katatonia + deftones :: 24 haziran

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  katatonia + deftones :: 24 haziran

hatta katatonya dinleyicileri (blek metalciler) konser sonrasi hizlarini alamayip deftonz dinleyenlere (numetalci hibinolara) dalarlarsa ortam cok keyifli hale gelebilir.
ikisini birlikte dinleyen insan karaktersizdir. metalci deildir. metalci olunmaz dogulur. `oha falan olma`nin ba$ka bi boyutudur. kapilmayiniz. metalci geldi hanim.  

ss

16 Haz 2006 04:23

Mesaj Gönder

katatonia'ya ayrı.. deftones'a ayrı bilet satılsa.. ikisini izlemek isteyenlere kombine satılsa ne hoş olurdu da dedirtti hani  

ßoom

16 Haz 2006 05:32

Mesaj Gönder

semigod, katatonia rtn 04'te bırak brave murder day'i viva emptiness'ın dışına nadiren çıktı. burada da the great cold distance çalacaklar yani. adamlar brutalden vazgeçeli çok oldu. bana sorarsan bende o hallerini özlerim yani, ama bu hallerini de seviyorum. açıkçası ben pek senin kadar olumsuz bakmıyorum. aynı konserde yer almalarından da memnunum. ha konserde dediğin gibi bir tabloyla karşılaşırsam hakkını veririm Smile ama zannetmiyorum dediğim gibi bence birlikte dinlenebilir iki grup. olacakta en fazla katatonia da deftones diye bağırırlar, bağıranlar bir müddet küfür yer falan. ki çok fazlada katatonia seyircisi olacağından o bile olmayabilir yani.  

FatamorganA

16 Haz 2006 15:48

Mesaj Gönder

bencede çok sayıda katatonia seyircisi hazır olacak orda.. bende orda olcam Very Happy  

backstagebug

19 Haz 2006 23:07

Mesaj Gönder

24 haziran cumartesi yedikule zindanlari

kapı açılış 14:00
loverdrive: 16.00
gabriel: 17.00
dorian: 18.00
Çilekeş: 19.00
katatonia: 20.30
deftones: 22.30

not: etkinlik bitiminde konser alanından taksim, beşiktaş ve kadıköy'e servisler konulmuştur.  

backstagebug

19 Haz 2006 23:20

Mesaj Gönder

deftones konserine 2 adet elinde kalmış hesaplı bileti olan varsa haberim olaa...tek ve çifti içinde bi fiyat yazabilirseniz sevinirim....!!!  
fotoğrafı yok

parabola

24 Haz 2006 12:10

Mesaj Gönder

yedikulenin bütün tozunu yutmuştuk herhalde o gece  

MoHaN

27 Mar 2017 20:55

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3