katatonia + deftones :: 24 haziran

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  katatonia + deftones :: 24 haziran

ne güzel bişi olurdu ama yaa :hass:  

backstagebug

29 Nis 2006 22:54

Mesaj Gönder

Çilekeş , dorian, loverdrive ve gabriel de güzide gruplarımızdan fakat bööle bi gecede gözler kulaklar climb ı arayacak Crying or Very sad ama elemanlarla irtibatta olan her kimle konuştuysam o iş yaş, olmaz kurcalama fazla dediler..

vardır bi bildikleri Sad ama yine de olsa ne süper olurdu..  

En son oceania tarafından 29 Nis 2006 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

oceania

29 Nis 2006 23:19

Mesaj Gönder

oceania demiş ki:
Çilekeş , dorian, loverdrive ve gabriel de güzide gruplarımızdan fakat bööle bi gecede gözler kulaklar climb ı arayacak:( ama elemanlarla irtibatta olan her kimle konuştuysam o iş yaş, olmaz hiç kurcalama fazla dediler..

vardır bi bildikleri:( ama yine de olsa ne süper olurdu..
walla irtibatın warsa , veya irtibatı olan birileri varsa kesinlikle kurcalanmalı Smile  

backstagebug

29 Nis 2006 23:21

Mesaj Gönder

zeke demiş ki:
vay be ....
chino da geliyo
gözlerim yaşarır gibi oldu ....
süper olacak süper! Very Happy  

backstagebug

06 May 2006 00:45

Mesaj Gönder

obaaa ne etmişler organizasyon olaraktan.. askerlik bi bitsin güzel günler beni beklio anlaşıldı.. =)  

Xtreme

06 May 2006 11:00

Mesaj Gönder

bende şu kıbrısdan kurtuliim bi d:  

backstagebug

08 May 2006 21:51

Mesaj Gönder

katatonia beni daha çok heyecanlardırdı desem yeridir.  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

08 May 2006 21:57

Mesaj Gönder

bu arada katatonıanın sahnede kalma suresı hakkında cok bık bık oluomus

katatonıa tam set sahnede olcak ...  

lacrima

09 May 2006 00:52

Mesaj Gönder

lacrima demiş ki:
bu arada katatonıanın sahnede kalma suresı hakkında cok bık bık oluomus

katatonıa tam set sahnede olcak ...
yehoooo!! mükemmel bi haber! Very Happy  

backstagebug

11 May 2006 22:45

Mesaj Gönder

sahne önü biletim ve ben hazırız.. bekliyoruz!! Very Happy  

backstagebug

14 Haz 2006 00:02

Mesaj Gönder

katatonia tonights music i calsin
sonra tekrar calsin
sonra tekrar..  

Boadicea

14 Haz 2006 04:25

Mesaj Gönder

festival havasında gececek bi etkinlik bu. o yüzden daha bilincli bi seyirci kitlesine ulastık sayılır.

bu arada biletler hızla tükeniyor. almayanların acele etmesi gerekiyor .. bilginize  
fotoğrafı yok

CEs@

14 Haz 2006 11:31

Mesaj Gönder

semigod demiş ki:
ya bence çok ilgisiz bi line-up olmuş... katatonia dinleyen adam deftones dinlemez deftones dinleyen de beklerken katatonia bol bol küfür saydırır gibi geliyo ama bilemicem. dorian'la loverdrive'ı bilemicem ama Çilekeş deftones öncesi uygun ama gabriel'den de şüpheliyim. neyse ben gitmicem zaten de... bi fikir belirtiyim dedim.

Bravo yeah yeah, deftones izleyicisi umarım katatonia izleyicisini yormaz, alakasız tür tarz herşey, keşke katatonia tek başına geleydi...  

KrusTy

14 Haz 2006 14:43

Mesaj Gönder

öyle bir organizasyonun biletleri 1 hafta kala bitmedi ya, ben ona yanarım.  

Korshon

15 Haz 2006 22:02

Mesaj Gönder

katatonia dinleyen deftones dinlemez veya tam tersi gibi bir tezin ortaya atılması bana ilginç geldi açıkçası. şahsen ben katatonia'yı brave murder day'le tanıdım. ondan sonra da bütün albümlerini severek dinledim. deftones'u öyle çok albüm albüm takip etmedim ama white pony, deftones albümleri falanda gayet iyiydi kanımca. great cold distance'a baktığınızda modern rock'a giderek yaklaşan bir katatonia dinliyoruz. çok alakasız iki grup değil bunlar. tarz olarak farklılar, ama sonuçta öyle acaip bir uçurum yok arada. fanatiklik durumunda işler biraz değişebilir tabi, ama genel izleyici kitlesi için anormal bir durum olmayacaktır. ben ikisini bir arada izlemekten gayet keyif alacağıma inanıyorum.  

FatamorganA

16 Haz 2006 03:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki