nasıl metalci olunur...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  nasıl metalci olunur...

en başta hepinize merhaba. ben fikirtepeli değilim ama fikirtepeyi cok iyi bilirim. orda kardeşler kıratanesi vardı cok takılırdık bizim metalci arkadaşlarla. bana geldi gencler dedilerki abi sen bizden daha metalcisin
bizim bi internetimiz var orda nasıl metalci olunur? diye yazı yazarmısın dediler. ben metalciliği bırakmıştım onlar genclikte kalmıştı ama türkiyede ki metalci akadaşlarada yardım etmek istedim tabi o yüzden kabul ettim yazmayı. şimdi ben size metalci olmayı öğretcem.
ama tabi öle hemen olunmaz metalci. bizde bi günde olmadık herhalde dimi.
en önce gidin bi kasetçiye sidiciye metalica, iron meiden, zentriks kasetleri temin edin .(ama eğer bulamassanız onları bana piyem atın. ben size bulurum bu metalci camiasında tanıdığım çoktur) sonra gidin eve koyun teyipe kasedi sesinide sonuna kadar açın. daha sonra babanız veya anneniz gelecektir ''sesi kıs evladım'' diyecektir.
sakın kısmayın. cünki metalci adam asi olur öle her söleneni yabmaz. yaparsanız gercek metalci olamassınız.
dinlediğiniz metalica larda hep böyle yetişmiştir zaten. bol bol konserlere gidin . bizde cok giderdik zamanında fikirtepeli arkadaşlar(eskinin metalcileri) alıştırdılar beni sağolsunlar. hic unutmam bi keresinde iron meiden gelmişti konsere gitmiştik bizde mahalleden ali abi. bakkal ömer. ampul selami flan. cok güzeldi tabi konser. cünki bu iron meiden bence en metalica grup şu camiadaki. neyse gelelim nasıl metalci olacağınıza. metalci olmanın en büyük şeyi de saç uzatmaktır. saçlarınızı uzatın yıkamayın cünki metalci adam saç yıkamaz! sonra zincir takın . eğer zincir bulamassanız kadıköye gidin orda akmarın orda giresunlu rasim abiyi sorun herkes gösterir. onda zincirlerin allahı var her tür bulursunuz. siyah giyin ama giymeyinde polis g.tlük yapabilir. bu alemde hip hapcı dostunuzda olmasın ,düşmanınızda..
sonra televizyonlardada metalci genclerin programlarını görüyoruz seviniyoruz. mega müzik cehenil da bi cocuk var. lüle lüle sacları filan var. onuda izleyebilirsiniz. ama o cocuk biraz heyecanlı hareketler sergiliyor. bunun abisi vardı göt hakkı ortam metalicisiydi. bi bi gün kasımpaşada kamasonik emlakta tartışmıştık bunla sonra enver abi ayırmıştı onu sonra anlatırım.
dediğim gibi metalicacı arkadaşlarım . bu dediklerimi yaparsınız alemlerin en kıral metalci olursunuz. polis gelse kimlik soramaz...

:metalci adam ayşe arman okumaz!!
:metalci adam hiphaop pantolon giymez(bazen giyer okulun son günlerinde filan)
:metalci adam 108.0 dinler..
:metalci adam okulda öğretmenlere ,müdüre ,herkese her türlü şekili yapar.
:metalci adam arkadaşlarına metal kasetlerini verir paylaşır
:metalci adam fatih altaylının programına katılmaz
:metalci adam asi olur...

unutmayın artık metalcisiniz size başka...

sormak istediğiniz sorunlar icin bana piyem atın  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

20 Ağu 2005 01:10

Mesaj Gönder

asdadsasdajsd azına sıcım Razz  

kus tribi

20 Ağu 2005 01:13

Mesaj Gönder

eski metal kesetlerimin üstüne cenkizzz kurtoğlu çekeyim bari a yüzü sırf liselim olsun hatta  
fotoğrafı yok

Sing In

20 Ağu 2005 01:13

Mesaj Gönder

exploited demiş ki:
şey öğrenmek istiom..nasıl metalciyken..clubber olunur..

parayı bulunca clubber olunur sanırım  
fotoğrafı yok

Sing In

20 Ağu 2005 01:18

Mesaj Gönder

clubberliık öle kolay değil,özen ister  

havantepe

20 Ağu 2005 01:20

Mesaj Gönder

komik mi olduğunu sanıosun sen?  
fotoğrafı yok

123456

20 Ağu 2005 01:21

Mesaj Gönder

exploited demiş ki:
şey öğrenmek istiom..nasıl metalciyken..clubber olunur..
tarlabaşına gidilir envai çeşitte mütsubishi usame bin laden gibi takma isim verilen ekstasi denilen haplardan alınır redbull veya enerji içiceğiyle birlikte alınır akabinde gözler sedat bucak gibi olduktan sonra kendini müzğie bırakırsın...

bunu bir kılabır arkadaş söylemişti nasıl olursun diye akabinde bizim harbi metalikacılar tarafında tartaklanmıştı hiç unutmam unutturmam  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

20 Ağu 2005 01:22

Mesaj Gönder

sarı gözluğüm olsa 1 dakka durmam olurum kılabır  

rastafariann

20 Ağu 2005 01:23

Mesaj Gönder

ben özentiyim oluomu  
fotoğrafı yok

morgenstern

Mesaj Gönder

berkan demiş ki:
komik mi olduğunu sanıosun sen?
ortaya söyleme kuot yap öyle söyle diğer arkadaşlar üstüne alınmasın komik olduklarını sanacaklar yoksa  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

Mesaj Gönder

komposto demiş ki:
bol pantalon giyip üstüne nirvana tişötü takılır işte budur

kesınlıkleee Cool  

rastafariann

20 Ağu 2005 01:24

Mesaj Gönder

amerikadaki kamyoncular hard rock metal felan dinler ama bizimkilerde arabesk felan dinler işte kültür farkı burada

bunun konuyla ne alakası var diyecekseniz bilmiyorum bir anda aklıma geldi söyleyim dedim...  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

20 Ağu 2005 01:25

Mesaj Gönder

exploited demiş ki:
biri bana..metalın anlamını solesın..yanı bu adamlar neye bağırıo..birşeyleremi isyan edıolar..nedir sorunları?
metal protest müzik oluyor...evet doğrudur bol miktarda isyan içerir,toplumsal mesaj verir,bişeyler anlatmaya çalışır..kötü bişey diil yani,iyi;)  

Goodbye_blue_sky

20 Ağu 2005 01:26

Mesaj Gönder

metalci mi kaldı be o eskidendi  

istanblues

20 Ağu 2005 01:26

Mesaj Gönder

pandaintikamı demiş ki:
metalırr klabırr rockır punkırr arabeskırr takırr tukurrr şapur suppur .. Kahkaha =)

euheuhsduıshad arıza yaptın dostum..  

Machine

20 Ağu 2005 01:27

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Sonraki