehir içinde de seyredebilirsiniz onu - onları

bu arada, wynton marsalis amerika'nın en prestijli big band'lerinden biri olan ve her biri alanında usta müzisyenlerden oluşan jazz at lincoln center orchestra ile beraber sahnede olacak, "herhangi bir big band" değildir bu dikkatinizi çekerim.

dikkatimi çektiğiniz için Bravo  

herbiephonic

30 May 2007 14:28

Mesaj Gönder

dears ne kadar acaba ?  

Sound of breakfast

31 May 2007 01:02

Mesaj Gönder

bugün the dears' le blonde redhead'e aldım. bilet 30 ytl ama biletix her ikisine de 4'er ytl hizmet bedeli aldı. allah o biletixin belasını versin ne diym Confused  

LunaticStar*

31 May 2007 13:42

Mesaj Gönder

biletix yerine akm'de iksv ana gişesinden de bilet alınabilir, biletix komisyonu da olmadan. taksim'de atatürk kültür merkezindeki gişe her gün (pazar dahil) 10-18 arası açıktır.

bir de, aramızda the dears sevenler olabilir (!!!), bant dergisi haziran sayısında ekin sanaç onlarla bir röportaj yaptı, onu da tavsiye ederim Smile  

kandinsky

31 May 2007 13:58

Mesaj Gönder

niye daha önce söylemediniz Confused Confused

alalım bakalım bant =) ben de gelince röportaj yapsam kendileriyle? Very Happy  

LunaticStar*

31 May 2007 14:05

Mesaj Gönder

usagi yojimbo demiş ki:
biletix yerine akm'de iksv ana gişesinden de bilet alınabilir, biletix komisyonu da olmadan. taksim'de atatürk kültür merkezindeki gişe her gün (pazar dahil) 10-18 arası açıktır.

bir de, aramızda the dears sevenler olabilir (!!!), bant dergisi haziran sayısında ekin sanaç onlarla bir röportaj yaptı, onu da tavsiye ederim Smile

aa bu iyiymiş ya saol  

Sound of breakfast

01 Haz 2007 00:12

Mesaj Gönder

hayalimde hep bir nathalie cole yatar şu caz festivalinde...  

figurehead

01 Haz 2007 08:21

Mesaj Gönder

zift demiş ki:

tıpkı bu sitede "asjdkfasd " diye gülenlerin gerçekte o seslerle gülüp gülemediğini merak ettiğim gibi. bunun için siteden birileriyle buluşcam. o seslerle gülmelerini isticem. çıkaramazlarsa o ses çıkana kadar boğazlarını sıkıcam.

benim ki de böyle işte : )

Smile  

LunaticStar*

01 Haz 2007 13:33

Mesaj Gönder

iimişşş Very Happy  

Piizci

07 Haz 2007 14:16

Mesaj Gönder

ladyinthewater demiş ki:

illa da caz festivali dahilinde olsun ısrarın yoksa... =)
12 temmuz istanbul arena'da kendisi..

nat king cole'un aile fertleriyle dolu bir yıl : )
mükemmel haber fakat oldukça kötü bir zaman benim için.  

figurehead

07 Haz 2007 14:26

Mesaj Gönder

soul jazz cazip geliyor. albumu dinleyim..  

Hur General

08 Haz 2007 13:01

Mesaj Gönder

the dears neden iptal nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeen allah kahretmesin bi kere de istediğim bişi olsun ya of of!  

LunaticStar*

13 Haz 2007 13:40

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki