manga rock fm'de "lumbago!"da...(ctesi 18:00-20:00

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  manga rock fm'de "lumbago!"da...(ctesi 18:00-20:00

"manga ve rockseverler" ifadesi mangayi ve rock'i birbirinden yeter derecede ayirmiyo mu ki zaten?!?!!?
daha bu neyin tartismasi ki???
okudugumuzu anlayalim da once..

<gky> demiş ki:

manga ve rockmı? K?zg?n
yapmayın allah aşkına yaa.. bari adınız olan rock fm'e göre bişiler yapın veya yazın yaa... bizde dinlemeye devam edelim...
rock denmiş yaa...
mangaya yaaaa Evil or Very Mad

Lumbago

19 Şub 2006 01:35

Mesaj Gönder

lumbago! demiş ki:
"manga ve rockseverler" ifadesi mangayi ve rock'i birbirinden yeter derecede ayirmiyo mu ki zaten?!?!!?
daha bu neyin tartismasi ki???
okudugumuzu anlayalim da once..

"manga ve rock severler" ifadesi mangayı ve rock'ı birbirinden yeteri derecede ayırmadığı içi zaten tepkim... K?zg?n manganın rockla ne alakası vardır? okuduğumu çok iyi anladıım için tepkimi dile getirdim...  

Piizci

19 Şub 2006 14:24

Mesaj Gönder

"manga ve rock severler" ,
"cips ve dvd sevenler bu aksam bize gelsin cips yeyip dvd seyredicez" gibi cumle icinde kullanmak gerekirse.daha acmak gerekiyo sanirim.
cok da iyi anlamamissin okudugunu.
cocuklara hem linkin park deyip (ki artik nu metal olmadigini iddia etmiyceksiniz heralde) , hem de rock diil demek baska bi konu da zaten,ben onu iddia etmiyorum.
derdim okudugunu anlamak.
rap-rock ayrimiysa derdiniz bi de mc hammer mi metallica diye sorun da tam olsun...

<gky> demiş ki:

"manga ve rock severler" ifadesi mangayı ve rock'ı birbirinden yeteri derecede ayırmadığı içi zaten tepkim... K?zg?n manganın rockla ne alakası vardır? okuduğumu çok iyi anladıım için tepkimi dile getirdim...

Lumbago

20 Şub 2006 20:23

Mesaj Gönder

çok iyi laf salatası yapıyorsun...
tebrikler...  

Piizci

22 Şub 2006 17:22

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2