the whitest boy alive

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  the whitest boy alive

öğrenci bileti kalmamış mı ?  

Sound of breakfast

29 Ekm 2006 02:20

Mesaj Gönder

bilet arıyorum ...

http://forum.80630.com/f12/t192431.html  

gercheq

01 Kas 2006 19:38

Mesaj Gönder

kapıda az sayıda bilet satılacak, şu anda bulamayanlar oradan almayı deneyebilirler.  

kandinsky

01 Kas 2006 20:51

Mesaj Gönder

bir akadaşım beni dinlemeyip son dakkaya bırakmış bilet alma işini. kapıdan almayı deneyecek ama sanırım bir çok insan aynı yolu deneyecek.
uzun lafın kısası, gidemeyecek olup biletini satmak isteyenler bana ulaşsın.  

milk

02 Kas 2006 02:20

Mesaj Gönder

en öndeydim
sağımdaki kızlar grubu bütün konser konuştular, sürekli bağırdılar ancak tek bir şarkıyı bile bilmiyorlardı.. aa pardon bir şarkıyı ezberlemişlerdi!
solumdaki çift sürekli konuştu, annesinin bunalımından can'ın kazağına kadar btün detayları duydum saolsunlar... herif sürekli fotoğraf çekti dirseğini başıma çarpa çarpa ancak işin garibi onlarda hiç bir şarkıyı bilmiyorlardı...
..

neden insan şarkılarını bilmedii bi grupta en öne gidip bağırır ve sürekli konuşur? biri bana anlatsın.

bu arada erlend bir ara "sus" işareti yatı sola atmak için kimse sallamayınca o da yapmadı şovunu.. daha sonra biraz sinirlice." siz hiç susmaz mısınız? arkadaşlarınızla konuşurken onların lafını mı bölersiniz" dedi yine kimse sallamadı.. adamcağızın tek isteği insanların biraz da müzikle ilgilenmesiydi sanrım.. olmadı.

konser izleme, etkinlğe katılma kültrü olmayanlar giremeseydi keşke içeri!  

milk

04 Kas 2006 20:45

Mesaj Gönder

milk demiş ki:
en öndeydim
sağımdaki kızlar grubu bütün konser konuştular, sürekli bağırdılar ancak tek bir şarkıyı bile bilmiyorlardı.. aa pardon bir şarkıyı ezberlemişlerdi!
solumdaki çift sürekli konuştu, annesinin bunalımından can'ın kazağına kadar btün detayları duydum saolsunlar... herif sürekli fotoğraf çekti dirseğini başıma çarpa çarpa ancak işin garibi onlarda hiç bir şarkıyı bilmiyorlardı...
..

neden insan şarkılarını bilmedii bi grupta en öne gidip bağırır ve sürekli konuşur? biri bana anlatsın.

bu arada erlend bir ara "sus" işareti yatı sola atmak için kimse sallamayınca o da yapmadı şovunu.. daha sonra biraz sinirlice." siz hiç susmaz mısınız? arkadaşlarınızla konuşurken onların lafını mı bölersiniz" dedi yine kimse sallamadı.. adamcağızın tek isteği insanların biraz da müzikle ilgilenmesiydi sanrım.. olmadı.

konser izleme, etkinlğe katılma kültrü olmayanlar giremeseydi keşke içeri!

en son gittiğim brazzaville konserinden sonra babylonda da bunların olacağından adım gibi emindim o yüzden gitmedim. iyi ki gitmemişim. bu memlekette gerçekten konser izleme kültürü yok dediğin gibi. yazık.  

LunaticStar*

04 Kas 2006 21:19

Mesaj Gönder

videolar

http://tinyurl.com/ycpphw
http://tinyurl.com/ybpva2  

PennyLane

05 Kas 2006 01:53

Mesaj Gönder

lan sanki kafeye sohbete gelmisler
sarki bitincee ooooooo sesleri
ve sonunda "hade len bende böyle calarim diyen bi cocuk"

konsere gitmeyi bile bilmiyoruz  

Wu Baczi

05 Kas 2006 04:50

Mesaj Gönder

of of fena Confused iyi ki gitmemişim katil olurdum yoksa :s  

LunaticStar*

05 Kas 2006 13:26

Mesaj Gönder

Rolling Eyes  

Paul Treville

05 Kas 2006 14:30

Mesaj Gönder

yanlizca gittim diyebilmek isteyen kisilerden olusmus müzikten anlamayan bi kitle.. yazik olmus
bi daha gelmezse hep onlardan bulcam!!!  

Wu Baczi

05 Kas 2006 14:53

Mesaj Gönder

şu 3 günü anlatmak için söylenebilecek çok söz var belki ama hiçbirinin yeterli olabileceğini sanmıyorum.  
fotoğrafı yok

irona

05 Kas 2006 18:21

Mesaj Gönder

erlend'lı fotoğraf koyan arkadaşlar,
allah çarpar!
bizim de canımız var biz de insanız..  

karen walker

06 Kas 2006 11:39

Mesaj Gönder

biraz gec de olsa album incelemesi. icinde minik konser incelemesi de var.

http://proodos.blogspot.com/2006/11/whitest-boy-alive-dreams-smalltown.html  

Yoda

20 Kas 2006 08:07

Mesaj Gönder

oy erlend oy. yeni album bombah!  

conoreal

12 Şub 2009 02:53

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki