depeche mode biletleri bugün (21mart) satışta!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  depeche mode biletleri bugün (21mart) satışta!

dm hayranları on sıralarda olamicaklar bu konserde cok acı bence Hass  

`Mell

24 Mar 2006 12:15

Mesaj Gönder

`mell demiş ki:

metallica konserinde on sıralarda mustafa topaloglu varmıs bilemiorum ne diceimi bu konuda Kahkaha

pvd de aydemir akbası gordum sn ne diosun yafs Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

BoBo13

24 Mar 2006 12:15

Mesaj Gönder

bor demiş ki:

pvd de aydemir akbası gordum sn ne diosun yafs Kahkaha Kahkaha Kahkaha

sıkılmıstır o ahahahahhaha Hick Kahkaha  

`Mell

24 Mar 2006 12:16

Mesaj Gönder

`mell demiş ki:
dm hayranları on sıralarda olamicaklar bu konserde cok acı bence Hass

bn arkada freeluv ımı sölerm bni ilgilendirmes onnar walla Cool  

BoBo13

24 Mar 2006 12:19

Mesaj Gönder

>lullaby demiş ki:

evet çok doğru, 3-4 şarkı bilen, ama sahneye para fışkırtabılecekler olacak gıbı gelıyo....

3-4 sarkı biseler bile yine ii bence. noldugunu neden orda oldugunu anlamayan sadece depeche mode gelmis bi gidelim dicek olan sosyetemis ve konuyla alaksız bi suru sanatcımıs orada olucaktır.. yıllardan beri bu anı bekleyen bizler arka tarafta kalıcas.. tr denbaska hic bi yerde de olmas bole bisi.. on taraftan bilet alamayan dm fanı yım.. daha ne diim .. parasını bastırarak bile giremiorum.. yok bole şey Confused K?zg?n K?zg?n K?zg?n  

`Mell

24 Mar 2006 12:20

Mesaj Gönder

bnce alakasızlara kafayı cok takmamak lazm sonucta o muzıkten anlamayan insan ne kadar onde olsada isterse sahnede olsun bzm kadar eglenemicei kesn sadece uzulduum nokta onlar okadar yakın oluolar bz uzak olcaz okadar Confused  

BoBo13

24 Mar 2006 12:27

Mesaj Gönder

>lullaby demiş ki:

cure'da da ben aynısını yaşadım gittim eğlendım, gerçek anlamda hayranları da vardı ama, ön tarafın 4te1 i alakasız insandan oluşuyodu...ki dm de bu kitle 4te 3 olur bence...

neyse olaya bu acıdan diil de dm gelio dinlicem oley dierek bakmaya calısıorum yoksa sahiden sinirlerim gerilio benim.. Wink  

`Mell

24 Mar 2006 12:35

Mesaj Gönder

bor demiş ki:
bnce alakasızlara kafayı cok takmamak lazm sonucta o muzıkten anlamayan insan ne kadar onde olsada isterse sahnede olsun bzm kadar eglenemicei kesn sadece uzulduum nokta onlar okadar yakın oluolar bz uzak olcaz okadar Confused

bosver bizler daha fasla eglenices ama Cool  

`Mell

24 Mar 2006 12:35

Mesaj Gönder

`mell demiş ki:

bosver bizler daha fasla eglenices ama Cool

ölee tabee

if you’ve been hiding from love
if you’ve been hiding from love
i can understand where you’re coming from
i can understand where you’re coming from

if you’ve suffered enough
if you’ve suffered enough
i can understand what you’re thinking of
i can see the pain that you’re frightened of

and i’m only here
to bring you free love
let’s make it clear
that this is free love
no hidden catch
no strings attached
just free love
no hidden catch
no strings attached
just free love

işala sölerler album tanıtımı oldugu icin agarlık yenilerden olur heralde  

BoBo13

24 Mar 2006 12:44

Mesaj Gönder

beklemeyin derim ben nolu nolmas Rolling Eyes  

`Mell

24 Mar 2006 18:16

Mesaj Gönder

arkadaslar asagida dm istanbul konserinin organizasyonunu üstlenen bkm yöneticilerinden gelen acıklama ;

depeche mode konseri sahne önü biletleri nedeniyle birçok şikayet almaktayiz. bu çok dogal, çünkü herkes sevdigi sanatçıyı en önden izlemek ister. ancak sahne önü biletleri, büyük çogunlugun izleme hakkını gasp etmemek adına kısıtlı sayıda satışa sürüldü. oraya 600 metre karelik bir alan da açabilirdik, fakat bu hem güvenlik, hem konserin alanindaki çogunlugun sahne ile arasindaki mesafe acısından çok saglıksız ve güvenlik standartlarının dısında bir uygulama olurdu. bu tüm dünyada uygulanan "kalabalik yönetimi" kurallarına da aykırı bir durum. biz sahne önünde en uygun genişlikte alanı satışa çıkardık. o alanı büyütmek takdir edersiniz ki bize daha büyük gelir olarak geri dönerdi ancak bunu sorumlu bir şirket olarak yapamazdık.

bir depeche mode hayranı olarak, 30 temmuz gecesinin depeche mode için bile istanbul bogazının hemen yenı başında avrupa'dan asya'yı gören olagan üstü güzellikte bir konser alanında mükemmel bir tecrübe olacagından eminim. bkm bu gecenin en iyi ve en güvenli şekilde geçmesi için tüm kurallara uyacaktır. maddi bir endişe ile hareket etseydik o alanı şu andaki halin dört katına çıkarabilirdik, fakat bu konserin havasını bir anda degistirir, güvenligi minimuma düsürürdü.

ilginiz için çok tesekkur ederim, umarım bunu sahne önü bileti bulamamış diger depeche mode hayranı dostlarımız ile paylaşırsınız...

yorum yok--- yalnıs on kısımlar satısa cıkıcaktır die bekleyen arkadaşlar bence fazla geç kalmasın derim ben...  

`Mell

24 Mar 2006 18:38

Mesaj Gönder

a pain that i'm used to >
john the revelator >
a question of time >
policy of truth >
precious >
walking in my shoes >
suffer well >
damaged people >
home >
i want it all >
the sinner in me >
i feel you >
behind the wheel >
world in my eyes >
personal jesus >
enjoy the silence encore >
somebody >
just can't get enough >
everything counts encore #2 >
never let me down again >
goodnight

o gece sırasıyla sölicekleri şarkılar..bu kıyağımı unutmayın gençler
depeche mode un resmi sitesinden alınmıştır bu setlist...başlayın modda girmeye yavaştan..ben girdim de çoktan Kahkaha Kahkaha

hadi bi kıyağım daa var sise
12000 depeche bileti var..buda bkm'den alınan gerçek bi habrdir..
kafanısdan atmayın  

-BöceK-

24 Mar 2006 21:22

Mesaj Gönder

depeche mode aslında eskisi dinlenmio bile...o yüzden seneye gene gelirler kimse üzülmesin  

mOd

24 Mar 2006 22:23

Mesaj Gönder

pılımla beraber pırtımı da sattım yine de para çıkışmıyor Sad  

MissBungle

24 Mar 2006 23:18

Mesaj Gönder

syd demiş ki:
depeche mode aslında eskisi dinlenmio bile...o yüzden seneye gene gelirler kimse üzülmesin

seneyede mi gelirler Kahkaha Kahkaha bekle gelirler..  

-BöceK-

24 Mar 2006 23:18

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki